אחריות למצלמות בחברות השונות - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחריות למצלמות בחברות השונות

raananan

Recommended Posts

טוב אז אחרי שוטטות קצרה בפורום החלטתי להתחיל את הנושא הזה שאני מקווה שיעזור להרבה אנשים וגם לי  :xyxthumbs:

כיום יש מלא דילים של מצלמות וכל דיל מציע אחריות לתקופות שונות ובחברות שונות.

החברות הגדולות שנותנות 3 שנים למשל במצלמות של קנון (שאליהם ביררתי מחירים) הן קרט ו 4H.

יש מן דעה כזאת שיקר זה אומר שירות טוב, אבל בארץ אי אפשר לדעת על מה נופלים. לכן פתחתי את הנושא הזה.

כל מי שיש לו ניסיון מר או טוב מחברה מסויימת אם מסויימת מוזמן לפרוק את ליבו כאן. ככה נרכז את כל המידע שיש לאנשים

על החברות ונוכל להבין לאן הולך הכסף שלנו. לרוב כמובן שעדיף אחריות של 3 שנים על פני שנה אבל לא ידוע מה ההבדל בין החברות.

אם תוכלו אפילו לצטט את הסעיפים המרכזיים באחריות כמו מה היא מכסה ומה לא זה יהיה גדול. כמו כן אם יש רשימה של המעבדות זה היה טוב.

יש לי של קנון A75 והאחריות אצל קרט והנה הסעיפים המרכזיים שטוב לדעת:

1. האחריות היא ל 3 שנים פרט לתריס ולחיישן ה CCD במצלמות הרפלקס הדיגיטלי להם תינתן אחריות של שנה בלבד.

2. המעבדה היחידה של קרט הינה ברמת גן וכל תשלום על דמי משלוח וביטוח הם על חשבון הלקוח.

3. כמובן יש את כל הבלה בלה של אם המוצר נפל לשירותים אז אין אחריות או אם הבן הפיל את המצלמה ממגדל עזריאלי ...

כמובן שאין אחריות על סוללות וכרטיסי כבלים ומטענים (זה נראה לי אצל כולם)

אני חייב לציין שלא יצא לי לתקן את המצלמה ( היות והיא לא התקלקלה עדיין :smile1: ) לכן אין לי שום אינדיקציה לרמת השירות והאמינות

אבל בתור תושב חיפה זה מעצבן שיש רק מעבדה אחת בכל הארץ.

אז כל מי שיש לו מידע נוסף או אחר על חברות אחרות שיכתוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...