נפילות FPS במשחק BioShock Infinite - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נפילות FPS במשחק BioShock Infinite

idanmal

Recommended Posts

היי חברים..

אחרי שקראתי את הביקורות המהללות, מבחני הביצועים והשבחים שהרעיפו על המשחק הנ"ל..החלטתי להתקין.

לפני חודש כאמור קניתי את ה7970 השני שלי וקיבלתי איתו את המשחק.

כרגיל בכל התחלה של משחק קודם כל בדיקות, הפעלתי את אפטרברנר, FRAPS ו-HWinfo64.

שמתי את כל ההגדרות על MAX ויצאתי לדרך, גרפיקה יפה אין מה להגיד, משחק בסגנון אחר,

לאחר 5 דקות, ממש התחיל המשחק אחרי הקדמות וסרטונים ופתאום.. נפילת FPS לא צפויה..חשבתי שאני מדמיין :s05:

ניטרלתי כרטיס אחד(אולי הקרוספייר) אך לא עזר, הורדתי את ההגדרות למדיום ועדיין נפילות FPS באותם מקומות ספציפיים

במשחק, נפילה משמעותית(עם כרטיס אחד מ-95 FPS ל-35 FPS).

מחיפוש ברשת ומהסירטון הראשון שמצאתי ביוטיוב עולה שיש בעיה עם המשחק:

הגיבו לבחור שהעלה את הסרטון עוד אנשים עם כרטיסים שונים של שני המחנות ולכן הבנתי כנראה שיש בעיה עם המשחק.

כנראה שהם צריכים להוציא עדכון שיסדר את הבעיה, נקווה שזה לא יהיה FC3 למרות ששם זו יותר בעיה של מיקרוסטאטרינג.

עוד מישהו הספיק להתקין את המשחק ולחוות את הבעיה הנ"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנן לא מעט פעמים בהן המשחק מקרטע/מגמגם - ניצולת מעבד לרוב לא עוברת את ה 15%, כשבעת הקרטוע המעבר מגיע ל 50-60%. לא ברור אם מדובר בבעיית או בכשל במשחק עצמו.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעתי שהיה דיון מקדים(לא שמתי לב), בכל אופן מה אתה אומר, לכולם היתה את הבעיה ושיחקו ככה?

אני לא מסוגל לשחק ככה, אין איזה עדכון או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבינתיים לא.

אתה יכול לנסות את ה workaroundים שמוצעים כאן. מה שעבד עבורי הוא הורדת רמת הפירוט בהגדרות המשחק ל HIGH או NORMAL. כעקרון ב ULTRA המשחק רץ מושלם, רק שאז מתווספים הקרטועים, הן בטעינת איזורים, תוך כדי קרבות וסתם בלי סיבה ברורה לעין, מה שדי הופך את זה ללא שחיק עבורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתה לי בעיה דומה עם GTX660 OC עם הדריברים הקודמים של . בערך יום לאחר הוצאת המשחק יצא עדכון לדרייברים שפתר את הבעיה כמעט לחלוטין. יש לי לפעמים MICRO STUTTERING אקראי וכמעט לא מורגש בלי קשר למה שאני עושה במשחק. בעיקר כשאני סתם משוטט במקומות סגורים, ולא בקטעים עמוסים גרפית.

חשוב מאוד שתבטל את הFPS CAP, כלומר את הVERTICAL SYNC במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צילמתי סרטון:

באותו מקום כל פעם נפילת FPS דרסטית, ישנם עוד המון מקומות במשחק שזה קורה, פשוט לא שחיק.

עשיתי הכל כולל לבטל כרטיס אחד, להוריד הגדרות למינימום, לבטל vsync.. מישהו חווה בעיה דומה?

דרך אגב גרסת אחרונה 13.3 beta 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה כאילו יש מעבר מאיזור לאיזור והוא טוען דברים. גם לי זה קורה, לא מבין למה הם עשו את זה ככה (נפילות ממש קטנות). עד כמה שאני זוכר זה לא קורה בקטעים שצריך לירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנפילה לא קטנה בכלל, אם אני עם שני כרטיסים יכולה פתאום להיות נפילה פתאומית מ200 fps ל-15 ועולה בשניה.

זה קורה בכמה מקומות ועדיין לא הגעתי למצבים שיורים, קשה לי להתחיל משחק אם הוא מתחיל ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הבעיה נפתרה וכרגע המשחק רץ חלק כמו חמאה גם על שני כרטיסים,אין נפילות FPS:

חוץ מהמדריך בלינק כשהעלתי את הסטים הוא עדכן משהו בביושוק(לא יודע אם זה היה עדכון).

בכל אופן רץ כמו חמאה, היה שווה לחכות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...