צריבת DVD - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריבת DVD

gshhar

Recommended Posts

יש לי סרט ועפ"י חוק מותר לי לעשות לי עותק למקרה חירום.

יש לי צורב אבל איך אני מעתיק סרט ? האם אני יכול לשים את המקור בסידירום או שאני קורא עם הצורב את המקור ואח"כ צורב אותו? איך עושים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון לגיטי לחלוטין

פעם אחרונה שבדקתי כונן CD לא מסוגל לקרוא ככה שאין לך מה לשים את זה בסידי. אם יש לך כונן (בנוסף לצורב) אתה יכול לצרוב ממנו לצורב. אם אין לך אתה יכול להכניס את מה שאתה רוצה לצרוב לצורב, לעשות image שלו להרדיסק להוציא אותו להכניס דיסק ריק. ב-nero יש לך אפשרות של copy שם אתה יכול לבחור מה המקור שלך, תבחר את הצורב, כניס לתוכו את מה שאתה רוצה לצרוב, הוא יעתיק לך את זה להרדיסק ולבסוף יבקש ממך דיסק ריק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי תודה רבה אבל איך אני עושה image להארד דיסק?

אגב יש לי צורב רגיל,צורב וסידירום אז איך לחבר את הצורב DVD?

לבד או ביחד על אותו הכבל עם הסידירום?

או אולי עם הצורב דווקא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בין ה- X COPY לבין הנרו למשל?

ועוד משהו,אני יודע שדיסק הוא כפול מדיסק רגיל של 4.7 ג'יגה אבל שמעתי שיש תוכנה שבה אני לא צריך אלא מספיק דיסק של 4.7 ג'יגה אבל בעזרת התוכנה אני בוחר רק את הכתוביות בעברית למשל ובלי כל שאר התוספות והגודל מספיק.

מישהו מכיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר בבקשה הסבר איך אני עושה את זה? (צורב אבל בלי כל השטויות,רק תרגום בעברית)

ועל איזה גירסה אתה ממליץ?

ואיך בדיוק מומלץ לחבר את הצורב DVD? בכבל בנפרד או עם הצורב או עם הסידירום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר את הצורב עם הצורב הרגיל, למרות שזה כמעט ולא משנה כלום

סה"כ רוב הסידירומים עובדים במצב איטי יותר מצורבים, אבל שוב זה ממש לא קריטי כי ממילא אתה לא משתמש בהם יחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

צריבה של DVD :

יש מדריכים מצויינים באתר www.digitalfaq.com

בגדול, תלוי אם המקור הוא שכבה כפולה (9 גיגה) או בודדת (4.5 גיגה). רוב הסרטים הם על שכבה כפולה. הדיסקים שאתה צורב עליהם הם שכבה אחת. לכן יש לך בעיה כי אתה רוצה להוריד 9 גיגה של אינפורמציה ל 4.5. אז מה עושים? קודם מעתיקים את הסרט לדיסק בעזרת תוכנה הנקראת DVD DECRYPTER (תוכנה חינמית מצויינת). www.dvddecrypter.com

אח"כ פותחים את ה DVD על ה HD בעזרת תוכנה הנקראת DVD SHRINK (חינמית, פשוטה וטובה). ניתן להורידה בהרבה מקומות למשל באתר של www.dvdrhelp.com בחלק של ה tools.

התוכנה מאפשרת להעתיק את כל הסרט כולל תפריטים והכל ע"י כווץ. הבעיה היא שאם צריך לכווץ מתחת ל 80% האיכות יכולה לרדת משמעותית. אז, ניתן לעבור בתוכנה למצב של עריכה ולהעתיק רק את הסרט (בלי תפריטים ובלי פסי קול מיותרים). במצב זה בד"כ יהיה צורך בכווץ מינימלי אם בכלל והאיכות תשמר. ביננו, את מי מעניינים התפריטים והתוספות? לא בשבילם קנית את הסרט. אחרי שגיבית את הסרט, תשתמש בגיבוי ותשמור את הדיסק המקורי בצד.

אופציה נוספת היא להוריד תוכנה בשם FAB (חינמית) והיא מאפשרת לחלק את הדיסק לשני דיסקים וכך לשמור על האיכות. גם SHRINK מאפשרת זאת במצב עריכה אולם התהליך קצת יותר מורכב ופחות טרוויאלי.

קיימות תוכנות רבות אחרות, אולם התוכנות דלעיל טובות ופשוטות וחינמיות.

לגבי חיבור ה למחשב, אם אינך יודע לעשות זאת, קח למישהו שמבין, שלם לו כמה שקלים ותלמד ממנו לפעם הבאה. זה יכול לחסוך לך הרבה כאב ראש זמן ונזקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום !

לפני כשנה עברתי את אותם שאלות שכרגע אתה מעלה בפניי כולם פה.

אם אתה מעוניין אתה יכול לפנות אלי למסנג'ר blackend2001@hotmail.com ואני אסביר לך.

בעיקרון התוכנה הכי פשוטה נוחה ויציבה היא shrink!

אתה מסמן מה שתאה רוצה מהדיסק ומעתיק אותו להרדיס (דרך התוכנה כמובן) ואחכ פשוט צורב על דיסק עם נרו! התוכנה מאד ידידותית ופשוטה אבל נותנת את כל האופציות שצריך בהכנת עותק של סרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...