שני סיגייט SCSI 12K RPM שמתפגרים בו זמנית... - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שני סיגייט SCSI 12K RPM שמתפגרים בו זמנית...

maCr0T

Recommended Posts

נכון שזה מפתיע? לא.. סקאזי אלו דיסקים לא מדהימים בכלל... מדובר על דיסקים חדשים צ'יטה, 9G, שעלו המון כסף. הבעיה היא לא בבקר, לא בכלום, רק בשני הדיסקים, שיוצרו ביוני 2001 ע"פ החותמת. אז, אמינים מאוד?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם טועים, בארץ כמו שלנו חובה לשים את הכונן הקשיח במקום רחוק מכל מוקד חום במארז וגם לשים עליו אקטיבי כל שהוא כשמדובר בכוננים של 7200 ומעלה, פשוט אנשים לא מפנימים את זה וממשיכים לקנות ארונות קבורה כשהכונן הקשיח קבור מתחת לכונן הפלופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתיחס אלי, אז באמת שאין לך מושג על מה אתה מדבר... הוא בחדר שרתים, בתוך שרת של 400 אלף דולר. הטומפרטובה בחדר השרתים היא 15 מעלות יציב. והיה לו אקטיוי. וגם בלי אקטיבי הוא לא אמור להתפוצץ, שנה אחרי ירידה מפס היצור וחצי שנה בשימוש. והוא אחד מ18 כונני סקאזי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

do i look stupid? יש אלפסק, וחצי יש אלפסק. והם לא הדיסקים היחידים בשרת, הם לא הדיסקים היחידים בחלק הזה של השרת, הם לא הדסקים היחידים על הבקר הזה. זה הדסקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה גיבוי, למקרה שאחד נהרס יש גיבוי, זה כמו RAID בתוך RAID, אתה באמת חושב שחברה של 60 אלף עובדים בכל העולם לא תדע את זה אם זה היה נכון? וזה לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כנראה שהיא באמת לא ידעה את זה....... במיוחד במקרה של סיגייט, ואל תגיד שזה לא נכון כי אני ביררתי פעם בעצמי. כבר לא מביאים את הדגם של 9GB של סיגייט לארץ אז אין לי דרך להוכיח את זה. אבל אולי תשאל את היבואנים למה הם הפסיקו להביא אותו, אני בטוח שהם יגידו לך שזה בגלל שהמחיר ממש קרוב לזה של 18GB.......

ההבדל בין הכונן 9GB של לבין הכונן 18GB שלהם (שניהם SCSI 10000RPM) הוא 3 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיסקים של 8 ג'יגה היו פופולרים מאד לפני שנתיים שלוש לשימוש בתור דיסקי system מכיוון שברוב השרתים דיסקים שמכילים מערכת הפעלה ועוד כמה אינם צריכות יותר מ-9 ג'יגה, כיום המינימום הוא 18 ג'יגה..

נכון, דיסקים של 9 ג'יגה יצאו מיצור וזה אפילו בעיתי להשיג כאלו, יש מקרים שהם עולים אפילו יותר מדיסקים של 18.

בקשר לבעיה הספציפית הזאת של דיסקים שנידפקו בו זמנית, באמת מוזר - כנראה שאורך החיים של הדיסקים של סיג'ייט מדוייק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם פסיכים... יש לי בבית דיסק 36 גיגה SCSI 10,000 סל"ד ללא אקטיבי כלשהו.

יש בדיוק שלשה מאווררים במחשב, בספק, על המעבד (פנטיום 4) ואחד שמוציא אוויר מאחורה.

המחשב לא כשל פעם אחת אפילו, והדיסק אכן מגיע לעומסים גבוהים פה ושם.

לפני כן הוא היה על השרת שלי בבית והוא רץ דלוק נונסטופ כמה חודשים בלי כיבוי.

אין כזה דבר.

אם היה לכם פאק כזה, לא פלא קבלתם חינם, בטח בגלל זה מישהו ניסה להיפטר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון בכלל, כונן של 10,000 סל"ד צריך להיות בתוך מגירה עם אקטיבי!

זה ששלך לא מת עדיין זה ענין של מזל וגם הטמפ' של החדר.

חוץ מזה כונן דלוק לא מתחמם כמעט, השאלה היא כמה עבודה אמיתית רצופה הוא עושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם פסיכים... יש לי בבית דיסק 36 גיגה SCSI 10,000 סל"ד ללא אקטיבי כלשהו.

יש בדיוק שלשה מאווררים במחשב, בספק, על המעבד (פנטיום 4) ואחד שמוציא אוויר מאחורה.

המחשב לא כשל פעם אחת אפילו, והדיסק אכן מגיע לעומסים גבוהים פה ושם.

לפני כן הוא היה על השרת שלי בבית והוא רץ דלוק נונסטופ כמה חודשים בלי כיבוי.

אין כזה דבר.

אם היה לכם פאק כזה, לא פלא קבלתם חינם, בטח בגלל זה מישהו ניסה להיפטר מזה.

אתה באמת לא מבין על מה אתה מדבר, לא קבלנו חינם, ותאמין לי שאנחנו מבינים קצת יותר ממך בסקאזי, וקירור אקטיו זה חשוב מאוד, והעומסים שלך זה כלום ליד זה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...