מהו ב- Player לסרטים המועדף עליכם, ולמה - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו ב- Player לסרטים המועדף עליכם, ולמה

Booooome

Recommended Posts

היי,

אני משתמש בשלושה players שונים.

1. subedit גירסה 4040: player מבוסס media player 6.4 אשר יתרונו הוא בטיפול ב- subtitles (המון אופציות כולל שינוי קצב הצגה מ- pal ל- ntsc), מנגן הרבה מאוד סוגי קבצים (לאחר התקנת ה- drivers המתאימים), הרבה מאוד קיצורי דרך, ואופציה חשובה ביותר בשבילי שזה הצגת הסרט בצורה מינימלית במסך מוקטן (רק הסרט ללא שום שורת תפריט).

2. media plater classic: גם הוא plater המבוסס על media player 6.4 וגם הוא מנגן הרבה סוגי קבצים, אפילו real player או קבצי mov.

כל אחד משני ה- players הללו לא יותר גדול מ- 1MB, זריזים מאוד, עולים מהר ולא מתחברים לאינטרנט (אלא לחפש drivers שצריך)

3. player: לעשות preview ב- emule ומאחר והוא מכיל את ה- drivers בעצמו, הוא מנגן כמעט על סוג קובץ. כאשר אני לא מצליח להעלות קובץ ב- Player אחר, נקרא לדגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בBSPLAYER נגן מאוד נוח לסרטים אתה רק צריך שקובץ הSUB יהיה באותה תיקיה עם הסרט וזה יטען אותו לבד מה גם שאם הסרט מחולק לשניים רק צריך לשים אותם באותה תיקיה עם אותו שם חוץ מפרט קטן בשם שזהו CD1 וCD2 וזה טוען את החלק השני ישר שהחלק הראשון נגמר בלי עיכוב אני אפילו לא שם לב שזה קורה נגן מאוד נוח אני ממליץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...