שתי בעיות: בעיה בנורטון 2005, ובעיה במדיפה פלייר 10 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתי בעיות: בעיה בנורטון 2005, ובעיה במדיפה פלייר 10

stalbetman

Recommended Posts

שלום רב,

יש לי שתי בעיות בתוכנות שונות שלא קשורות זה לזה.

הבעיה הראשונה היא בנורטון 2005:

התקנתי נורטון 2005 עשיתי את כל הרישומים שצריך, כמובן לא קניתי את התוכנה, אבל בכל אופן אני עשיתי עדכונים והכל,

ופתאום יום אחד זה הפסיק להגיב, הנורטון פשוט עבד אבל לא הגיב, כלומר לא הצלחתי לעשות סריקות למחשב, ולא עדכונים.

מישהו יודע איך אפשר לפתור את זה?, הסרתי את הנורטון "מהוספה\הסרה" וזה לא עזר, חשבתי אולי להסיר אותו גם מהריג'סטרי,

אבל אני לא יודע, מישהו יכול להפנות אותי בריג'סטרי היכן עושים זאת, זה יעזור להסיר אותו משהם וגם שוב "מהוספה\הסרה", ואז להתקין

אותו מחדש במחשב?

יש דרך אחרת לפתור את זה?

בעיה שניה היא מדייה פלייר 10:

לפני שלושה ימים התקנתי אצל חבר שלי את המחשב מחדש, כלומר פירמטתי אותו, התקנתי לו הכל, כולל שידרוג של מדייה פלייר,

ואתמול הוא אמר לי שהוא לא מצליח לראות באתרים, כלומר לא שהוא מוריד, אלא באתר מסויים, שהוא מנסה לראות

המדייה פלייר נפתח, ואז יש שעון חול כאילו הוא חושב ואז נתקע, והוא חייב להפעיל את המחשב מחדש.

הוא התקין מחדש את המדייה פלייר, התקנתי לו מקודדים, וכולם לא עזר.

יש למישהו פיתרון לתת לי לבעיה הזו?

תודה מראש על העזרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רב,

התקנתי נורטון 2005 עשיתי את כל הרישומים שצריך, כמובן לא קניתי את התוכנה, אבל בכל אופן אני עשיתי עדכונים והכל,

ופתאום יום אחד זה הפסיק להגיב, הנורטון פשוט עבד אבל לא הגיב, כלומר לא הצלחתי לעשות סריקות למחשב, ולא עדכונים.

מישהו יודע איך אפשר לפתור את זה?, הסרתי את הנורטון "מהוספה\הסרה" וזה לא עזר, חשבתי אולי להסיר אותו גם מהריג'סטרי,

אבל אני לא יודע, מישהו יכול להפנות אותי בריג'סטרי היכן עושים זאת, זה יעזור להסיר אותו משהם וגם שוב "מהוספה\הסרה", ואז להתקין

אותו מחדש במחשב?

יש דרך אחרת לפתור את זה?

לפני שלושה ימים התקנתי אצל חבר שלי את המחשב מחדש, כלומר פירמטתי אותו, התקנתי לו הכל, כולל שידרוג של מדייה פלייר,

ואתמול הוא אמר לי שהוא לא מצליח לראות באתרים, כלומר לא שהוא מוריד, אלא באתר מסויים, שהוא מנסה לראות

המדייה פלייר נפתח, ואז יש שעון חול כאילו הוא חושב ואז נתקע, והוא חייב להפעיל את המחשב מחדש.

תודה מראש על העזרה...

לגבי הבעיה הראשונה... תקנה את NORTON, זה יפתור לך את הבעיה...

לגבי הבעיה השניה, מאתרים אחרים הכל עובד בסדר ? איזה סיומת הקבצים מהאתר ההוא ? איזה מקודדים התקנת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הבעי הראשונה:

התכוונתי שלא קניתי בכסף, אלא הורדתי, אבל היא כאילו קנוייה אצלי במחשב, אם אתה מבין בזה, ועובדה שאצל חבר במחשב שלי היא

לא עושה בעיות כאלה וזה אותו נורטון, אז זה לא הקטע של הקנייה.

ולגבי הבעיה השנייה:

התקנתי מקודדים מהאתר שליונטוורק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי שלא קניתי בכסף, אלא הורדתי, אבל היא כאילו קנוייה אצלי במחשב
:lol: :lol:

זאת הבעיה, שזה כאילו קנוי :screwy:.

בכל מקרה, תנסה להסיר אותה עם Your Uninstaller 2004. (גם אם היו משלמים לי לא הייתי מתקין אותה :smile1:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את מה לא היית מתקין?

וזאת לא בעיה כי אצלי זה כן עובד!

לא הייתי מתקין את הנורטון. ולא הבנתי, זה עובד או לא? כי לפי מה שרשמת הנורטון עושה לך בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רב,

אותו מחדש במחשב?

יש דרך אחרת לפתור את זה?

:bash: אל תצפה שמישהו יעזור לך במשהו שהוא לא חוקי, דבר ראשון תקרא את חוקי הפורום, דבר שני - תקנה את התוכנה ואז תראה שהכל מסתדר.

בקשר לבעיה השניה :

תודה מראש על העזרה...

לגבי הבעי הראשונה:

התכוונתי שלא קניתי בכסף, אלא הורדתי, אבל היא כאילו קנוייה אצלי במחשב, אם אתה מבין בזה, ועובדה שאצל חבר במחשב שלי היא

לא עושה בעיות כאלה וזה אותו נורטון, אז זה לא הקטע של הקנייה.

ולגבי הבעיה השנייה:

התקנתי מקודדים מהאתר שליונטוורק.

תנסה להתקין את המקודדים של K-Lite Codec Pack, אתה יכול להוריד אותם מהאתר כאן.

http://www.free-codecs.com/K_Lite_Codec_Pack_download.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...