החלפת משחה פנימית ל-4770K - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת משחה פנימית ל-4770K

shar00750

Recommended Posts

ראיתי בפורום שמישהו כבר החליף את המשה המקורית של , ואמרתי לעצמי

למה לא ? בוא נוריד כמה מעלות טובות .

פתחתי בזהירות , ניקיתי את המשחה הקיימת ושמתי MX-4 סגרתי המעבד ואופס הטמפרטורה לא השתנתה.

לאחר בירור קצר התברר לי שצריך משחה מסוג אחר (מתכת נוזלית-LIQUID ULTRA) .

הזמנתי את המשחה הזו ואתמול סוף סוף הגיע , ואני בהתלהבות רוצה כבר להחליף, נכנס למחסן , מוציא המעבד ,

מנקה בזהירות את המשחה הקיימת ושם את החדשה, מרכיב את המעבד בחזרה,מדליק המחשב וכלום לא קורה .

המחשב נדלק אך אין שום תגובה. מופיע לי בלוח הדיגיטאלי 00 . יש למישהו מושג מה הבעייה?

הלוח הקיים הוא של אסרוק z87m oc formula . חיפשתי בחוברת את משמעות התקלה אך זה לא מופיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחת האולטרה-ליקוויד היא מוליכה מאוד, כך שאם לא פגעת במקרה בליבה או באחד הרכיבים על ה-PCB של המעבד, מאוד יכול להיות שלא מרחת מספיק בזהירות, או שמרחת כמות גדולה מדי כך שחלק מהרכיבים על הלוח המודפס של המעבד נוגעים במשחה ומקצרים. תפתח את המעבד ותראה האם זה אכן העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי וויי מה עשית!!!!!!! המשחה מוליחה ויש סיכויי ש הרסתה הכל , תנקה עם אלכוהול הכל ותנסה להפעיל , יש להיזהר מאוד עם משחות שהחומר שלהם מוליך כמו מאש .

בהצלחה.

רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא ממש לא זבל... טוב בערך. מרוחה בקמצנות גם לא. הפרשי טמפרטורה בין במשחה של לבין משחה צד-שלישי שכזאת לרוב לא יעלה על איזור 3 מעלות. הולכה טרמית משבב שכזה לתוך גוף חייבת להיעשות על ידי משהו כמו מתכת נוזלית או הלחמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי חופשה קצרה חזרתי לבדוק מה עם המעבד, ניקיתי היטב ובזהירות את המשחה ובדקתי ,לרגע חשבתי שהכל תקין

משום שלא הראה לי 00 אלא 78 אך לא עולה כלום , אני נוגע במעבד ומרגיש שהוא חם ואז עושה ריסטרט ושוב 00

והמעבד קר. עכשיו ניסיתי שוב ובכלל השתגע - נדלק לשנייה ונכבה מנסה שוב ושוב חוזר על עצמו.

עכשיו השאלה שלי איך אני יכול לדעת אם זה המעבד או הלוח ?:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מושג מה ההבדל בין ליקוויד אולטרה לבין הלחמה ?

ואגב IC DIMOND , למה לא בשימוש לזה?

בשום פנים ואופן לא להשתמש במשחות diamond הן עלולות לשרוט את הליבה.

אני דווקא קראתי שהמשחה התרמית של לא כזו רעה, הבעיה היא המינון והמגע בין הליבה למכסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^הכל יכול להיות, המשחה הזו מתנהגת לעיתים כמו כספית ואפילו מתגלגלת לעיתים.

יכול להיות מצב שהמשחה טיפטפה לכיוון מגעי תושבת המעבד.

אל תשכח שאם הוא שם כמות נדיבה מהמשחה והלוח בסופו של דבר עומד, היא יכולה לינזול ולטפטף על אחד מרכיבי/מגעי הלוח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...