IIB's Challenge - DOOM3 - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

IIB's Challenge - DOOM3

iib

Recommended Posts

כל הכתבות שקראת על המשחק לא יעזרו לך להבין את דרישות המערכת הסופיות שלו. תבקר קצת בפורומים של מפתחי , וזה ייתן לך מושג. (אלא אם כן, אתה לא מבים על מה הם מדברים שם).

יש לך בכלל מושג באילו אלגוריטמים וטכניקות משתמש המנוע בכדי להעריך את דרישות המערכת שלו?

נכון הכתבות לא יעזרו אבל שגון קארמק אומר ביומן המפתח שלו בבירור מה יהיו דרישות המערכת ומסביר על כל דבר אז זה כן יעזור.

תאמין לי, עד שהמשחק ייצא הרבה דברים יישתנו.

יכול להיות שאתה צודק והוא לא יעבוד יפה על הדור הנוכחי של המאיצים, אבל הסיכוי לכך הוא נמוך.

וחוץ מזה, כפי שאמרתי לפני כן, דרישות מערכת לא צריכות לעורר התלהבות חיובית מהמנוע. מנוע טוב הוא מנוע שנותן תוצאה כמה שיותר טובה עם דרישות מערכת כמה שיותר נמוכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נכון מנוע טוב הוא מנוע שנותן מקסימום תוצאות למינימום ביצועים.

ולא אמרתי שהוא לא יעבוד עם כרטיסים קיימים אלא סביר שגיפורס2 אמאיקס יריץ אותו אבל הכל מדובר פה על איכות ועל הנאה מהמשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סרטון של 10 דקות שלמות מהמשחק, ומהמשחק בלבד.

אני צופה בזה עכשיו, איש עם אקדח הולך ברחבי העולם התלת מימדי (והמדהים) של 3 ויורה בכל מה שזז..

זה לא techdemo

me 2 me 2 me 2 moi2...............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי את הסרטון הזה כבר. אני יכול להגיד לכם שהמשחק אכן מאוד יפה, פרט לבעיה אחת.

בקהילת המפתחים מתלוננים הרבה מאוד על כך שהכל נראה שם כמו פלסטיק, אפילו האנשים והמפלצות. אני מניח שזה לא יהיה כך במשחק הסופי, אבל עדיין זה גורע מהגרפיקה במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי את הסרטון הזה כבר. אני יכול להגיד לכם שהמשחק אכן מאוד יפה, פרט לבעיה אחת.

בקהילת המפתחים מתלוננים הרבה מאוד על כך שהכל נראה שם כמו פלסטיק, אפילו האנשים והמפלצות. אני מניח שזה לא יהיה כך במשחק הסופי, אבל עדיין זה גורע מהגרפיקה במשחק.

אכן זו בעיה ידועה עם bump mapping ותאורה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כבר מדברים על משחקי Unreal, מישהו פה שיחק במשחק Unreal (לא UT).

המשחר יצא כשלשה חודשים אחרי Quake 2 ונראה פשוט מדהים. אנשים לא ממש מעריכים את התרומה של המחשק לעולם המשחקים התלת ממדיים. כל האפקטים פשוט מדהימים. המים, הלבה, התאורה, השמיים עם העננים והציפורים, החשמל והאש פשוט מדהימים אותי בכל פעם שאני משחק במשחק הזה.

וה- שם היה פשוט מעולה. זה לא כמו בקוויק 2 שפשוט עומד לך איש ויורה בך ואתה יורה בו. אתה נכנס שם לקרבות עם האוייבים.

וזה המשחק הראשון שהביא לעולם את הבוטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...