AMD הכריזה רשמית על מעבדי 65nm - ליבת Brisbane - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD הכריזה רשמית על מעבדי 65nm - ליבת Brisbane

shlomom

Recommended Posts

AMD החלה בשווק מעבדי ה 65nm שלה, צריכת האנרגיה שלהם כ 30% פחות ממעבד זהה ב 90nm.

ה TDP שלהם 65W לעומת 89W ב 90nm.

ניתן לראות את המעבדים הזמינים כאן: http://www.amdcompare.com/us-en/desktop/default.aspx

אם בוחרים 65nm ב Manufacturing Tech

הנה הרשימה בינתיים- שימו לב לתדר העבודה שגבוה ב 100Mhz מהתדר של המעבד ב 90nm

* 4000+ (2.1Ghz, 2x512KB L2 Cache, 65W)

* 4400+ (2.3GHz, 2x512KB L2 Cache, 65W)

* 4800+ (2.5GHz, 2x512KB L2 Cache, 65W)

* 5000+ (2.6GHz, 2x512KB L2 Cache, 65W)

http://www.amd.com/us-en/Corporate/VirtualPressRoom/0,,51_104_543~114609,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניראה לי שהם ימכרו יותר מידיי במחירים האלה...

אם הם לא שינו כלום יותר מתהליך יצור ה 4400 ( 2.3GHZ ) המחודש אמור להיות ברמה של E6300 (שהיה ממוקם תמיד בין 2.2 ל 2.4 GHZ של AMD) ועולה כמו E6400...

....מחכה לתוצאות OC....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניראה לי שהם ימכרו יותר מידיי מעבדים במחירים האלה...

אם הם לא שינו כלום יותר מתהליך יצור ה 4400 ( 2.3GHZ ) המחודש אמור להיות ברמה של E6300 (שהיה ממוקם תמיד בין 2.2 ל 2.4 GHZ של AMD) ועולה כמו E6400...

....מחכה לתוצאות OC....

בינתיים לא שמענו על קשיים במכירות. המעבדים מיועדים נכון לעכשיו ליצרני מחשבים OEM ולא לקהל הרחב. כלומר הם לא מתבססים על קהל קוראי הביקורות אלה על הקהל שהולך לחנות וקונה מחשב מורכב, של Dell לדוגמא. . .

בכל מקרה המעבר ל 65nm מראה ש עומדת ביעדים שלה והמשמעות הישירה של יצור ב 65nm על פרוסות 300mm הוא שיהיה לה יותר קל לעמוד בביקושים ולהוריד מחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר מת לראות ביצועי OC למעבדים הללו, כי אולי רק ביצועי OC טובים יצדיקו את הקניה של המעבדים האלה.

כאילו שמעבדי 2 לא מספיקים לך.

הם גם נותנים ביצועים עדיפים, וגם מעולה, לא ניראה לי שיש מה לחפש ב-K8 יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לראות תחרות בין שתי החברות.

מוצר טוב מחברה אחת + אי מענה מחברה המתחרה תוביל את החברה עם המוצר הטוב לשלוט בכל השוק, משמע בעוד זמן קצר החברה עם המוצר הטוב תפסיק להתייחס לפיתוח טכנולוגיות חדשות ברצינות, וזה יוביל בסופו של דבר להתקדמות איטית מאוד בשוק המעבדים (מה שאף אחד מאיתנו לא רוצה). כל עוד יש תחרות טוב לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...