חייב לשתף אותכם! מסיבת הסיום הטובה ביותר בארץ!!! בתקווה לתמונות בקרוב - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייב לשתף אותכם! מסיבת הסיום הטובה ביותר בארץ!!! בתקווה לתמונות בקרוב

NOSTREDAMUS

Recommended Posts

אז ככה חבר'ה, הכל החל בשעה 8 וחצי בחצר הגימנסייה הריאלית בראשון לציון, 489 בוגרים ומשפחותיהם באו לצפות בטקס סיום מחזור נ"ט

שקט שעמום השעה 9:10 המנהלת נואמת, כולם מדברים, האוירה כל כך מתוחה ועצבנית משעמום שאפשר לחתוך את האויר הסרוח מזיעה של הורים רוסים שישבו לידי בסיכין .... ואז!!! ההופעה מתחילה, חברה לא ידעתי שלקרן החרשנית היפה מביוטכנולוגית יש קול של מלאך גוף של פנתרה וריקוד מושחת של ... עזבו :lol: הייתי המום! 17 חברה על הבמה שרים ורוקדים בכזאת מקצועיות וההפקה הייתה פשוט ענקית תשואות הקהל הדהדו באויר כמו רעם אדיר שנשמע בכל רחבי ראשל"צ בהחלט ניתן לומר שמדובר בבנות האיכותיות ביותר בראשון, יפייפיות נשים צעירות בשמלות ערב נוצצות והאנדרנלין זורם בדם (או שזה היה הקרלסברג לא יודע) המסיבה נמשכה כמעט עד חצות שסוף הערב היה המרגש ביותר! 3 הורים עלו לבמה ובביצוע המרגש ביותר הקדישו לנו, למיועדים לגיוס את השיר "התמונות שבאלבום" בביצוע המרגש ביותר שיכול להיות, לא אשקר שהזלתי דמעה או שתיים יחד עם רוב האנשים שהיו סביבי וכך גם בקטע שהיה באמצע המופע, רגע של שקט ונוסטלגייה מהימים הטובים, הטיולים והחוויות של השכבה מלווים בשיר מאוד מרגש משנות ה80 למי שמכיר FOREVER YOUNG אני חייב להודות שאלה היו רגעים עמוסי רגשות שלא התביישו לצאת החוצה, היה מעט עצוב אבל נחמד, לאחר מכן הלכנו למסיבה במועדון הטרזינה, חבר'ה מה אני יגיד לכם גם עדןןןןןןןן עצי תפוז פה ושם רצפת עץ ובר בוללללללללללללל כמו בסרט חופשיות על הבר עם דלפק ממש מגניב ובר מן אחלה (רק באסה שלא היה אלכוהול) המקום היה פתוח והיה אויר ממש ממש נעים אוכל אחלה אבל מה הכי חשוב אהההה ??? רקדניות חבר'ה! על הסיפתח באות אלינו 3 ברזילאיות שלגופן המרוח בשמן תינוקות!!!! יש רק חוטיני דקיק ביותר וחזייה תואמת בנוסח דלמטי משהו ותוספת של זנב הנוצות של הברזילאים, יצאנו משם שיכורים מהנאה היה תותח אדיר פיגוז אין מילים ובסוף כמו בכל מסיבה בא החבר העבריין ה"מלך של ראשון"

וחשב שהוא נכנס בלי לשאול אף אחד השומר הענק יש לציין אמר לו יפה לצאת בדחיפה קלה וחטף על זה גזע עץ למצח מה שפתח את ראשו, השומר המנומס תפש יש לומר דיי בעדינות את אותו בחור עם עוד 4 שומרים והוציאו אותו החוצה....

אהההההה כן החוצה לפרדס שאין שם אף אחד ולא רואים ופשוט פרקו את הבן אדם לגורמים והוא פגש אלה פלאפון והמכשיר שבודק מתכות היישר אל תוך פניו והיה זקוק לטיפול רפואי שאני בטוח שהוענק לו לאחר שכמה מדורניקים הגיעו לשם ו"טיפלו" בו יפה יפה ;D

בקיצור חברי יצאנו משם עייפים אבל מרוצייייייייייייייייייייייייייייייייייים :smoke:

אני מקווה בקרוב שאני אסרוק כמה איכותיות בעיקר של הברזיאליות (גררררר) ויעלה אותן להנאתכם :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסף....... צר לי לבאס אותך והכל.. אבל הטקס שלכם לא היה משהו בכלל.. מנק' המבט שלך כמובן שכן שכי אתה סיימת.. אבל לי - שראיתי את אחי מסיים, הטקס היה ארוך מידי (15 כיתות.. מה לעשות) ויותר מידי ברכות...

לעומת זאת ציפתי לראות הרבה יותר קטעי הצגה ממה שהיה שם..

ח"ח כמובן להורים - היה ביצוע נחמד ביותר לשיר...

ח"ח לחשפני התחת שלא הלך להם..

ורק חבל שבסוף הרסו לכם ולא נתנו לכולם להיות שם בשיר סיום..

w00t!!!! מי זה אח שלך ?! :jump: ומי שחשף תחת על הגג עם הלפיד זה אנשים מהכיתה שלי ;D נו מב"ר מה לעשות

והיה מעולההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה כל הקטע עם סנדי שעוזב לגמלאות וכל הברכות

נו שויין מה לעשות ככה זה שהבית ספר רץ גם בתור עסק פרטי ומגלגל מליונים אבל מה אתה מדבר היה אדיר ובשיר סיום שלא נתנו לעלות לבמה! בצדק כי לא היית רוצה להיות אחראי לנפילת במה עם 200 ילדים עלייה הבמאי צדק שהוא הפסיק את המוזיקה ואמר להם לרדת

היה כזה יפההההה השיר של ההורים וההופעה של התלמידים בכלל :)

מי זה אחיך ובאיזו כיתה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

אסף....... צר לי לבאס אותך והכל.. אבל הטקס שלכם לא היה משהו בכלל.. מנק' המבט שלך כמובן שכן שכי אתה סיימת.. אבל לי - שראיתי את אחי מסיים, הטקס היה ארוך מידי (15 כיתות.. מה לעשות) ויותר מידי ברכות...

לעומת זאת ציפתי לראות הרבה יותר קטעי הצגה ממה שהיה שם..

ח"ח כמובן להורים - היה ביצוע נחמד ביותר לשיר...

ח"ח לחשפני התחת שלא הלך להם..

ורק חבל שבסוף הרסו לכם ולא נתנו לכולם להיות שם בשיר סיום..

כנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...