מחשב לא יציב ... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לא יציב ...

saarxee

Recommended Posts

שלום לכם.

המחשב שלי בן כשנה, ולפי הזכור לי, אף פעם הוא לא היה יציב כ"כ.

לפי דעתי הספק הג'נרי שלי עומד לשבוק חיים.. בדרך כלל זה התחיל כאשר לעיתים רחוקות לאחר שהפעלתי את המחשב, הוא היה מעט איטי, והאיטיות השפיעה גם במשחקים, ולאחר ריסטרט - הכל הסתדר.

בחודש האחרון, באמצע גלישה באינטרנט, פתאום צבע המסך השתנה לורוד, ופעם אחרת לכחול, לבן, וכו'. (הצבעים לא התחלפו, למשל, אחרי 5 ימים הבעיה התרחשה, והצבע שונה)

היה צריך לבצע ריסטרט במצב הזה, ולא ראו את מערכת ההפעלה.

לפני יומיים, כשהדלקתי את המחשב, הוא כתב RECOREY ERROR, ולחצתי על START NORMALLY, ולפני כן כיבתי את המחשב בצורה מסודרת, הוא לא נותק מהחשמל או משהו בסגנון, לא יודע למה.. מוזר לי.

היום, לראשונה, כששיחקתי במשחק, המחשב ביצע ריסטרט באמצע, ולאחר שהגיע לשולחן העבודה, שוב ריסטרט. כיביתי את המחשב דרך הכפתור למשך 10 דק', ולאחר שהדלקתי הכל היה בסדר, ובינתיים לא בוצע שוב ריסטרט, גם כששיחקתי שוב במשחק.

אני לא יודע למה המחשב לא יציב, בשורה התחתונה הוא מהיר מאוד, טמפ' נמוכות, וכו'.

מפרט:

I3 2100

PEGATRON IPMSB-H61 (אולי זה הלוח? הוא לא מוכר)

4GB RAM

GT430...

ספק כוח ABPOWER. (הוא החשש הגדול שלי, אך רוצה לדעת בוודאות לפני שרוכש ספק חדש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך אדע למשל שזה לא כרטיס המסך? כי הרי החלפת צבעים, משמע כרטיס המסך, למרות שאני לא בטוח בכך..

איך אדע שהספק הוא מקור הבעיה?

למה לדעתך המחשב ביצע ריסטרט היום בפעם הראשונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אילו קריסות בדיוק? היום זו הייתה הפעם הראשונה שהוא ביצע ריסטרט, בכללי המשחקים פועלים אצלי מצוין.

כפי שאמרתי, מיום ליום המחשב פחות יציב... מישהו הציע לי לנסות עם הכרטיס מסך המובנה ולראות אם זה בעיה בכרטיס המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי עם לא מעט קודמים, וגם בהם הכל היה בסדר.

עוד מקרה חדש - ניסיתי להפעיל מיקודם WMP מדיסק, והוא כתב בדוק שהדיסק אינו שרוט או מלוכלך. :S הזוי..

ניסינו קובץ אחר, גם לא עבד.. אחרי ריסטרט - פיקס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות גם בעיה בלוח אם תבדוק קבלים נפוחים עם פנס, אתה צריך להתחיל לשלול בעיות תתחיל מהקל לקשה כרטיס מסך

תחליף לזה שעל הלוח תבדוק על מחשב אחר הארדיסק עושה רעשים? תבדוק אותו עם תוכנת ניטור סקטורים פגומים.

בנוגע לקריסה הכוונה למסך כחול תבדוק אם יש לך קובץ minidump יכול להקל עלייך ולמצוא את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא היה מסך כחול, פשוט המחשב עשה ריסטרט בעצמו..

מסומן אצלי V ב- "בצע הפעלה מחדש באופן אוטו'" כאשר הוא מצא שגיאה, אם זה מסומן ב-V אז זה לא מראה מסך כחול, כן?

יש לי WIN7, איפה ה-MINIDUMP נמצא? משום מה לא מצאתי..

אין לי לבדוק אותו על מחשב אחר, יש לי בבית מחשבים ישנים עם 4 וספק ממש ישן שכנראה אפילו גרוע יותר מזה שיש לי..

אף פעם לא הבדלתי בין כבל נפוח לבין לא נפוח, איך באמת נראה נפוח?

זו בעיה לבדוק את כרטיס המסך המובנה משום שהבעיות צצות לעיתים רחוקות כמו שאמרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק כוח איכותי זה לא דבר זול בעבורי, ואני צריך להיות די בטוח שזו הבעיה בגלל שאין לי ספק איכותי שאני יכול לבדוק סתם כך.

שוב, הבעיות צצות לעיתים רחוקות וברב הזמן המחשב מתפקד כראוי ומהיר מאוד, רק שמדי פעם הוא לא יציב, אשמח במידה והבעיות האלה יפתרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...