שלום לך אדון פדידה - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום לך אדון פדידה

kricher

Recommended Posts

אדון פדידה היקר הביא לי ולמיכה באן מה ה-ts ל8 שנים

אני רוצה מאדון פדידה שידוע מאד בספר החוקים שכתב בקהילה הזאת שיביא לי חוק אחד שאומר שמותר לו להביא לי באן ואם בכלל ל-8 שנים.

חבל שנותנים לילדים מmw3 שאין להם מושג מהחיים שלהם לשלוט על כל הקהילה כולה ולתת לשחקנים שפי 10 יותר ותיקים ומשחקים יותר מהם ומכירים את הקהילה יותר מהם

"Fadida": מה צריך חוקים? אנחנו דיקטטורה

אני מקווה שתבינו מיהו ה"דיקטטור" ששולט בקהילה הזאת כי כנראה לא תראו אותי פה לפי אדון פדידה ל8 השנים הבאות

תהנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב..

בעיקרון מכיוון שאתה לא משלם לנו מיסים על העבודה שלנו אנחנו לא מחויבים אליך ויכולים להחליט החלטות כפי רצוננו. לא מתאים לך? לא לקהילה אחרת.

אנחנו פועלים לפי הגיון ומוסר.

מכיוון שבמצב הנוכחי אנחנו מנסים להחיות משחק אנחנו משקיעים מעבר למה שהשקענו בעבר וזלזול זה דבר שאנחנו סולדים ממנו.

הזלזול שלכם נראה בעיניי מגעיל מאוד.

וה"תפיסת תחת" הזאת שאתם עושים פה לא מזיזה לי.

אנחנו לא מקבלים אנשים שבאים לרכוב ולהציק לאנשים אחרים, כולם מכבדים את כולם.

אני לא יעשה לכם משפט ולא ינהג בכם ביתר חשיבות בגלל שאתם איבדתם את הזכות הזאת מהרגע שהתחלתם לזלזל באנשים בטימספיק ובפורום שלנו.

מכיוון ששאלתי את מיכה בטימספיק אם הוא פרסם את אחת תגובות הספאם והוא אמר לי שלא, נאלצנו לבדוק את האייפי ממנו נשלחה התגובה

ואכן זה האייפי של מיכה שגם שיקר וגם זילזל והספים לנו את הפורום.

בנוסף אליו יש גם את חבריו שהיינו שמחים למצוא, לכן פתחתי את רשימת הבאנים בטימספיק וחילקתי באן לשלל האייפים ששלחו תדגובות ספאם דרך משתמשים FAKE שלא מייצגים את זהותם בטימספיק.

ברצוני להבין למה הספמתם לנו את הפורום ומאיפה הזילזול שלכם נובע.

זה לא VGAMES או כל קהילה שהייתם בה איי פעם חברים

מי שיקלל פה וחטוף באנים. מי שיזלזל בחבר קהילה יטוס מפה על טיל.

ואין מקום להתווכח. אנחנו מתאמצים להחיות משחק ואתם מתנהגים בזלזול שכזה.. תתביישו לכם.

ועוד לפתוח אשכול כזה אחרכך.. ממש בוגר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אתמול העפתה מישהו מהגאטר שקיבל טיים אוט כי עברו 3 דקות זה "החוקים"

זה שאתה מנסה להחיות את הקהילה זה דבר טוב אני לא אומר שלא אבל זה שיש לאנשים גישות ולילדים שלא מבינים דבר מהחיים שלהם שחשים שהקהילה של אבא שלהם זה לא הדרך.

זה שמריצי גאטרים מביאים לחברים ולילדים אחרים את המספר לפני כדי להכנס לגאטר זה חוקי?

חבל מאד שאתה יודע מתי החוק בא לטובתך ומתי אפשר לבטל אותו אדון פדידה.

חבל שילד ב8 מריץ גאטר ואומר הפעם לא שלחתי מספר לאף אחד יש גישות מאשר לשחקן עם 4-5 שנים ותק.

כל אלה זה שיקולים שלך אבל בצורה כזאת לפי דעתי הרעיון של להחיות את הקהילה התנפץ בקרוב בגישה ותנהלות כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה מנסה להחיות את הקהילה זה דבר טוב אני לא אומר שלא אבל זה שיש לאנשים גישות ולילדים שלא מבינים דבר מהחיים שלהם שחשים שהקהילה של אבא שלהם זה לא הדרך.

זה שמריצי גאטרים מביאים לחברים ולילדים אחרים את המספר לפני כדי להכנס לגאטר זה חוקי?

חבל שילד ב8 מריץ גאטר ואומר הפעם לא שלחתי מספר לאף אחד יש גישות מאשר לשחקן עם 4-5 שנים ותק.

כל אלה זה שיקולים שלך אבל בצורה כזאת לפי דעתי הרעיון של להחיות את הקהילה התנפץ בקרוב בגישה ותנהלות כזו.

מצדד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BLBB - אור טיפל במקרה של אתמול ולאחר שהתלוננת שוב הגעתה אלי, והסברתי לך שחבר שלך eNtro קיבל TimeOut ז"א שנפל לו האינטרנט

מרגע זה מביאים לו סאב, במידה והוא חוזר תוך שלוש דקות, המחליף יוצא והוא חוזר למשחק.

eNtro לא חזר לטימספיק מעל לרבע שעה. האם זה נכון לתת ל9 איש לסבול משחק של 4V5 בגלל בן אדם אחד?

החבר שלך eNtro לא הופיע בטימספיק עד לסיום הגאדר.. אני לא מבין על מה אתה מדבר.

(אני שחקתי במשהו אחר באותו הזמן ושמתי לב בטימספיק לזמני ההתחברות של eNtro לטימספיק ביחס לגאדר)

בקשר לעובדה שמריצים נותנים את המספר לחברים שלהם כדי שיכנסו, זאת תופעה אנחנו מנסים למנוע ואם אתה תפסת מריץ שעשה את זה על חם אתה צריך לדבר איתנו ולא להעיף את זה באוויר באופן פתאומי..

הרי עכשיו אני מרוכז בלטפל במקרה שלך ואני לא יתחיל לקפוץ בין מקרה למקרה תוך כדי...

בעיקרון אי אפשר לתפוס מריץ על חם אלה אם הוא אמר את זה או שאנחנו משקרים אותו שאנחנו יודעים שהוא שלח למישהו ושיודע בזה או בכל מני דרכים לא קשרות שאנחנו לא משתמשים בהם, לכן אור BLBB מנהל COD4 אליו אתה אמור לגשת במקרים כאלה בוחר אנשים לפי התנהגות אמינות ואחריות ומנסה לעשות את המיטב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BLBB - אור טיפל במקרה של אתמול ולאחר שהתלוננת שוב הגעתה אלי, והסברתי לך שחבר שלך eNtro קיבל TimeOut ז"א שנפל לו האינטרנט

מרגע זה מביאים לו סאב, במידה והוא חוזר תוך שלוש דקות, המחליף יוצא והוא חוזר למשחק.

eNtro לא חזר לטימספיק מעל לרבע שעה. האם זה נכון לתת ל9 איש לסבול משחק של 4V5 בגלל בן אדם אחד?

החבר שלך eNtro לא הופיע בטימספיק עד לסיום הגאדר.. אני לא מבין על מה אתה מדבר.

(אני שחקתי במשהו אחר באותו הזמן ושמתי לב בטימספיק לזמני ההתחברות של eNtro לטימספיק ביחס לגאדר)

בקשר לעובדה שמריצים נותנים את המספר לחברים שלהם כדי שיכנסו, זאת תופעה אנחנו מנסים למנוע ואם אתה תפסת מריץ שעשה את זה על חם אתה צריך לדבר איתנו ולא להעיף את זה באוויר באופן פתאומי..

הרי עכשיו אני מרוכז בלטפל במקרה שלך ואני לא יתחיל לקפוץ בין מקרה למקרה תוך כדי...

בעיקרון אי אפשר לתפוס מריץ על חם אלה אם הוא אמר את זה או שאנחנו משקרים אותו שאנחנו יודעים שהוא שלח למישהו ושיודע בזה או בכל מני דרכים לא קשרות שאנחנו לא משתמשים בהם, לכן אור BLBB מנהל COD4 אליו אתה אמור לגשת במקרים כאלה בוחר אנשים לפי התנהגות אמינות ואחריות ומנסה לעשות את המיטב

אתה אמרתה לי במפורש שלפי החוק אסור לחכות יותר מ3 דקות והוא חזר אחרי 5 דקות אז אמרתי אוקיי חוק זה חוק"

אבל לבוא ולומר לנו זה דיקטטןריה איפה החוק פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אמרתה לי במפורש שלפי החוק אסור לחכות יותר מ3 דקות והוא חזר אחרי 5 דקות אז אמרתי אוקיי חוק זה חוק"

אבל לבוא ולומר לנו זה דיקטטןריה איפה החוק פה?

בסופו של דבר ההנהלה קובעת, אם זה אני או קובי או אביב או גלעד או אבי או אור או גיא או עומר או דוד או על מנהל אחר.

מישהו דיבר איתי על חוקים ודמוקרטיה אז אמרתי קהילה זה לא דמוקרטיה, ז"א דיקטטורה.

בכל זאת אנחנו כן משתמשים בדברים דמוקרטיים כמו מלא סקרים והצבעות ולכל אחד את זה הזכות שלא יפגעו.

אני רוצה להוסיף..

אני עושה את התפקיד שלי, לא כי אני נהנה ממנו באופן יוצא דופן.

אלה כי יצא לי לעשות אותו פעם בתקופת MW3 ושמתי לב שהקהילה רק גדלה.

כשמישהו אחר קיבל את השרביט ב BO2 עקב מעבר בין קהילות הקהילה הקטנה ונהיו פחות שחקנים, יחס מתנסה של מנהלים ובאופן כללי יחס רע.

לכן החלטנו לחבור ל HWZONE ולפתוח קהילה חדשה ומסתבר שאנשים באו איתנו..

אני אוהב COD ואוהב תחרותי, ואני יודע שאם לא אני יהיה מנהל אז מישהו אחר יהיה או שלא יהיה בכלל..

וקיים סיכוי שהקהילה תקטן, כמובן שיכול להיות שבדיוק להפך אלה רק תגדל אבל בכל זאת.

אם הקהילה תקטן אז יהיה לי פחות כיף ובגלל זה אני מנהל פה..

(לא שאני מציאה כזאת גדולה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פדידה ,

מצטער אבל זה קפץ לי לפיד ויש כותרת טובה ..

אני לא חלק מהקהילה הזאת ואני גם לא אהיה , אבל אם אתה רוצה לבנות קהילה , הדרך איננה עוברת בבאנים נצחיים , תוך כדי קריאה לעבריין "זונת פורום".

אתה המנהל ואתה יכול אפילו למחוק את תגובתי ואת כל השרשור הזה , אבל קח בחשבון שזו לא הדרך לבנות "קהילה ".

- - - תגובה אוחדה: - - -

כמנהל , צפויה ממך ההתנהגות הכי "ראויה" והכי "צהובה" ..

כפי שאמר לי אחד מחיילי : רצית להיות מפקד - תשלם את המחיר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...