80 גיגה מתוך 200 נעלמו!! - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

80 גיגה מתוך 200 נעלמו!!

max_shifrin

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש לי בעיה שמציקה לי איזה שנה כבר אבל לא מספיק בשביל להתעמק בא עד עכשיו :)

הבעיה היא כזאת יש לי דיסק של 200 גיגה במחשב, לא SATA הדיסק זוהה ועבד כמו שצריך בתור 200 גיגה כחצי שנה.

החלוקה היא של 20 ו 180 (יוצא מ172 בפועל כמדומני אבל לא משנה) כאשר 20 סיסטם והשאר זה לשאר...

הבעיה היא כזאת - אחרי כחצי שנה של עבודה יום בהיר אחד אני קם והפרטישן של ה 172 לא מזוהה בכלל.. אחרי ניסיונות נואשים להבין מה קורה החלטתי לפרמט אותו ופתאום אני רואה שהוא מזהה את הדיסק בחלונות רק של 128 גיגה... זא מוכן ליצור משהו בגודל של רק 108 גיגה.... ניסיתי ליצר מספר פרטישנים ואחד וכלום לא עזר.... ברמת הביוס והבקר UATA הדיסק מזוהה כנדרש בתור ה 200 גיגה שלו אבל בחלונות כבר לא... עכשיו השינוי לא התרחש עקב פירמוט והתקנה או שידרוג גרסאת ביוס או משהו כזה אלא ממש בבוקר יום בהיר...

יש למישהו הצעות לאיך מסדרים את זה? (מאז לא פירמטתי את המחשב וחבל לי כי זה סתם להתעלם מהבעיה במקום לפתור אותה) גם אז פירמטתי רק את הפרטישין שנעלם לו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההממ ללוח תאמת לא כל כך היה לי חשק לעדכן את הבסיו אבל לא ראיתי שאמורה להיות בעיה כלשהי עם הגרסא שיש לי ללוח וזה עבד איתו כמה חודשים אז אתה יודע :) הלוח גם מזהה את הדיסק כמו 200 גיגה סהכ...

לגבי ציפסט עדכנתי את הדרייברים ממש מזמן אבל מאז זה עבד ואחרי זמן מה הפסיק לעבוד... איפה אני יכול למצוא עידכון ציפסט אגב ל ציפסט 875 של איטל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להלן SCREENSHOT

אנא התעלמו מכונן E שאומנם מאוד דומה בגודלו למה שחסר אבל זהו דיסק אחר פיסית... במקרה גודלו 80 גיגה אבל זה לא קשור.. :) הוא היה שם מהיום הראשון גם כן.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...