GeForce 66000 אכזבה - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GeForce 66000 אכזבה

Turbine

Recommended Posts

אני אומר 6800GT אתה כנראה צריך .

ובטח מי שאמר שזה לא מקרטע לו הוריד את הדבר המפגר שגורם לזה לקרטע כי אני סתם שמתי על HIGH ולא נגעתי בכלום.

בכל מקרה לפותח הת'ראד: לפי מה שהרוב פה אומר אתה מקבל תוצאה כמו שאתה צריך לקבל אז אין טעם להמשיך בויכוחים פה.

חביבי, אני עם 9800XT, על הכל HIGH בNFSU2 (כולל שתי האופציות הבעיתיות שזה הLUGHT TRAILS ועוד משהו שאני לא זוכר) - והכל רץ חלק לגמרי...

הבעיה לא בEA.....

הבעיה בנוידיה שכנראה לא סיפקה תמיכה ראויה למשחק בדרייברים שלה בכל הנוגע לסוג הכרטיס שלך.

כי עובדה- אנשים אומרים לך כאן- עם כרטיסים יותר חלשים משלך אפילו- וואלה עובד חלק כשהכל על HIGH... אז הפעם (לשם שינוי) הבעיה היא שלך לא של EA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תמיד מאשימים את הדריוורים אות התוכנה אף פעם לא את החומרה.

יכל להיות שאתה מדמין שזה מקרטע ?בגלל ירידת יחסית ניכרת בביצועים?

חח לא צריך להגזים אחי הבעיה היא ברור שלא בחומרה כרטיס כמו 6800GT הרבה יותר חזק מR9800P\XT

וכנראה שרק בדריוור לא מכיל את ההפשרות שהמישחק מבקש כמובן שזה פאק של אבל בשום אופן לא בכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרמה של הפורום הזה מתדרדרת מרגע לרגע , מה , כבר שחכתם שקיים כרטיס כזה 6600NU? , כן , יש גם כרטיס כזה , ה6600GT הוא לא היחיד מסדרת ה6600! , 4 עמודים לקח לכם לגלות שיש לו 6600 שגם בPCI-E וגם בAGP אין לו מולקס!

עכשיו , התוצאה ב3dmark05 בסדר גמור , הכרטיס אמור לקבל ככה , הכרטיס שווה ערך לביצועים של 9700PRO\9800NP , זה אחלה כרטיס יחסית למחיר , נותן תמורה מעולה , 6600GT מקבל בממוצע 3200-3300 נקודות ב3dmark05.

עכשיו אחרי שסידרנו את העניינים , מישהו בבקשה מוכן לסגור את התארד הזה או אפילו למחוק אותו , כל כך הרבה תגובות מטומטמות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרמה של הפורום הזה מתדרדרת מרגע לרגע , מה , כבר שחכתם שקיים כרטיס כזה 6600NU? , כן , יש גם כרטיס כזה , ה6600GT הוא לא היחיד מסדרת ה6600! , 4 עמודים לקח לכם לגלות שיש לו 6600 שגם בPCI-E וגם בAGP אין לו מולקס!

עכשיו , התוצאה ב3dmark05 בסדר גמור , הכרטיס אמור לקבל ככה , הכרטיס שווה ערך לביצועים של 9700PRO\9800NP , זה אחלה כרטיס יחסית למחיר , נותן תמורה מעולה , 6600GT מקבל בממוצע 3200-3300 נקודות ב3dmark05.

עכשיו אחרי שסידרנו את העניינים , מישהו בבקשה מוכן לסגור את התארד הזה או אפילו למחוק אותו , כל כך הרבה תגובות מטומטמות!

לחמוק? עם היו מחקים כל דיון מטומתם בפורום הזה לא היה כמעט דיונים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד מאשימים את הדריוורים אות התוכנה אף פעם לא את החומרה.

מאשימים הרבה את החומרה (שהכרטיס דפוק)

אבל אף פעם לא מאשימים , את האנשים (שלא יודעים להשתמש בחומרה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על התמיכה, הצעות לפתרון ותגובות !

עזרתם לי, בערך :)

כי למרות הכל הניד פור ספיד לא רץ חלק... וציפיתי שכרטיס ב 700שקל יריץ אותו חלק

בכל אופן, מה זה הצינורות האלה שאמרת שפתחת?

מה הם עושים? איך אני פותח גם? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Turbine , ניד פור ספיד כן רץ חלק עם הכרטיס הזה , אתה רק צריך לדעת להגדיר נכון את המשחק , תגדיר אותו להגדרות MEDIUM HIGH(האחד לפני המקסימום) בתצורה הראשית , ואז באפשרויות המתקדמות תשים את הLight Trails על OFF ואת הEnached Contrast על OFF , את הTEXTURE FILTERING תשים על המקסימום ואת הANTIANALYSING תוריד לגמרי משם.

ואז זה יראה מצויין ויפעל מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוצאה בסדר גמור ,

אני מקבל -+ 2000 עם 6200 פתוח (8 pipes) שזה בדיוק כמו ה-6600 הרגיל

שכחת OC מטורף בנוסף.

6600 רגיל יכל לעשות את ה 2800~ נקודות לדעתי עם OC

שזה כבר כמעט (400-500 נקודות פחות) ברמה של GT ללא OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...