באיזה כרטיס היתם בוחרים במקומי?? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באיזה כרטיס היתם בוחרים במקומי??

B0necrack3R

Recommended Posts

אני קונה מחשב חדש עם תקציב לא גדול ולא היתי רוצה לקנות חומרה יקרה מדיי רק בשביל להתלהב ולא להשתמש באפשרויות שלה אחר כך..

אני מתלבט בין כרטיסי קול הבאים:

CREATIVE LIVE 5.1

HERCULES- GSF 2 או HERCULES GTXP

אני מאוד מרבה לשמוע ואני מודע שGTXP הכי טוב ביניהם אבל גם יקר בהרבה!!!

אני לא מתכוון לחבר שום מערכת X.1 אלה לקנות איזה רסיבר עם שני בוקסות טובותת!!

אז בתכלאס?? להסתפק בכרטסים יותר זולים שציינתי ?(אם כן באיזה??)

או ללכת על הכרטיס המפונצר - GTXP ??

היתי רוצה מאוד לחסוך ,ורציתי לדעת האם הביצועים והאיכות הקול בכרטיסים הנ"ל שונים בהרבה??

תודה. :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את ה GTXP , הקריאייטיב יספיק בהחלט. ובמקרים רבים הוא אף יותר טוב

מצטער אבל זאת טעות. הקריאייטיב לא טוב בכלום מההרקולס. זה כרטיס תת רמה עם גרועים וחברה שמזלזלת באינטליגנציה של הלקוחות שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אבל זאת טעות. הקריאייטיב לא טוב בכלום מההרקולס. זה כרטיס תת רמה עם גרועים וחברה שמזלזלת באינטליגנציה של הלקוחות שלה.

נסחפנו קצת, זה כמו מקרה WD, הם אולי קצת פחות איכותים ממתחירהם, הם לא מזלזלים באף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אבל זאת טעות. הקריאייטיב לא טוב בכלום מההרקולס. זה כרטיס תת רמה עם דרייברים גרועים וחברה שמזלזלת באינטליגנציה של הלקוחות שלה.

נסחפנו קצת, זה כמו מקרה WD, הם אולי קצת פחות איכותים ממתחירהם, הם לא מזלזלים באף אחד.

באמת ??

אז איפה ההבטחה מלפני שנתיים ש "בזכות ה-LIVEWARE הכרטיס שלך לעולם לא יתיישן. העידכונים לתוכנה הזו יתנו מאפיינים חדשים ומתקדמים וכו' וכו'." .. איפה בדיוק ה-LIVEWARE המהולל הזה ? זה הממשק הכי לא נוח שראיתי אי פעם. TERRATEC והרקולס שמים את קריאייטיב בכיס הקטן.

עריכה : קח LIVE 5.1 של קריאייטיב ונסה להוציא ממנו דולבי דיגיטל ב- . אתה תגלה שהמשימה מאד לא פשוטה. התקנה של חומרה טובה כן צריכה להיות פשוטה וככה זה עם הכרטיסים של הרקולס ו-TERRATEC והמחיר שלהם תחרותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה לעצבן אף אחד אבל אני מצטרף לכל מילה של GIL.

זה לא אמור גם לעצבן (חוץ מאת היבואנים של קריאייטיב ;) )

אלה עובדות מצערות אבל נכונות. לא הייתי כותב שום דבר רע על קריאייטיב אם זה לא היה מנסיון אישי (ויקר... >:( ) עם ה- LIVE 5.1 PLATINUM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...