המחשב הבא שלכם יהיה? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב הבא שלכם יהיה?

thegodx

איזה מחשב אתם מתכננים לעתיד?  

1127 הצבעות

1. 1. איזה מחשב אתם מתכננים לעתיד?

• ATI+INTEL
    • NVIDIA+INTEL
    • ATI+AMD
    • NVIDIA+AMD
    • נחייה ונראה אני קונה את הכי משתלם!

Recommended Posts

אני יקנה INTEL אבל בגלל שאני חושב שהם יותר אמינים ואני תמיד קניתי שלהם ושמעתי ש עושה יותר בעיות

אני FIN BOY?

לא ממש... אתה פשוט יותר בכיוון של "אחד שלא מעודכן..."

היום עושים הרבה פחות צרות מאינטל, הם זולים יותר ולרוב היישומים הביתיים הם משתלמים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצחיק כמה שהשאלה היא רטורית, וכמובן שהתשובה של מישהו שמבין במחשבים אפילו טיפה תהיה לקנות את מה שיהיה יותר טוב בעתיד.

אבל בכל זאת 35% מהפורום (מהמצביעים) אמר שהוא יקנה AMD+ATI.

מראה עד כמה המצב פה קשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אבל הוא שורף פוסטרים של כל היום זה מה שבטוח.

קודם כל אני מתנצל בפני תפוחים אם פגעתי בו

שנית אפשר גם לדעת בלי להיות פאןבוי אני כבר הסברתי שנווידה יותר חזקים בניהול זיכרון

וATI בכמות המשאבים אז לי יותר מתאים ניהול יותר טוב מאשר כמות משאבים ולכן אני כבר אומר שאני ככל הנראה אלך על נווידה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רובכם צרכנים לא חכמים, או שאתם סתם מושפעים ממה שהולך בפורם מפרטים.

הסיבה היחידה שלרוב פה יש , היא בגלל שכרגע יותר משתלם (שימו לב לשימוש במילה "כרגע", לא בעתיד, אלא עכשיו).

אף אחד לא יכול לדעת מה יהיה יותר משתלם בטכנולוגיות עתידיות, מהסיבה הפשוטה, שהן עדיין בפיתוח.

לכן הקביעה שהמחשב הבא שתקנו יהיה של חברה מסויימת, הוא מטופש (אלא אם כן אתם מתכננים לקנות מחשב בזמן הקרוב).

לדעתי במקרה הזה הסקר אמור להיות:

"האם אתה פאן-בוי או לא?"

ואז התוצאות היו אחרות לגמרי (למרות שאני בטוח שרוב מאוד גדול מאלא ש"קבע" מה הם יקנו פעם הבאה היו אומרים שהם לא פאן-בויס, למרות שהסקר הזה מראה אחרת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רובכם צרכנים לא חכמים, או שאתם סתם מושפעים ממה שהולך בפורם מפרטים.

הסיבה היחידה שלרוב פה יש , היא בגלל שכרגע יותר משתלם (שימו לב לשימוש במילה "כרגע", לא בעתיד, אלא עכשיו).

אף אחד לא יכול לדעת מה יהיה יותר משתלם בטכנולוגיות עתידיות, מהסיבה הפשוטה, שהן עדיין בפיתוח.

לכן הקביעה שהמחשב הבא שתקנו יהיה של חברה מסויימת, הוא מטופש (אלא אם כן אתם מתכננים לקנות מחשב בזמן הקרוב).

לדעתי במקרה הזה הסקר אמור להיות:

"האם אתה פאן-בוי או לא?"

ואז התוצאות היו אחרות לגמרי (למרות שאני בטוח שרוב מאוד גדול מאלא ש"קבע" מה הם יקנו פעם הבאה היו אומרים שהם לא פאן-בויס, למרות שהסקר הזה מראה אחרת).

סוף סוף תגובה של בנאדם מבין

תומך בדעותיך, וזה רק אני או שהתראד הזה לא קשור לפורום הזה אלא לכללי? (למורות שזה על - היו גם תראדים בפורומים אחרים עם קשר לפורום ועדיין העבירו לכללי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני חושב שהגיע הזמן לסכם את הסקר:

המטרה המרכזית הכן היתה לבדוק כמה אחוז ממשתתפי הסקר הפורום היא אכן FUN BOYS אולי השאלה לא ניסחה את זה כמו שצריך אבל זה בא בסתר.

56.6% מהפורום אכן FUN BOYS..

לאומת זאת יש בפורום 43.4% אשר אכן חשבו היטב לפני שהם ענו..

לסיכום לפי התוצאות האלה רוב משתתפי הסקר אכן FUN BUYS ;)

לא התייחסתי לתוצאות הספציפיות של חברה+חברה כל שהיא כי זה לא מה שהיה חשוב. :cool2:

יום טוב לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני חושב שהגיע הזמן לסכם את הסקר:

המטרה המרכזית הכן היתה לבדוק כמה אחוז ממשתתפי הסקר הפורום היא אכן FUN BOYS אולי השאלה לא ניסחה את זה כמו שצריך אבל זה בא בסתר.

56.6% מהפורום אכן FUN BOYS..

לאומת זאת יש בפורום 43.4% אשר אכן חשבו היטב לפני שהם ענו..

לסיכום לפי התוצאות האלה רוב משתתפי הסקר אכן FUN BUYS   ;)

לא התייחסתי לתוצאות הספציפיות של חברה+חברה כל שהיא כי זה לא מה שהיה חשוב. :cool2:

יום טוב לכולם.

מה הקשר פאנבויס בכלל?

ואם כבר אז FanBoys.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...