המרת קובץ AVI ותרגום ל- VOB - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המרת קובץ AVI ותרגום ל- VOB

Booooome

Recommended Posts

כאשר אני רוצה להמיר בבת אחת כמה קבצי AVI ל- , התוכנה היחידה שעושה authoring בקלות היא nero vision express, אשר יודע לצרוב ישירות על ה- וכך כל קובץ AVI מקבל רצועה משל עצמו (nero גם יודע לייצר פרקים בתוך הרצועה). הבעיה עם nero היא, שהוא לא יודע לסנכרן תרגום עם קבצי ה- AVI.

האם ישנה דרך לייצר קובץ AVI כך שיכיל כבר את תרגום (או רק mpeg יודע להכיל תרגום?) ואז כך מה שישאר הוא להזין את קצבי ה- AVI הללו ל- nero?

לחילופין, האם ישנה תוכנה שיודעת לקחת קבצי AVI להמיר אותם ל- VOBים תוך שהיא מסנכרת תרגום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הלינק.

אני מכיר את DVD2SVCD, מה שכן, לא ידעתי שהיא יודעת לסנכרן כתוביות ללא Scenarist (ועוד תוכנה אחת שאני לא יודע את שמה).

הבעיה היא שבעזרת DVD2SVCD אני צריך להמיר כל AVI בנפרד. אני מחפש דרך לבצע המרה, כולל כתוביות למספר גדול של קבצים, בבת אחת, כמו ש- nero מאפשרת (אלא ש- nero לא יודע לסנכרן כתוביות).

לכן אני מחפש דרך לייצר קובץ AVI או MPEG מתוך ה- AVI (לא MPEG2) שכבר מכיל כתוביות, כך לייצר 5 קבצי MPEG המכילים כבר כתוביות, ולהזין אותם ל- nero שימיר לי אותם ל- במכה.

האם יש תוכנה שיודעת לקבל AVI ולהדביק לה כתוביות? (להשאיר אותה בפורמט AVI או להפוך אותה לפורמט MPEG ללא איבוד משמעותי של האיכות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VobSub תדביק לך תרגום דרך כל תוכנה !

פשוט תשנה את שם ה Sub לאותו שם של הסרט , וזהו .

Movie.avi

Movie.sub

אני אישית משתמש בWinAvi שעושה כל סרט ב40 דקות , ויש אפשרות Batch ...

רק על תשכח לכוון את ההגדרות של הVobSub ,אחרי שתתקין אותה , כל סרט שתריץ תראה חץ ירוק למטה איפה שהשעון , תלחץ פעמיים ושם תמצא את הגדרות של הפונטים , ועוד אופציה שאני ממליץ לשים זאת האפשרות שהכתוביות יופיעו בחלק התחתון של התמונה .

כנס ל General ושים ב Picture Size , Extend to 4:3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

ספר לי על WinAvi, אמרת שלוקח 40 דקות לסרט, כלומר ל- avi של 700MB? מה הוא מוציא לך כ- output?

אילו אופציות לא מאופשרות בגירסה החינמית? והאם הוא יודע לסנכרן תרגומים?

הצלחתי להדביק תרגום ל- AVI בעזרת virtualdub ו- Textsub (חלק מההתקנה של vobsub) אבל זה כל כך איטי!!!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מוציא כבר מוכן לצריבה .

בלי Menu אבל , אתה שם ב הוא ישר מנגן לך את הסרט בפורמט ...

בקשר לסינכרון הכתוביות , זאת לא אמורה להיות בעיה , התוכנה עצמה לא תומכת בכתוביות , אלא VOBSUB זאת שמלבישה את הכתוביות בזמן ה Convert ...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע רגע רגע, מה שאתה אומר הוא, שברגע שהתקנתי את vobsub והתאמתי את שמות הקבצים, אני מקבל בהמרה ב- את הסרט מתורגם?

אם מה שהבנתי נכון, זה עובד גם עם DVD2SVCD?

התוכנה חינמית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...