רוצה לשמוע את דעתכם על המשחקים האלה.. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לשמוע את דעתכם על המשחקים האלה..

STRENGTH

Recommended Posts

קולד פייר לא אהבתי בכלל...גם לא מפחיד...לא יודע השליטה לא נוחה שם..

בקשר למישחק השני ראיתי שלו נראה כמו חולה סרטן שברח מבית משוגעים וסובל משזפרניה ולא היה לי אומץ להוריד את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קולד פייר לא אהבתי בכלל...גם לא מפחיד...לא יודע השליטה לא נוחה שם..

בקשר למישחק השני ראיתי שלו נראה כמו חולה סרטן שברח מבית משוגעים וסובל משזפרניה ולא היה לי אומץ להוריד את זה.

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלום, הוא לא רע

אבל psi ops:the mindgate conspiracy (השם המלא שלו) הוא על אותו עיקרון של מישהו שמגלה שיש לו כוחות סייקיק, רק שהעלילה יותר טובה, הגרפיקה די דומה רק שהכוחות יותר מגניבים, ובאופן כללי הוא יותר כיפי

נקודה אחת, יש יאמרו שסקונד סייט הולך יותר על הפחדה, לא מצאתי אותו מפחיד במיוחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Cold Fear אחלה משחק בעיני בהתחלה קצת עצבן כל הקטע הזה של 3rd Person ופתאום 1st person בקיצור משהו מוזר בטירוף, אבל התרגלתי ואחרי שמתרגלים מתחילים להנות.

יש במשחק כמה קטעים מפחידים, אבל רוב המשחק בא במטרה להבהיל, לפחות אותי עלי זה עבד, ואני אחד שלא נבהל משטויות (בדרך כלל) והפעם איכשהו נבהלתי ודפקתי תעכבר בקיר  :silly:

בכל מקרה החסרון של המשחק הזה הוא שהוא חוזר על עצמו בינתיים אני כבר דיי הרבה זמן בספינה וכל הזמן אתה צריך ללכת הלוך חזור הלוך חזור וכל פעם מתגלה חדר אחר חדש אבל הכל אותו דבר, אני מקווה שזה לא ישעמם אותי בסופו של דבר.

בכל מקרה הייתי נותן למשחק 7.5

בקשר למשחק השני, אני דיי מכור לגרפיקה, ואני לא אוהב לשחק במשחקים עם גרפיקה רעועה אז איך הגרפיקה שלו יחסית למשחקים אחרים ( תנו דוגמה ) שווה לה***ד אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קולד-פיר מקבל אצלי 6.4.

משחק גרוע, שליטה גרועה, מעצבנת, אויבים טיפשים, עלילה דפוקה.

הדבר המגניב היחיד זה העובדה שכ להמסך זז בגלל הספינה.

ואני לא היחיד שחושב כך, ממוצע הביקורות של המשחק (לפי האתר gamerankings.com) הוא 67...

קיצר, מחפשים משחק טוב ->WoW.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...