על כמה לשים את הזיכרון הורטואלי של המחשב ?! - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על כמה לשים את הזיכרון הורטואלי של המחשב ?!

yosizach

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אכן, מספר תוכנות של אדובי ואולי אפילו כמה משחקים. ובכל זאת, אם אצל אותו משתמש אין תוכנות שמתלוננות על זה, זה ישפר את הביצועים בצורה משמעותית ביותר.

שווה לנסות ולבדוק, זה עוד לא הרג אף אחד. ו-Windows XP מסוגל לעבוד ללא page file.

ואם כבר משתמשים ב pagefile, אז חשוב לקבוע לו גודל קבוע ולא משתנה, ולשים אותו בכונן ללא מערכת ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם כאלה חכמים? למה אתם חושבים שאתם יודעים יותר טוב מהחבר'ה הטובים במיקרוסופט? תאמינו לי שהם חשבו על זה קצת.

תשאירו את זה על הברירת מחדל ואל תתעסקו, לא תהרסו כלום, אבל גם לא תשפרו...

ידעתם שזיכרון וירטואלי הוא חלק בלתי נפרד מהפעולה השגרתית של תהליכים? יש דברים שפשוט לא אמורים להיות בזיכרון הפיסי ומקומם בזיכרון הוירטואלי, ככה שגם אם תגרמו למחשב לשים הכל בזיכרון הפיסי, כי יש לכם הרבה, לא תקבלו תוספת לביצועים אלא גריעה, בגלל השימוש הפחות בSystem Caching.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תקבלו תוספת לביצועים אלא גריעה, בגלל השימוש הפחות בSystem Caching.

גריעה בביצועים? LOL...זה מה שהחבר'ה במייקרוסופט אמרו? זה כבר סיבה כן לעשות את זה.

תראה , אני עשיתי את זה וחל שיפור משמעותי במערכת שלי.

ידעתם שזיכרון וירטואלי הוא חלק בלתי נפרד מהפעולה השגרתית של תהליכים? יש דברים שפשוט לא אמורים להיות בזיכרון הפיסי ומקומם בזיכרון הוירטואלי

.So Far So Good
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם כאלה חכמים? למה אתם חושבים שאתם יודעים יותר טוב מהחבר'ה הטובים במיקרוסופט? תאמינו לי שהם חשבו על זה קצת.

תשאירו את זה על הברירת מחדל ואל תתעסקו, לא תהרסו כלום, אבל גם לא תשפרו...

ידעתם שזיכרון וירטואלי הוא חלק בלתי נפרד מהפעולה השגרתית של תהליכים? יש דברים שפשוט לא אמורים להיות בזיכרון הפיסי ומקומם בזיכרון הוירטואלי, ככה שגם אם תגרמו למחשב לשים הכל בזיכרון הפיסי, כי יש לכם הרבה, לא תקבלו תוספת לביצועים אלא גריעה, בגלל השימוש הפחות בSystem Caching.

יש משהו בדברים שלך , אבל עדין ניסיתי בלי ועכשיו אני ישים אם ...

הוא ממליץ לי לשים 1918 ממולץ זה מה שהוא רושם ה windwos עצמו ....

בכל מקרה ... אני בלי עכשיו אבל בהמשך אני ישים אם ונראה מה גרוע יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...