חידות סטארקראפט : קבוצה 3 של תמונות - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חידות סטארקראפט : קבוצה 3 של תמונות

Zokkar

Recommended Posts

לא לא אבנר אל תדאג, אני לא מבייש את הפיסיקה.

עידן שלך מתכנס לאחד, שלי גם מתכנס הסימן קריאה זה עצרת, ולא צעקה חחח

הוא מתכנס לקבוע בעל סימון של אות מסויימת שאני לא ארשום כאן כדיי להשאיר את החידה על קנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הדבר הזה? אם אנשים טפשים כמוני - שאין להם מושג מה כל המספרים והסימנים האלה אומרים.. איך אנחנו אמורים בכלל לנסות לפתור את התמונה.

אנא כבדו את העובדה שבזמני לא למדו מתמטיקה או פיסיקה בבית הספר ותביאו משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הדבר הזה? אם אנשים טפשים כמוני - שאין להם מושג מה כל המספרים והסימנים האלה אומרים.. איך אנחנו אמורים בכלל לנסות לפתור את התמונה.

שלום mele,

ייתכן והתכוונת להכנס לפורום הזה?

תהנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק בזה שידע כללי נרחב, ידע בחשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי ובעוד כמה נושאים מדעיים מרתקים יעזרו לך לפתור את כל החידות באופן מהיר.

אבל לא לדאוג!

כל חידה שאני נותן ניתן לפתור בעזרת האינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את השניים הראשונים.

הסטייט החסרה היא CA, והאות המצויינת היא rho. סה"כ אנו מקבלים את האותיות

CARHO ל anagram שלנו.

אין לי מושג מי היא הבחורה שבתמונה, אבל יש שני שחקנים שהצלחתי למצוא שמכילים את האותיות CARHO בשם שלהם לפחות פעם אחת:

AcerOsho (לאחר החסרת האותיות CARHO, אנו נשארים עם האותיות eso. וכמובן שבאנאגראם כל אות נמצאת פעם אחד בלבד. בקיצור אין לי מושג מה אפשר להשיג מהאותיות ESO)

ChoboTerran - לאחר החסרת האותיות CARHO, אנו נשארים עם האותיות botern, שמהן לפחות הצלחתי להרכיב bronet, שנשמע כמו brunette באנגלית, אהם, 'עממית'. הבחורה כמובן עם שיער חום וזה הכי טוב שהצלחתי.

בקיצור מה זה ESO (או ערבוב אחר של האותיות הללו?)

לגבי השם השני, שלושת התמונות העליונות מסתכמות ב QT. איך משיגים pbhmaster מממרח חמאת בוטנים ועוד עכבר?

אני נחשתי qtpmosko, הכי קרוב שמצאתי. p מחמאת בוטנים Peanut butter, וmosko מתחיל ב mos שדומה ל mouse.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...