האם אתם מצליחים לצפות חלק בווידאו 8000Kbps ב-Furk? (סטרימינג) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתם מצליחים לצפות חלק בווידאו 8000Kbps ב-Furk? (סטרימינג)

מר מקלדת

Recommended Posts

(מיועד לבעלי חיבור של 10Mbps/12Mbps ומעלה)

אצלי וידאו בביט רייט של 8000Kbps (ולפעמים גם של הרבה פחות) כל הזמן ניתקע למרות שאני על 12Mbps.

כנסו לאתר:

http://www.filestube.com/

וחפשו: 8000 mp4 furk

(ייתכן ותמצאו פורנו רך בחיפוש)

נסו לצפות 3 דקות ודווחו האם הווידאו מקרטע ובאיזה ספקית ועל איזה מסלול אתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה למצוא...

פשוט עושים את החיפוש הבא באתר http://www.filestube.com/

8000 mp4 furk

תקבלו הרבה תוצאות (הרוב זה פורנו), פשוט תכנסו לסרטון מסויים. תוכלו לצפות בו בסטרימינג דרך הדפדפן או דרך VLC/WMP (ע"י הורדת קובץ קטנטן שהוא קישור לסרטון).

אגב אם תחפשו רק

furk 8000

תקבלו גם קבצי WMV - אבל בהם לא תוכלו לצפות דרך הדפדפן, אלא רק בעזרת VLC/WMP.

זה באמת לא מסובך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצפייה ישירה יש קטיעות אבל כשאני מנסה להוריד את הקובץ אני מוריד אותו על מקס' מהירות החיבור שלי... (5MB).

ככל הנראה בגלל שהצפייה הישירה כוללת חיבור אחד ובהורדה זה פותח לקובץ כמה חיבורים בו"ז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצפייה ישירה יש קטיעות אבל כשאני מנסה להוריד את הקובץ אני מוריד אותו על מקס' מהירות החיבור שלי... (5MB).

ככל הנראה בגלל שהצפייה הישירה כוללת חיבור אחד ובהורדה זה פותח לקובץ כמה חיבורים בו"ז.

אתה על 5MBps, ככה שברור שיהיו קטיעות אם אתה מנסה לצפות בסרטים של 8000Kbps=8Mbps>5Mbps.

באיזה ספקית אתה גולש? אתה יכול לנסות להוריד ב"שעות העומס" = בערב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

8mbps = לא כדאי לעשות לזה streaming , אין עדיין כבלים חדשים הPower NGN הוא בסך הכל גימיק שיווקי על רוחב פס שיש ל014 על הכבל של מד נטיולוס.

כרגע לבזק יש 30gbps לחול ואיזה 300000 משתמשים אולי יותר . וזה אומר שבממוצע כל לכל משתמש יש 100kbps . הם מצליחים להסתדר עם זה כי לא כולם מפגיזים בהורדות ויש עוד כמה טריקים לזה אבל בפועל אף אחד לא יכול לעבוד על מקסימום אלא אם כן הוא עושה את זה בשעות השפל ואז גם אין הבטחות.

חוץ מזה השרת שאתם משתמשים בו גם מוגבל בצורה זו או אחרת כי יש מסלול אליו ולא בהכרח שהוא מסוגל לעמוד בעומס. חבל בכלל לנסות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...