נמאס לי מהחרדים! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס לי מהחרדים!

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 577
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רק שהקבוצות האחרות לא כופות את עצמן על האחרות... עוד לא פגשתי חילוני שמנסה לכפות על דתי לזנוח את הדת שלו

שלא לדבר על זה שלא פגשתי אנשים אחרים שיכולים לגרום לילדים לפחד מהם

התהליך של בית שמש מתרחש בעיר שלי גם, לאט לאט אבל טבריה מתחרדת.... שכונות דתיות קמות עכשיו, האחוז שלהם בעיר עולה

וכן... גם לי בתור אדם הייתה היתקלות עם קבוצה "חרדית" של אנשים שפתחו את הפה שלהם לכיווני על זה שאני רוסי... נעזוב את איך זה נגמר ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משרת בירושלים ואני נוסע לפעמים ב"קו מהדרין" (לא רשמי), וההפרדה שם היא בלתי נסבלת, לצורך העניין אני יושב איפה שבא לי, רק שיעיז איזה חרדי לפתוח עליי את הפה שלו אני דוקר אותו (כמו ב-BF3 :-* ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שהקבוצות האחרות לא כופות את עצמן על האחרות... עוד לא פגשתי חילוני שמנסה לכפות על דתי לזנוח את הדת שלו

שלא לדבר על זה שלא פגשתי אנשים אחרים שיכולים לגרום לילדים לפחד מהם

התהליך של בית שמש מתרחש בעיר שלי גם, לאט לאט אבל טבריה מתחרדת.... שכונות דתיות קמות עכשיו, האחוז שלהם בעיר עולה

וכן... גם לי בתור אדם הייתה היתקלות עם קבוצה "חרדית" של אנשים שפתחו את הפה שלהם לכיווני על זה שאני רוסי... נעזוב את איך זה נגמר ::)

בנתניה אני אני עד למספיק עלבונות על אשכנזים, אני רואה איך חילוניים מתנפלים על דתיים (לא בהכרח על החרדים הקיצוניים או אלה שמנסים לשכנע שדת משה היא הדרך הנכונה, אלה דתיים ששומרים על דתם לעצמם ולא נדחפים לאמונות של אנשים אחרים.) ואני רואה איך ימנים מכפישים את השמאלנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא פגשתי חילוני שמנסה לכפות על דתי לזנוח את הדת שלו

נו אז אולי הגיע הזמן שיהיה,התנועה לשחרור חרדים

נראה לי שהדרך היחידה שהאנושות תשרוד היא רק אם היא תהרוג את אלוהים,האלוהים הישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי בצעירותי(תקופת ביה"ס היסודי, לפני הרבה שנים) היתה התקלות לא נעימה שקבוצה של 6 נערים חרדים צרחו לעברי קללות על מוצא רוסי שלי.

לא הפרעתי או עשיתי להם כלום, וזה עוד קרה בכרמיאל שבה יש רוב חילוני :pissed:

זה יגמר רק כשהנורמטיבים שמשלמים את כל המסים :bash: יעזבו את המדינה המתחרדת הזאת, וכשלא ישאר ומפרנסים(=האזרח החילוני הממוצא שמשרת ומשלם המיסים) הם יגוועו פה למוות בגלל מחסור במזומנים(אין מספיק פראיירים משלמי מיסים) וביטחון(מחסור באנשי , יאפשר פיגועים של הפאנטים מהצד הפלסטיני, ובמבחן המציאות, הבנאדם עם הAK47 גובר על הבנאדם שכל מה שיודע לעשות זה להגיד"ברוך השם").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משרת בירושלים ואני נוסע לפעמים ב"קו מהדרין" (לא רשמי), וההפרדה שם היא בלתי נסבלת, לצורך העניין אני יושב איפה שבא לי, רק שיעיז איזה חרדי לפתוח עליי את הפה שלו אני דוקר אותו (כמו ב-BF3 :-* ).

אני אצטער על זה שנכנסתי לדיון הזה,אבל בדיוק דמיינתי את האנימציה סטייל באטלפילד 3׃

איך שאתה מגיע וחותך לאיזה סנייפר חרדי שמתקמפר באוטובוס את הציציות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...