איזה חיה יותר חזקה? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה חיה יותר חזקה?

STRENGTH

Recommended Posts

שמעו הכלב שלי לא כזה גדול בגוף..

הוא בערך בגובה של כלב לברדור בוגר..שזה נחשב מאד גבוה,לא?

אבל הוא לא כזה גדול בגוף הייתי אומר שהוא בינוני |:

האבא הוא אמסטף עם לברדור האימא בוסר\ית

אז עכשיו אתם חושבים שיש לו סיכוי?

ואני שונא חתולים למי שרוצה לדעת..הם סתםב באים לחצר שלנו ואוכלים את האוכל של הכלב שלי :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חתול זו חיה שלא צריך לזלזל בה.

בואו נגיד שיש לי כלב בול-טרייר ממש משוגע שמן וחזק (ממש טנק קטן למרות שחברים שלי קוראים לו דרקון) והוא לא מעז להתקרב לחתולה של סבתא שלי אבל זה אולי בגלל שהחתולה של סבתא שלי היא גירסה קצת יותר מטורפת של השטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COMMANDO, הת'רד שלך מאד לא מוצא חן בעיניי ואני חושדת שמה שאתה מנסה לעשות זה לשסות כלב בחתול, ואם החשד שלי נכון אז אני לא הייתי רוצה להיות במקומך - זאת עבירה פלילית ואני יכולה לדאוג שתיענש במלוא החומרה.

אם לא תרד מהעץ הזה, אתה תפגע לא רק בחתול אלא גם בכלב, מה שיהיה מאד אנוכי ולא מתחשב מצידך ויראה איזה חרא של בעלים אתה. חתול שנמצא במצב אקא (Stress) יכול לפתוח לכלב שלך את הפרצוף, להוציא לו את העיניים מחוריהן ולהשאיר אותו מצולק ונכה לכל החיים. תשאל את הבוס שלי, עשינו ביקור בית אתמול וחתול פצוע (שלא מבין מה רוצים ממנו ומת מפחד) פתח לי את היד וקרע לי טיפה את גיד אצבע הקמיצה - מאד לא נעים, וזה עוד אחרי שסיממנו אותו ואחזתי אותו מאד חזק. חתול בריא שנכנס כך למצב מצוקה, המערכת הפארא-סימפטטית שלו תגיד לו לברוח או להילחם - כשאין לאן לברוח הוא ילחם, במיוחד כשאין מה להפסיד. אתה באמת רוצה שההורים שלך ישלמו מאות או אלפי שקלים בשביל לנתח את הכלב שלך אחרי שהחתול יקרע לו את הפרצוף? אפילו אם זה סתם סריטות ונשיכות פה ושם, בד"כ הן נורא עמוקות ומאד לא נעימות ומצריכות בטיפול אנטיביוטי ו"בוסטר" לטטנוס. אז אני מקבלת את זה בחינם, אבל לכלב זה יעלה פול כסף. ההורים שלך כל כך "ישמחו" לראות את החשבון הזה שהם יעדיפו להרדים את הכלב - ותאמין לי, זה קורה כל יום.

אתה עדיין רוצה לדעת מי ינצח???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את רוצה להגיד לי שחתול חזק יותר מכלב?

את יודעת איזה כלב יש לי בכלל?

אם אני יגיד את תפחדי

התגובה שלך נובעת מבורות, ובתור מישהי שעובדת עם חיות על בסיס קבוע אני יכולה להגיד שהגודל לא קובע, גם לא הכוח, אלא המכה עצמך. למה כשהחתול הזה יקפוץ לכלב שלך (או לך) על הפרצוף ויוציא לו את העין מהחור שלה (וכבר ראיתי מקרים מצערים כאלו), לא החתול יבכה. ראה, הוזהרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אם 16 נקרא קטן אז אתם בטח יותר קטנים :|

הכלב שלי מעורב אמסטף..

והוא קיבל בדיוק מה שהוא צריך מהאמסטף..

יש לו את האופי של של הבוקסר,והוא נראה כמו לברדור,והוא חזק כמו אמסטף [חחח כן כלב מושלם]

תגידו איך אני יוכל להביא לכם תמונה שלו?

יש לי תמונה שלו בפלאפון שלי זה אפשרי להביא לפה?

בכל מקרה אני לא מאמין שיש חתול עם אומץ לקפוץ על הכלב שלי או עלי!

חחח ממתי לחתול יש אומץ לעשות דבר כזה?

כל חתול שאני רואה בורח ממני..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלב לדעתי יותר חזק..אבל חתול יותר משוגע..

אם הכלב שלי ירצה הוא עושה ''FINISH'' לכל חתול שיש..

רגע איך אני יכול להביא לכם של הכלב שלי?

אתם תשתגעו אם תראו את הכלב שלי הוא הכי חמוד בעולם!!

החתולה תראה אותו תתחיל להשתגע מרוב שהוא חמוד :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי כמה שאני מרחם עליך.

לך תראה DBZ ותשאיר את הניסויים בבעלי חיים לאנשים גדולים בסדר חמודי?

אגב שהיתי קטן יותר בערך בן 13 הלכתי לזרוק משהו לפח ולא שמתי לב וקפצה עלי חתולה על הוריד ביד כמה דם התחיל לרדת לי אבל אחרי זה תפסתי אותה והראתי למה מי הבוס..

שרמוטה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אתה חושב שחתולה יכולה לנצח אותי?

טוב בוא אני יגיד לך משהו חתולה עשתה לי כמה שריטות עמוקות ביד

ואתה יודע מה עשיתי לה אחרי זה?

הרגתי אותה הבאתי לה בעיטה ואני לא מגזים העפתי אותו איזה 6 מטר באויר ואז היא נפלה עשתה ''מיאואואואו''

ואז שברתי לה את המפרכת וזאת הייתה המכה הסופית מה שנקרא ''FINISH''

חתולות אולי מנצחות אותך אבל אותי לא..ילד קטן :silly:

טוב אז שוב אתם חושבים שחתולה חזקה יותר מהכלב שלי?

כי הוא באמת חזק..הפחד שלי ראה שהיא תיהיה עצבנית מדי :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...