ניפוץ כמה מיתוסים לגבי סיגיט... - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניפוץ כמה מיתוסים לגבי סיגיט...

maCr0T

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה120 בסדר גמור..והם קטלניים בעובדה תחת רייד 0 :smoke:

ולגבי מקסטור, יש לי HD שלהם, 20 ג'יגה שעובד כבר שנתיים וחצי ללא הפסקה כמעט עד לקריסה של המחשב (לוח של PCPARTNER), ללא בעיות כל שהן.

כל עוד אתה משתמש בהם פחות משמונה שעות ביום כן, הם עובדים מהר ומתים מהר.

אכן, יש משהו בדבריך. אגב, נדמה לי שיש למישהו כבר סדרה לא שימושית של 10K RPM IDE? ממש בזבוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קואנטום

היה לי דיסק אחד שלהם (גיגה)ממש טוב (אולי עכשיו לא)

בקיצור עבד ממש ממש ממש טוב ומהר! עם מחשב פנטיום 2 333 שנתיים

עד שקניתי מחשב חדש עם הרד דיסק חדש ואז הדבר הכי מצחיק או לא קרה אז ככה

היסתקלי סרט (ספידרמן) אחרי שהורדתי אותו (אפשר להגיד דבר כזה פה? (הורדתי?) )

ואז בערך לקראת הסוף בלי שום הודעות בום טרח פשוט הסרט נתקע חשבתי לעצמי בטח בגלל החום המחשב התחמם ונתקע אז אני בה שוב למחשב אחרי 30 דקות בערך מדליק אותו והונדאוס לא עולה אבל כאשר המחשב נדלק השקט הקטלני הזה רימז לי משהו (הרד דיסק לא פועל?)

פתחתי תמחשב ומגלה כי ההרד דיסק לא משיעה קול ולא נדלק

זה היה הדבר הכי מעצבן בחיים !

10 גיגה של ומשחקים חדשים הלכו לחינם ! עד שהורדתי (סליחה עוד פעם)את כל זה ! אחרי זה לא יחלתי לסלוח לעצמי ! למה לכל השדים והרוחות לא צרבתי הא?!?!?!

חשוב לציין כי ההרד דיסק עבד ממש טוב עד ליום האחרון שלו אפילו לא היה לי חשש שהו ישרף

יש לי גם סיפור לWD 6.4 שנישרף עם הרבה הודאות לפני השריפה עצמה הודעות מרמזות של ממש ! אבל לפעם אחרת .......... ;D

הדיסק של קואנטום נשרף בגלל החום או שבגלל שהוא עבד על כבל ATA חדש אבל הקואנטום היה ATA66 אז מה לכל הרוחות קרא שם ?

עד היום אני לא מבין !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מאקסטור וSegate היה לי רק נסיון טוב!

אבל אני יכול להגיד לכם בוודאות מהעבודה שWD הולכים כמו זבובים!

פשוט זוועתיים...

אני מקווה שהSpecial Edition חוץ מהמהירות המדהימה יהיו גם קצת יותר אמינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מאקסטור וSegate היה לי רק נסיון טוב!

אבל אני יכול להגיד לכם בוודאות מהעבודה שWD הולכים כמו זבובים!

פשוט זוועתיים...

אני מקווה שהSpecial Edition חוץ מהמהירות המדהימה יהיו גם קצת יותר אמינים

כשקונים חלקי מחשב שהם באים בSpecial Edition צריך לקחת דבר אחד בחשבון, בעיקר אם מדובר בחברה שהאמינות של מוטלת בספק, שבמידה והחומרה תתקלקל לאחר שנה וחצי או שנתיים כשיופסק היצור של הסדרה החלפה של חלקים כאלה עשויה להיות מאוד בעייתית מכמה סיבות:

ההחלפה תהיה קשה מאוד כי רכיב החומרה לא יהיה מיוצר, וזה מוביל לבעיה הנוספת שעושיה להתעורר.

הבעיה הנוספת היא יכול של החנות/היבואן שממנו נרכש הכונן להתאים חלק חלופי למוצר המהדורה המיוחדת, כי במקרה הזה, לדוגמא, הלקוח ידרוש כונן עם 8 מגה CACHE, והחנות/היבואן לא יוכלו לספק לו את זה, במידה ולא ייצרו כוננים מהטיב הזה.

קצת חומר למחשב... :idea:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...