מחפש מסך LCD 19 אינטצ בכ 2200 ש"ח (גמיש) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך LCD 19 אינטצ בכ 2200 ש"ח (גמיש)

theDeath

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני רוצה לקנות מסך LCD 19 איטנש בתקציב של באזור ה 2200-2300. דרישות:

כניסת VGA (רצוי מאוד מאוד גם DVI)

קצב ריענון טוב מספיק לצפייה בסרטים ומשחקים רגילים (16 מילי מספיק טוב, הלא כן? האם 25 מילי באמת מורגש?)

חושב מאוד - הצגה טובה של משחקים ו (בעיקר משחקים) ברזולוציה נמוכה יותר מהרזולוציה הטבעית של המסך

רצוי מסך שידוע כאחד בלי פיקסלים שרופים ועם אחריות סבירה

וכן, חיפשתי בפורום, ולא מצאתי משהו עדכני תואם לצרכי. :)

תודה רבה מראש לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב 16 ומטה ועדיף 12

במחיר כזה עם כאלה דרישות אתה יכול לקנות 19 מעפן או 17 איכותי, אני הייתי הולך על 17 איכותי.

כל LCD יראה רע ברזולוציה נמוכה מהטבעית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצב ריענון טוב מספיק לצפייה בסרטים ומשחקים רגילים (16 מילי מספיק טוב, הלא כן? האם 25 מילי באמת מורגש?)

חושב מאוד - הצגה טובה של משחקים ו (בעיקר משחקים) ברזולוציה נמוכה יותר מהרזולוציה הטבעית של המסך

אם אתה משחק במשחקים רגילים אז עשוי להספיק לך מהירות 16-12 מילי. אם אתה כבר רוצה לשחק ב- FPS כדוגמת דום 3 ואחרים, לא הייתי נוגע בפחות מ -8 מילי.

ראיתי ביקורת באתר של טום לגבי מסכי 19 עם 8 מילי והמסך של יונדאי הפגין ביצועים טובים מאוד גם למשחקים.

לגבי הרזולציה ואיכות התמונה..מה לעשות אבל עדין מסכי CRT רגילים נותנים ביצועים טובים יותר והתמונה בהם נראית טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שאני לא צריך משחקי FPS אלא רגילים, וגם לא ברזולוציה הכי גבוהה אלא דווקא ברזולוציה נמוכה יחסית, ולכן אני רוצה מסך שפועל טוב גם ברזולוציה לא טבעית. המלצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שאני לא צריך משחקי FPS אלא רגילים, וגם לא ברזולוציה הכי גבוהה אלא דווקא ברזולוציה נמוכה יחסית, ולכן אני רוצה מסך שפועל טוב גם ברזולוציה לא טבעית. המלצות?

מה זה משחקים רגילים ?

תן דוגמא למה את מתכוון. כעיקרון מהירות מסך נדרשת כאשר יש תנועות מהירות על המסך כגון :

פיצוצים ,תזוזות מהירות של העכבר מצד לצד וכו' , במסכים בעלי מהירות מסך נמוכה התופעה שאתה תראה היא מריחה על המסך.

מסכים איטים יותר מתאימים למשחקים כגון משחקי אסטרטגיה ,משחקי ניהול למינהם ובכללי כל משחק שלא מתרחשות בו פעיליות מהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה SDM94S שהוא 12 MS אין לי שופ בעיה לא באנריל 2004 ולא ב DOOM3 ולא בשום משחק FPS אחר שאני משחק.

הבעיה היחידה שהוא קצת יקר.

אבל אתה יכול ללכל על ה BENQ 19 שהוא גם 12MS וקראתי ביקורות טובות אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארץ, מסכים שמתאימים לדרישות שלך (אבל לא לתקציב שלך) הם ה913N של או הL90D של יונדאי

מבחינת התקציב, שכח מזה. אתה יכול לקנות רק 17" נורמלי.

רק שתדע, הרזולוציה של מסכי "CD 19" ו-17" לרוב היא זהה ( 1280*1024), רק שגודל הנקודה במסכי 19" הוא גדול יותר, מה שמהווה מכשול בהצגת תמונה איכותית כשרוצים לעבוד ברזולוציה נמוכה יותר מהטבעית.

לפי הדרישות שלך עדיך לך לקנות 17" ולא 19

אפשר להמליץ לך על ה711T או ה710T של או הFP71G+ של BENQ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שסמסונג נשמעים טוב, האחריות שלהם מאוד מפחידה אותי. מישהו אולי מכיר חנות שתיתן לפתוח את המסך במקום ולבדוק פיקסלים מתים לפני שאני לוקח הביתה?

וסתם שאלה באופן כללי - למה באמת אין 19'' ברזולוציה נורמלית? הרי פיקסלים בגודל קטן יותר כבר הצליחו לייצר ל 17'', עכשיו הם פשוט צריכים לקחת יותר כאלו וזהו :)

ועוד שאלה - ראיתי בשיטוטי מסכים שיכולים להסתובב אנכית או משהו כזה (PIVOT), אני לא מצליח למצוא איזשהו דגם מדוייק כרגע, מישהו ראה\ניסה\ממליץ?

ולסיכום: באיזה מסך 17 רואים הכי טוב ברזולוציה לא טבעית? ולמה לעזאזל היונדאי עולה כאלו סכומים אסטרונומיים??? :)

סליחה על כמות השאלות, ותודה על התשובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. נעה

2. הא?

3. חביב, מתלהבים בהתחלה אבל רוב הסיכויים שלא תשתמש בזה באופן קבוע.

4. בכולם רואים קקה, לא צריך להיות הבדל בין מסך אחד לשני.

5. איזה יונדאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסמססונג 913N יש PIVOT, זה נוח לדברים מסויימים...(כמו לקרוא מסמך)

מסך LCD עובד נורמלי ברזולוציה הטבעית שלו, כל רזולוציה אחרת זאת אמולוציה

לכן זה נראה גרוע

על איכות צריך לשם קצת יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4. בכולם רואים קקה, לא צריך להיות הבדל בין מסך אחד לשני.

5. איזה יונדאי?

4. אז זהו, שיש הבדל. לדוגמא המסך 710N של עושה אינטרפולציה די טובה וגם ברזולוציה של 640*480 (!) הטקסטים עדיין ברורים.

5. L90D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. נעה

ובאזור המרכז?

נראה לי שאני די סגור על 19 אינטש ובמיוחד 913N של למרות שמאוד חבל שאין לו DVI

יש ל מסכי 19'' עם זמן תגובה נורמלי (>16) שניתנים להשגה בארץ? כנל עם BENQ?

ועדיין אף אחד לא ענה: מה זה המחירים האלו של יונדאי???? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...