הודעה מוזרה שקיבלתי ב-NORTON FIRWALL או האם המחשב שלי מנסה להתאבד? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הודעה מוזרה שקיבלתי ב-NORTON FIRWALL או האם המחשב שלי מנסה להתאבד?

shuy

Recommended Posts

קיבלתי את ההודעה שבתמונה המצורפת.

אתם שואלים מה בדיוק הבעיה?

הבעיה היא שכתובת ה-I.P הפנימית (אני מאחורי ראוטר) של המחשב שלי (שעליו קיבלתי את ההודעה) היא 10.0.0.6.

בעצם ההודעה הזו אומרת שהמחשב שלי תקף את עצמו (לא גידלתי פה מחשבים עם נטיות אובדניות  ;) )?

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שה- norton לא נותן קצת יותר פרטים, או אם זה קרה מיד לאחר משהו אחר.

הנה כמה תסריטים אפשריים (אף אחד מהם לא הגיוני יותר מדי)

1. טעות/באג/הגדרות לא נכונות ב- norton.

.2 באג או הגדרות ממש מוזרות ב- ושילוב עם (1) (למשל netbios עובד גם על UDP , וחיבור מהמחשב שלך לעצמו זה לא לגמרי לא נורמאלי, אז יש סיכוי שמצבים מסוימים ה- norton יחשוב שמנסים להתקיף לך את המחשב)

3. (אם אתה פרנואיד) - מישהו הצליח להשתלט לך על הראוטר (שינית את הסיסמא?) או לפחות מצא איך להעביר דרכו פקטות מזויפות ומנסה להתקיף לך את המחשב.

במילים אחרות - אם אתה לא ממש פרנואיד, כנראה שיש לך רק בלאגן נורמאלי ב- .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו פורץ לך על בטוח.

וואו, איך לא חשבתי על זה? מישהו פורץ לך מתוך הרשת שלך!

מה שקורה הרבה פעמים, זה שהISP שולח לך PAKCET לPORT מסויים או בתצורה מסויימת שלא מוגדרת לNORTON בתור חוקית, ואז הוא מתריע עליה, זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, איך לא חשבתי על זה? מישהו פורץ לך מתוך הרשת שלך!

זה לא ממש אפשרי מכיוון שהרשת שלי היא חוטית שאני ואח שלי מחוברים אליה בלבד, ואחי, איך להגיד את זה...לא ממש מבין במחשבים...

מה שקורה הרבה פעמים, זה שהISP שולח לך PAKCET לPORT מסויים או בתצורה מסויימת שלא מוגדרת לNORTON בתור חוקית, ואז הוא מתריע עליה, זה הכל.

לא ממש הבנתי, אתה בעצם אומר שאיזה פקט מסויים שנשלח אלי מספק האינטרנט (פקט תמים?) שנראה משום מה לנורטון כחשוד והוא ולכן הוא מתריע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...