מבקשת לדעת אם זה מחשב שיוכל להתאים לצרכיי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקשת לדעת אם זה מחשב שיוכל להתאים לצרכיי

פולינה26

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני רוצה לרכוש מחשב ביתי, לצרכים בינתיים לחלוטין, ללא שימוש במשחקים מורכבים או תוכנות מורכבות. משהו הכי הכי בסיסי.

אני רוצה לאפשר לעצמי לצפות בסרטים בצפייה שיירה ולהוריד סדרות.

אני עונה על השאלון:

1. מה התקציב המקסימאלי? 2200 ש"ח

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? מעדיפה לחסוך

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 300 שקלים

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? עבודה משרדית, הורדה לצפיה בסרטים שאני מורידה דרך ה TV ע"י כאבל HDMI

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אין צורך.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? מאיץ גרפי

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 8

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? מה זה ?

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אני גרה בבאר שבע, מעדיפה שיהיה אייבורי או KSP שקרובים לביתי.

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). - אני רוצה שיהיה חיבור HDMI וכניסה לשני מסכים.

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא שאני מתכננת משהו כזה.

אני מצאתי את המפרט הזה באייבורי, אותו מפרט שי ב KSP באותו מחיר:

http://www.ivory.co.il/catalog.php?id=11103

האם זה יכול להתאים לצרכים שלי? האם יש משהוש אני יכולה להוריד / להוסיף / לשדרג?

אני מחפשת מחשב לחמש שנים בערך, המחשב שיש לי עד היום אצלי כבר 8 שנים ועשה את שלו...

אשמח בהזדמנות זו להמלצה על אנטיוירוס.

תודה,

פולינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון את יכולה לקחת את המערכת שהצגת בתוספת שדרוג קשיח לנפח של 1TB בעלות של 60 ש"ח,

לשדרג את נפח הזיכרון הפנימי ל-8GB בעלות של 185 ש"ח, ולקחת את לוח האם הבא, שלו יש יציאת HDMI פלוס יציאות VGA\DVI למסך,

http://www.ivory.co.il/catalog.php?id=11559

תוספת ללוח האם תהיה כ~30 ש"ח

סה"כ

1880 + 60 + 185 + 30 = סביב ה~2155 ש"ח

אבל לשימושים שהצגת, גם מערכת זולה יותר תעשה את אותה העבודה יופי.

ולגבי אנטי ווירוס, הייתי ממליץ על אחד חינמי כמו AVAST, עושה את העבודה כל עוד את לא מנסה\גולשת באקראי לאתרים בעיתיים.

לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

אני ביקשתי לוח אם של וקיבלתי אותו. אני לא כל כך מבינה בדגמים אבל אני מניחה שזה זה.

שידרגתי ל 1 טרה לפי ההצעה שלך אבל את הזיכרון הפנימי השארתי איך שהוא , בהמלצה שידרגתי לאחד עם צלעות .

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...