IIB's Challenge - DOOM3 - עמוד 8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

IIB's Challenge - DOOM3

iib

Recommended Posts

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מישהו פה דיבר על Unreal Tournament 2003?

זה משחק מילטיפלייר תחרותי, והמטרה בו היא יותר ביצועים ולא יותר גרפיקה.

אני מדבר על משחקים אחרים שמפותחים עם אותו המנוע כמו Unreal2 ו-DeusEx 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו פה דיבר על Unreal Tournament 2003?

זה משחק מילטיפלייר תחרותי, והמטרה בו היא יותר ביצועים ולא יותר גרפיקה.

אני מדבר על משחקים אחרים שמפותחים עם אותו המנוע כמו Unreal2 ו-DeusEx 2.

אתה זוכר את הסרטון הפרסומי שלו...? ההוא שהראו שם כמה דמויות וסביבות פתוחות יפיפיות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו את הסרטון וציפיתי ליותר ....

אחרי שראיתי אותו אני די בטוח שזה ירוץ טוב על כרטיסי ה Gf4 ti .

תגידו זה שהמשחק בדום3 הוא במקום סגור , לא אומר שמקבלים פריימים יותר גבוהים מאשר במשחק פתוח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו את הסרטון וציפיתי ליותר ....

אחרי שראיתי אותו אני די בטוח שזה ירוץ טוב על כרטיסי ה Gf4 ti .

תגידו זה שהמשחק בדום3 הוא במקום סגור , לא אומר שמקבלים פריימים יותר גבוהים מאשר במשחק פתוח ?

כן,במקום סגור יש הרבה פחות פוליגונים לחשב ועקב כך הכרטיס הגרפי מתאמץ פחות.

ל TOXIGUN דווקא ממה שאני ראיתי ממשחקים מבוססי מנוע נאריל החדש הגרפיקה לא כזאת טובה(דאוס אקס2 שזה המשחק שאני הכי מחכה לו,ופוסטל2)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את deus ex2 וגם אני לא התרשמתי , אבל מהתמונות והדמו הלא רשמי של ut2 כן התרשמתי .

אבל לא נוכל לדעת עד שייצאו שתי המשחקים ואז נעשה השוואות , עכשיו הכל מבוסס על השערות של אנשים שאוהבים את ati :jump: ומשמיצים את ה gf4 ti ואת אבל אז יגיע omen ויקרע את הצורה לכל הכרטיסים :hat: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ הסרטן של דום 3... :smoke:

עכשיו הבנתי למה אני כל כך מתלהב ממנו, אתה לא סתם רואה את הסרטון, קודם רואים את הסרטון הבלתי חוקי, כדי להבין איך המשחק מתנהך ואז הולכים ורואים את הסרטון האמיתי בhigh detail ואז אתה מבין על מה מדובר!!! בקשר לגרפיקה!!!

תעשה את זה ואז תגיד שהמשחק לא יפה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכל מי שדיבר על משחקים של אור וצל, בDX2 מפתחים משהו שעד עכשיו נראה מעולה מהבחינה הזאת... רק שהם מעדיפים, בניגוד לאיד, להתמקד בסיפור ומשחקיות, ואח"כ לתת את הגראפיקה הכי טובה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכל מי שדיבר על משחקים של אור וצל, בDX2 מפתחים משהו שעד עכשיו נראה מעולה מהבחינה הזאת... רק שהם מעדיפים, בניגוד לאיד, להתמקד בסיפור ומשחקיות, ואח"כ לתת את הגראפיקה הכי טובה...

שמע כל הדיון הזה הוא על הגרפיקה ולא על המשחקיות,הרי ללא ספק דאוס אקס2 הולך להיות משחק הרבה יותר טוב מדום3 סהרבה,סביבה אינטרקטיבית לחלוטין,גרפיקה טובה, היקפי,משחקיות מושלמת,עלילה ענקית וכו וכו,נראה לי שהוא הולך להיות המשחק הכי טוב שיצא בשנתיים האחרונות אם לא בכלל.

כן גם אני קראתי שהם מתכננים מערכת צללים מיוחדת שתוכל לזהות ככה אויבים ואויבים יוכלנו לזהות אותך(סגנון מטאל גיר)ועוד שיפורים שאמורים לתת לנו סביבה אינטראקטיבית מלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...