עזרה בבחירת מארז-Dragon DX-01BD Black TOWER - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת מארז-Dragon DX-01BD Black TOWER

סלרי

Recommended Posts

שלום!!

חשבתי לקנות מארז חדש לטאולין שלי

וחשבתי על המארז: Dragon DX-01BD Black TOWER

כדי לקנות אותו אצל הדובים האוסטרלים (שם מקורי נכון?) אני מוסיף לו HARDCANO5

בחירת החלקים נכונה?

אני לא מוסיף חלון כי זה לא הטעם שלי...

ולא כי יש לי כבר אנטק 380 ואט

בחירת החלקים טובה?

יש המלצות אחרות?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הAntec Performance PLUS 1080B שאותו גם השגתי מהדובים האוסטרלים. אחלה מארז, עיצוב חבל"ז, ומאוד עזר לי לקרר את המחשב (למרות שעדיין יש בעיות עם המעבד :)). הבאסה היחידה איתו שהוא שוקל איזה 15 קילו. אני צריך להיות בלאן פארטי ביום שני, ואין לי מושג איך אני אגרור את המחשב הזה עד לשם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הAntec Performance PLUS 1080B שאותו גם השגתי מהדובים האוסטרלים. אחלה מארז, עיצוב חבל"ז, ומאוד עזר לי לקרר את המחשב (למרות שעדיין יש בעיות עם המעבד :)). הבאסה היחידה איתו שהוא שוקל איזה 15 קילו. אני צריך להיות בלאן פארטי ביום שני, ואין לי מושג איך אני אגרור את המחשב הזה עד לשם ;)

שו דובים אוסטרלים ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה כמוני

תשים לו גלגלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

תעשה כמוני

תשים לו גלגלים

כן, וראינו כמה זה עזר לך במסיבת ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התבלבלתי

אם כבר אז הפנדה נמצא בסין בסכנת הכחדה

והבילבול נובע מהשיר בלינקי ודינקי מאוד חמודים אותם אשמור בסוד מההורים ני והם ביחד נהנים.............

לא זוכר את ההמשך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...