המחשב רועש(וחם)!!!!!!!!!!! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב רועש(וחם)!!!!!!!!!!!

דניאל מלנקי

Recommended Posts

היי,

המחשב שלי רועש כמו לא יודע מה, והוא מגיעה ל55 מעלות אפילו בלי שאני יישחק? רק שתדעו מה הרמת רעש שלו זה 40 דציבל (כנראה שזה בגלל שזה מאוורר של אינטל).......

למישהו יש פיתרון איך לפתור את זה? אני לא רוצה לקנות מאוורר חדש למעבד וכבר ניסיתי לשמן אותו!!!!!!ואני משתגע מהרעש!!!!זה כמו שתעביר מסור חשמלי מול האוזן!!!!!!! :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא רוצה להחליף מאורר אבל אתה רוצה שהוא ישתוק..

הפתרון היחידי לדבר הזה הוא להאיט את המאורר, מה שיגרום להעלאת הטמפרטורה עוד יותר.

אני מאמין שהמעבד שלך מבוסס על ליבת הפרסקוט (1 מגה קאש) ולכן הוא כזה חם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא רוצה להחליף מאורר אבל אתה רוצה שהוא ישתוק..

הפתרון היחידי לדבר הזה הוא להאיט את המאורר, מה שיגרום להעלאת הטמפרטורה עוד יותר.

אני מאמין שהמעבד שלך מבוסס על ליבת הפרסקוט (1 מגה קאש) ולכן הוא כזה חם.

נכון הוא פרסקוט אבל בימים הראשונים שלו הוא היה קריר והמאוורר היה שקט להפליא, עד שיום אחד הוא פשוט החליט להתחיל להרעיש ואז המעבד התחיל להתחמם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הלוח שלך שולט על המאורר לפי הטמפרטורה (יש לא מעט לוחות כאלה) אז אם הוא היה קריר יותר זאת הסיבה שהוא היה שקט יותר.

תוריד גרילים מהמארז, תסדר חוטים, תנקה אבק מהמארז, מכנפי המאוררים, תנקה אבק מבין צלעות הסינק, תרענן משחה טרמית.

אנחנו בתקופה שהטמפרטורה בעליה מתמדת אין מה לעשות במשך ה5 חודשים האחרונים בערך היה מזג אוויר קריר יותר...

דברים משתנים עם הזמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הלוח שלך שולט על המאורר לפי הטמפרטורה (יש לא מעט לוחות כאלה) אז אם הוא היה קריר יותר זאת הסיבה שהוא היה שקט יותר.

תוריד גרילים מהמארז, תסדר חוטים, תנקה אבק מהמארז, מכנפי המאוררים, תנקה אבק מבין צלעות הסינק, תרענן משחה טרמית.

אנחנו בתקופה שהטמפרטורה בעליה מתמדת אין מה לעשות במשך ה5 חודשים האחרונים בערך היה מזג אוויר קריר יותר...

דברים משתנים עם הזמן...

רעיון טוב!!!!!!!!!שכחתי בכלל מהמשחה הטרמית!!!!!!!!!!!!!נראה לי שניקוי המארז אוליי ישפר את הטמפרטורה במעלה אחת, אני מדבר על איך להחזיר אותו למצב שהיה קודם, בין 32-40 מעלות במנוחה.......יש לי לוח של ביוסטר :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אמרו לי ב-2 התארדים שפתחת (למה פתחת 2 על אותו נושא ?!?! :pissed: )

לקנות חדש כנראה יהיה הפתרון הטוב ביותר

אבל קודם תנסה לשים משחה טרמית, לנקות את המארז, לסדר כבלים וכל שאר הדברים שאמרו לך , לא עוזר?

כנראה שרק חדש יעזור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אמרו לי ב-2 התארדים שפתחת (למה פתחת 2 על אותו נושא ?!?!  :pissed: )

לקנות חדש כנראה יהיה הפתרון הטוב ביותר

אבל קודם תנסה לשים משחה טרמית, לנקות את המארז, לסדר כבלים וכל שאר הדברים שאמרו לך , לא עוזר?

כנראה שרק חדש יעזור...

לא פתחתי 2 תארדים בכוונה!!!!!! פתחתי אחד, וראיתי שהוא לא נמצא אפילו אחריי חיפוש ואחריי הכל אז החלטתי לפתוח עוד אחד, ורק עכשיו שמתי לב לשני,

אני קצת הרבה חדש כאן אז בבקשה אל תשימו לב בימים הראשונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...