צריך עזרה בבחירת חלוקת ה hd החדש - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבחירת חלוקת ה hd החדש

itayze

Recommended Posts

יש לי כרגע 40g 7200rpm של wd ועוד 40G אותו דבר של סייגיט.

אני מקבל ביום ראשון wd 80g ותהיתי עם כדאי לי להשתמש בו להתקנת מערכות ההפעלה\משחקים או שמה כדאי לי לחסוך לעצמי את הטרחה ולהשתמש בו לאיחסון ( , וכו... ) ? .

עם אני אשתמש בו למערכת\הפעלה משחקים , כיצד לחלק אותו ?

אני מתכוון להשים winxp ו win98 ומשחקים ( בכונן אחר , למקרה שאני אצטרך לפרמט שיהיה לי גיבוי לsave games ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כרגע 40g 7200rpm של wd ועוד 40G אותו דבר של סייגיט.

אני מקבל ביום ראשון wd 80g ותהיתי עם כדאי לי להשתמש בו להתקנת מערכות ההפעלה\משחקים או שמה כדאי לי לחסוך לעצמי את הטרחה ולהשתמש בו לאיחסון ( , וכו... ) ? .

עם אני אשתמש בו למערכת\הפעלה משחקים , כיצד לחלק אותו ?

אני מתכוון להשים winxp ו win98 ומשחקים ( בכונן אחר , למקרה שאני אצטרך לפרמט שיהיה לי גיבוי לsave games ) .

אני מציע שתתרום את הדיסק החדש שלך, או אחד מהישנים לנזקקים (אני) וככה תרגיש טוב עם עצמך, וגם לא תצטרך להתחבט בשאלה הקשה - איך לחלק את הדיסקים שלך.

עכשיו ברצינות - מה בדיוק ילד כמוך עושה עם 120GB ? אה ? אתה אוהב לראות כמה הרבה מקום פנוי יש לך על הדיסק ?

בחייך. עזוב אותך משטויות. תמכור את הדיסק, ולך קנה לחברה שלך איזו שרשרת או טבעת יפה. זה הרבה יותר משתלם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה עזרה שבעולם!

אולי גם תמליץ לו למכור את המחשב בכלל ולטוס עם החברה לחו"ל בכסף שהוא יקבל?

לשאלה, אם ה-HD החדש מהיר מהאחרים ויש לך סבלנות להתקנות אז כדאי לשים עליו את מערכת ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה ויש לי סבלנות להתקנות ::)

עוד שאלה שלא קשורה אבל אני לא אפתח ת'רד חדש אני חייב להתקין win98 ב c ?

לא, אבל יתכן שכמה מהתוכנות הפחות מתוחכמות יחפשו את הקבצים של ב C. ואז תהיה בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תזכור - כדי לעודד משתמשים לעבור מfat32 לNTFS, מיקרוסופט הגבילו גודל מחיצת Fat32 ל32 גיגה תחת 2000 וXP (עם 98 אין בעיה).

כן אבל ה-NTFS עושה בעיה כאשר אתה עובד עם 2 מע' הפעלה (כמו במקרה שלי 98+XP). ה-NTFS אמנם נותן לך אפשרויות רבות של הגבלת גישה, הצפנה ושליטה טובה יותר במידע אך הוא לא ישים במקרה הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תזכור - כדי לעודד משתמשים לעבור מfat32 לNTFS, מיקרוסופט הגבילו גודל מחיצת Fat32 ל32 גיגה תחת 2000 וXP (עם 98 אין בעיה).

אז איך אתה מסביר את זה, שאני משתמש בXP ויש לי הארד דיסק של 80 ג'יגה במחיצה אחת בלבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך אתה מסביר את זה, שאני משתמש בXP ויש לי הארד דיסק של 80 ג'יגה במחיצה אחת בלבד?

הוא כנראה התבלבל, עם 98 ו- 2000 יש את הבעיה הזאת, למרות שגם זה לא מדויק כי עדיין ניתן להוריד מנהלי תקן חדשים להרדיסק ואז אין בעיה, הוא פשוט מזהה אותו כהרדיסק של 32 גיגה אבל זה ניתן לפיתרון בקלות יחסית או שניתן לתקן זאת על ידי שימוש בתוכנה המחולקת ע"י יצרני ההרדיסקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...