איזה חיה יותר חזקה? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה חיה יותר חזקה?

STRENGTH

Recommended Posts

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אולי בשביל זקן כמוך :xyxthumbs:

תגיד כבר היתחלת לילמוד נהיגה? כבר גדלו קצת שערות בביצים? כבר נגעת בציצי?

אתה גבר גדול

לפי הדיבור שלך עוד שנייה תגיד שהכנסת מישהי להריון :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אגיב יותר,אתה פשוט אחד האנשים הכי עלובים שפגשתי בחיים שלי ופגשתי הרבה.

אל תגיב כי זה לא בשבילך סבא..

טפל בנכדים שלך יותר טוב,אתה אולי מפחד גם שיבוא לך איזה חתול ויאכל לך את האוזן?

אל תגיב לנושא שלי אתה רק הרסת אותי YOU FUCKING NOOBI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא סבא,אבל אם היתי סבא וחס וחלילה הייתה הנכד שלי היתי שולח אותך לאי בודד רחוק מאנשים מתורבתים.

אגב לפני שתגיד משפט באנגלית תלמד קצת אנגלית..

Because you just don't know English, and it shows by your massages.

talking to you its like running in a special people even if you win your still retarded.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמליץ בחום רב על נעילת הדיון וסילוק המגזימים מהפורום תמידית.  

לא רק שיש לכם שגיאות כתיב ורבות בנוסף לשגיאות דקדוק רבות [להידפק ולא להיתדפק לדוגמא..] גם כן אתם מקללים ומבזים אחד את השני? תגידו, אין לכם דברים אחרים חשובים לעשות חוץ מזה? אתם גם מבזבזים מהזמן שלכם במקום לעשות משהו מועיל בחייכם וגם מאמללים חייהם של אנשים אחרים בניסיונות להעלבתם ופגיעה ברגשותיהם.

אני בא להאשים פה גם את המנהלים(!). כשרואים דיון שכזה נועלים אותו ישר! לא שואלים אפילו למה איך או מדוע פשוט ישר נועלים! הדיון הזה הוא דיון מסית ופשוט לא אנושי וגם כן מוזר בצורה הרעה [אני לא מצליח למצוא מילים לתאר את הטיפשות של פותח הדיון ושל האנשים שבכלל הגיבו לדבריו] והלא מצחיקה.

עצם העניין שאדם, ילד, בן אנוש, רוצה לדעת האם אם הוא ילך אל חתולה ויתקיף אותה [או כלבו], האם הוא ינצח, גורמת לי לרחם על אותו הילד הזה ועל שאר תומכיו.

זה מזכיר לי שואת חתולים שאפשר לדמות אותה לשואת היהודים [אני לא משווה, אני מדמה! אי אפשר להשוות שום דבר לזה] שאולי איזה נאצי אמר לחברו - אם אני אלך ליהודי עם הכלב שלי, והיהודי ינסה להגן על עצמו, האם הכלב ואני נפגע או שבקלות נוכל לרצוח את הגמד הזה?

אני חייב לציין כי זו לא אשמת החתולים שהם תוקפים אנשים שכן זו דרך הטבע שלהם כמו שדרך הטבע של בואשים היא להסריח כשהם פוחדים. זו דרך הטבע, דרך ההישרדות של החיות השונות וגם שלנו, וזה כמו שתיקח נימיה ונחש- הנחש כנראה שיודע שלברוח הוא לא יצליח ויש לו יותר סיכויים אם הוא יישאר  ויתקוף. לא אכפת לו למה החיה רוצה לתקוף אותו מה שאכפת לו זה שאולי היא תהרוג אותו. הנמשל לדבר הוא שהנמייה היא בני האדם והנחש הם החתולים. לחתולים לא אכפת אם הבן אדם בא ללטף אותם או בא לתקוף - אם הם ירגישו איום מסוים לא חשוב למה הם יתקפו במידת הצורך באותו הכוח כמו שהם יתקפו אדם שבאמת רוצה להרוג אותם. אולי לכם זה נראה מגוחך שאתם תלכו לזרוק את הזבל ופתאום חתולה תתקיף אתכם ותאשימו אותה אך זו לא אשמת החתולה שדימתה אתכם לתוקף חתולות מסתורי [^^] וענק שהורג חתולות ומוכר אותן כ"בשר בקר" בשוק.

לסיכום -

סתמו כולכם. תעשו משהו יותר מועיל בחיים שלכם מאשר לקלל ולהתווכח עם אנשים על דברים כאלה.

מנהלים, אבקש בנימוס לנעול את הדיון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי ואבוי.. בורות של אדם אחד מתדרדרת ל7 דפים. לאן הגענו? (בכל זאת זה היה די קורע אבל שיהיה)

במקום ללכת ולהרביץ לחתולות, אולי תפתור ת'בעיה מהשורש? תשאיר את הקערה של הכלב שלך בתוך הבית שיאכל שמה.

להרביץ לכל החתולות אתה לא תוכל, שלא לדבר שהכלב שלך נשמע כאילו הוא פינצ'ר, שלא ישרוד חתולה-שתיים.

בקיצור, וותר על הרעיון and for the love of god- תחשוב לפני שאתה מדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אז אתה באמת סבא!!

איזה נחמד לראות..

ואם היית בן-אדם נורמלי וחכם..

לא היית אומר ש-DBZ זה סדרה לילדים קטנים..כי זה בכלל לא יש אנשים בני 1000 שרואים את זה..

סדרהה מאד פופולרית ומוצלחת..

אתה יכול רק להמשיך לכעוס כי אתה לא מגיע ל ציפורן של גוקו

אתה איש מובטל חסר-חיים טיפש אידיוט.

במקום להיות פה לך לעבוד בבית אבות :D

טוב תנעלו כי תשובה מנובים לא תעזור לי..

היי ילד קטן DJX בוא לאיי סי קיו אני ילמד אותך דבר או שנים כי אתה באמת טיפש חחחחח

ולסבא,

תחזור לחיים שלך אף-אחד לא ביקש ממך להפריע פה..

סבא עושה תמיד את הטוב ביותר לנכדים לא ל חברי-פורום..

היה נעים לדבר איתכם..

אבל לא עזרתם לי בגרוש להפך סתם הראתם לי את טיפשותיכם :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אז אתה באמת סבא!!

איזה נחמד לראות..

ואם היית בן-אדם נורמלי וחכם..

לא היית אומר ש-DBZ זה סדרה לילדים קטנים..כי זה בכלל לא יש אנשים בני 1000 שרואים את זה..

סדרהה מאד פופולרית ומוצלחת..

אתה יכול רק להמשיך לכעוס כי אתה לא מגיע ל ציפורן של גוקו

אתה איש מובטל חסר-חיים טיפש אידיוט.

במקום להיות פה לך לעבוד בבית אבות :D

חה חה חה חה חה חה חה חה חה חה חה חה חה

ואיי זה היה טוב ממש טוב

כאילו לקחו מישפט מערוץ הילדים וכתבו פה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

:lol:

עריכה:

אתה יודע שגוקו הזה שלך הוא דמות מצוירת נכון? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אוי אוי אוי...

כמה שאתה עלוב..

חמודי אני מרויח הרבה יותר ממה שאתה תיהיה מסוגל להגיע אי פעם בחייך העלובים.

אגב אני לא מובטל,פשוט במקום אנשים כמוך חשבתי על רעיון ועכשיו יש לי עסק שמריץ את עצמו ואני בשלב הזה כבר כמעט לא עושה כלום ומרויח הרבה יותר ממה שאתה יכול לחשוב.

אז לך לישון את שינת הצהריים שלך ובערב נדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...