נוצרים למען ישראל עוזרים ליהודים לעלות ארצה . - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נוצרים למען ישראל עוזרים ליהודים לעלות ארצה .

udicol

Recommended Posts

אכן כן - קבוצת נוצרים האוהדים את תרמו כסף ועזרו להעלות 300-400 יהודים לארץ . ואני שואל האין יש כאן מעין סוג של טרנספר ? . "קחו כסף , תעלו למטוס וטוסו לארצכם " . (קצת בציניות אבל נכון ).

האמת היא שהם באמת עוזרים ותומכים בישראל וביהודים , כך אומר רב רפורמי שעלה ארצה לא מזמן .

אבל עדיין הסיטואציה קצת מוזרה בעיניי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייתכן, אי אפשר תמיד לדעת את האינטרסים האמיתיים של אנשים. אך עם זאת , אתה לא חושב שזו דרך קצת יקרה וקצת לא פרקטית?

אבל מאוד יעילה לגרש 300-400 יהודים מארה"ב . אל תשכח שהקהילות שם מאוד גדולות וכסף ירוק קטן עליהם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה תמיד לחשוד? מה, אין אנשים נחמדים בעולם?

זה לא שאותם עולים לא רצו לעלות לארץ ושילמו להם בשביל שיעלו, אותם אנשים רצו לעלות לארץ. אז אני לא רואה בזה פסול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נוצרי(90% נוצרי)ואני עליתי ארצה בעזרת הרפורמות של גורבצ'וב-הוא נתן ליהודים לצאת מרוסיה לארץ ,איש מאוד טוב גורבצ'וב-בלי עזרתו ההיתי נמצא עכשיו בסיביר חוטב עצים במינוס 50-.

יש אנשים שרוצים לעזור-תאמינו לי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נוצרי(90% נוצרי)ואני עליתי ארצה בעזרת הרפורמות של גורבצ'וב-הוא נתן ליהודים לצאת מרוסיה לארץ ,איש מאוד טוב גורבצ'וב-בלי עזרתו ההיתי נמצא עכשיו בסיביר חוטב עצים במינוס 50-.

מה ה10% הנותר? ;D

ואל תשכח גם לא היית חבר בפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק!

ומה רע בלחטוב עצים ב50- מעלות אני יכול לדעת ?

לצלילי ה ... קאאאאאאאאאאלין קמלין קמלין קמאייה סדוייה קמלין קמלין קמייה פיזדמט קקלין קמלין קמייה

ללללללההההההההההההההההה להלהלהלהלהלהלהלה ... וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק!

ומה רע בלחטוב עצים ב50- מעלות אני יכול לדעת ?

לצלילי ה ... קאאאאאאאאאאלין קמלין קמלין קמאייה סדוייה קמלין קמלין קמייה פיזדמט קקלין קמלין קמייה

ללללללההההההההההההההההה להלהלהלהלהלהלהלה ... וכו'

:lol: :lol: :lol:

טוב אני חושב שאם נשאל אותו בדיוק מה הוא מעדיף , לחטוב עצים ב-50 מעלות צלזיוס , ואח"כ ללכת לצבא שם .

או להיות כאן בפורומים , מבלבל לאנשים בשכל , ואח"כ הולך לצבא הישראלי ב50 מעלות פלוס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובנושא המקורי:

א. ברגע הראשון ששמעתי על ה"עלייה" הזו חשבתי על טרנספר. ברצינות, זה גם מביא אותי לדבר הבא:

ב. אני חושב שגם פורסם בעיתון פעם, אבל (אם אני זוכר טוב "מולדת", אבל לא בטוח) ארגונים ימניים בארץ "העלו" ערבים ישראלים לאירופה, סידרו להם עבודות, ונתנו כמה אלפי (ואם אני זוכר טוב כ20000) דולרים לכל משפחה שעלתה... טרנספר סמוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובנושא המקורי:

א. ברגע הראשון ששמעתי על ה"עלייה" הזו חשבתי על טרנספר. ברצינות, זה גם מביא אותי לדבר הבא:

ב. אני חושב שגם פורסם בעיתון פעם, אבל (אם אני זוכר טוב "מולדת", אבל לא בטוח) ארגונים ימניים בארץ "העלו" ערבים ישראלים לאירופה, סידרו להם עבודות, ונתנו כמה אלפי (ואם אני זוכר טוב כ20000) דולרים לכל משפחה שעלתה... טרנספר סמוי

אם אנשים ממילא רוצים לעלות לארץ או כמו בדוגמה הזו להשתקע בחו"ל. אז למה לא לעזור להם? ואם מרוויחים מזה , אז בכלל כל הצדדים מרוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ה10% הנותר? ;D

ואל תשכח גם לא היית חבר בפורום

אם לא ההיתי חבר בפורומים ההיתי מתאבד מרוב שעמום,לפחות יש מה לעשות בסיביר-לחטוב עצים 16 שעות ביום בקור -50 כדי להתחמם ולהרוויח את הכסף לספירט,אחרי זה לשתות ספירט 98% 4 שעות שוב כדי להתחמם וללכת לישון מחומם 4 שעות.

;D ;D ;D ;D ;D ;D

ואתם אומרים שכול הרוסים הם שתיינים - אנחנו עושים את זה רק כדי להתחמם!

suka blat-ve mina nirviruyete!

vodka SILA,sport MAGILA!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...