דילמה קשה...סיבוך בין CRT לLCD...אני צריך עזרה דחופה כי אני קונה מסך חדש - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דילמה קשה...סיבוך בין CRT לLCD...אני צריך עזרה דחופה כי אני קונה מסך חדש

compman112

Recommended Posts

שלום רב! זו ההודעה הראושנה שלי קודם כל...אז בהצלחה בשבילי בפורום

עכשיו נשרף לי מסך CRT של פרוויו.

אני רוצה לקנות מסך חדש בשביל משחקים כבדים וסרטים.

עכשיו אני כבר יומיים מחפש מידע על מסכי LCD בעלי מהירות תגובה איכותיים של 8 -ו-12

עכשיו בכל מקום על כל מסך רשום משוו אחר כמו תגובות ביקורות מידע ועוד.

אחרי שקראתי במספר אתרים בנושא מסכים..הבנתי שCRT יותר טוב למשחקים כבדים וסרטים

אבל באתרים אחרים אמרו שLCD כיום מתחיל להשתוות לCRT

אני לא יודע מה לקנות

האם תוכלו לעזור לי זה די דחוף כי בנתיים הביאו לי מסך ישן 15 אינ'ץ שיש עליו מדבקה שרשום עוצב במיוחד למיקרוסופט וינדוס 95

לכל העוזרים תודה מראש!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מבחינת ומשחקים CRT הוא השולט היחיד בתחום.

למרות שזמני התגובה משתפרים מספר הצבעים עדיין נמוך יחסית לCRT .

אני משתמש בLCD כבר שלוש שנים מטעמי חיסכון במקום. אם אני אשים מסך 17 על השולחן אני אצטרך להיות במרחק 30 סנטימטר מהמקלדת,

וישארו לי רק 50 סנטימטר של רוחב שולחן. :kopfpatsch:

אם יש לך שולחן גדול מספיק אני ממליץ על CRT .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו,

LG F700B עדיין סדרה דפוקה כמו שהייתה?

אמרו פה בפורום ש70% מהם דפוקים!

זה נכון גם לגבי היום?

כי אני רוצה לקנות אחד כזה!

וזה נכון שיש תוכנה שאוטומטית מצמידה את גבולות התמונה הנראית במסך לגבולות המסך? מהי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למי ששאל על F700B.

אחי אל תקשיב לאף אחד גם הוא בפורום הזה אלא אם הוא ניסה את המסך הזה..

אנשים חושבים שהם מבינים כי הם "שמעו" מאחרים שהמסך הזה גרוע, לי אישית יש כF900B ואני מאוד מרוצה ותאמין לי ראיתי המון מסכים של MAG וסמגונג מדגמים מתקדמים מאוד ועדיין לדעתי הLG פשוט יותר טוב מהם.. גם היום יש F900P או F700P שאלה דגמים יותר איכותיים.. אבל יש המון מסכים יותר מתקדמים משני אלה מכיוון שהם דיי ישנים.

בכל מקרה אני אישית ממליץ על CRT, לדעתי אפשר לקנות מסך בערך ב1500 שקל - 2000 שקל CRT ולא לקנות מסך 8MS - 12MS כי איכותי כזה עולה כיום 2500 - 3500 שקל ועם ה1500 - 2000 שקל מומלץ יותר להשקיע בחלקים יותר חשובים של המחשב כמו כרטיס מסך המעבד ולוח האם או בזיכרון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רגע..אתם מסכימים שבCRT רואים יותר טוב

והוא עדיין העדיפות הראשונה בשביל ומשחקים...

אבל אני שיחקתי בכמה LCD וראו מציון במשחקים...ובסרטים לא משוו, אבל כי זה היה במסך של מאג של 12 מילשנייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על הLCD. אתה לא תצטער. במסכים החדשים של 12MS ופחות כבר לא רואים גוסטינג, והצבעים לא נופלים בהרבה מהCRT.

אם יש לך תקציב לLCD איכותי -לך על זה. אם לא, אז לא. כי כמו שאמרו פה עדיף להשקיע בחלקים במחשב מאשר להתקע עם

LCD מעאפן (MAG לדוגמא).

אם אתה מחליט ללכת על הLCD, תקרא עליו קצת ביקורות כדי לדעת מה אתה קונה. ואל תסמוך על ה"שם" של החברה.

בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז roeiw  אחי אתה אומר ששוה יותר LCD נותן ביצועים כמו CRT או כמעט כמו CRT

CRT עדיין יותר טוב אבל לא בהפרש רציני אתה כמעט ולא תשים לב להבדל כמו שאמרו מעליי אם יש לך תקציב ל LCD טוב לך על זה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר קורא כמה ימים על מסכי אלסידי...

אומרים שיכול להיות אחרי חודש כבר פיקסלים שרופים...הוא לא מחזיק כלכך הרבה שנים כמו סיארטי

ושעדיין סיארטי לוקח את האלסידי במחיר ובביצועים

ובאלסידי מה שטוב בו זה שהוא נוח לא תופס הרבה מקום אין בו הרבה קרינה..והוא בעיצוב יפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...