איזה דיסק קשיח אתם רוצים במכירה קבוצתית? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה דיסק קשיח אתם רוצים במכירה קבוצתית?

roeesnir

איזה דיסק ואיזה נפח? (3.5)  

265 הצבעות

1. 1. איזה דיסק ואיזה נפח? (3.5)

• פנימי 1TB
    • פנימי 2TB
    • חיצוני 1TB
    • חיצוני 2TB
    • אחר
    • חיצוני 3TB
      0
    • פנימי 3TB

Recommended Posts

במכרז המחיר היורד של אולסייל (ימי שבת בערב, כל שבת) נמכר 2T WD USB3 בפחות מ-500 ש"ח בשבוע שעבר (פחות ממחיר 1T פנימי).

אני בטוח שבקניה קבוצתית נוכל לרדת לכיוון ה-400 ש"ח בלי בעיה.

גם כאן תהיה קניה שוברת-שיאים מבחינת כמות כי הרבה חיכו על הגדר מאז השטפונות בתיאלנד וחבילות הגלישה של 30/50/100M לאחרונה יחד עם מצלמות ה-1080 שנעשו מאוד נפוצות (אפחלו במצלמפונים) בכלל חונקות את הדיסקים הקיימים.

בקיצור - אני אצטרף לקניה אם המחירים יהיו באמת אטרקטיביים כי בינתיים אני לא לחוץ על נפח איחסון.

אם תעלה האפשרות, אני מעוניין דווקא בדיסק 2.5 אינטש חיצוני USB3 בנפח של 500-1000GB. לא פחות.

אני מניח שגם כאן יהיה אפשר לרדת לסביבות ה~300-330 ל-500G או סביבות ה~400-450 ש"ח ל-1T אם נתעקש ויהיו הרבה קונים.

מעדיפה 2T USB3 חיצוני במחיר טוב

אבל גם 2T פנימי או 3T בהחלט יכולים לבא בחשבון.

בעיקר פונקציה של המחיר שיושג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה תוסיף אופציות לכוננים בגודל 2.5(נייד) וגם אפשרות בחירה מרובה(אם זה אפשרי).

אני לא מוצא אפשרות כזו.

אולי אפשר שהמנהלים יעשו איזה רישום על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בחרתי 1TB פנימי אבל תקנו אותי אם אני טועה: דיסק חיצוני זה פשוט דיסק פנימי במארז, כלומר אפשר להוציא אותו מהמארז ואז יש לך ביד דיסק פנימי.

ולא לשכוח לעשות פוסט פה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=532773

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בחרתי 1TB פנימי אבל תקנו אותי אם אני טועה: דיסק חיצוני זה פשוט דיסק פנימי במארז, כלומר אפשר להוציא אותו מהמארז ואז יש לך ביד דיסק פנימי.

ולא לשכוח לעשות פוסט פה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=532773

נכון, ויותר. אני חילצתי את הדיסק ממארז חיצוני שתמך רק ב-USB2, והרכבתי במארז שתמך ב-ESATA, ובא לציון גואל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...