GTA V - דיון מקדים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA V - דיון מקדים

KingYes

Recommended Posts

gta-5-box-art.jpg

אתר הבית: http://www.gtav.net/

מקור: http://gamer.nana10.co.il/Article/?ArticleID=809401

מקורות המקורבים לרוקסטאר מוסרים כי פיתוחו של משחק הפעולה החל מזמן, והוא צפוי לצאת בשנה הבאה

מי שציפה להכרזה על הכותר הבא בסדרת הלהיט Grand Theft Auto בתערוכת האחרונה, התאכזב לגלות כי אנשי חברת רוקסטאר מעדיפים לשמור על המובן מאליו בסוד. גם השמועות אודות גיוס שחקנים ומפתחים לא שכנעו אותם כי הגיע הזמן לחשוף באופן רשמי את V.

עם זאת, לפי דיווח באתר גיימספוט על סמך מידע שנמסר ממקורות המקורבים לרוקסטאר, העבודה על ה- הבא החלה כבר מזמן ולמעשה הכותר נמצא בשלבים מתקדמים מאוד בפיתוחו. רוב המאמץ מושקע כעת בליטושים אחרונים, יצירתם של משחקונים שיעשירו את החוויה בתוך העולם הווירטואלי העצום - ככל הנראה שחזור ראליסטי של העיר לוס-אנג'לס.

לנוכח פרטים אלה, נראה סביר למדי כי נזכה לשחק ב-GTA V כבר בשנה הבאה. אם תאריך היציאה יקבע כקודמו לעונת האביב, הרי שתערוכת גיימסקום הגרמנית היא אירוע הגיימינג המערבי אחרון שבו עשוי המשחק להיחשף. היות שקשה לנו להאמין כי משחק חדש בסדרת יגיע לחנויות כהפתעה מוחלטת, אנחנו בהחלט מחזיקים אצבעות להכרזה בחודש אוגוסט.

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש סיבה להתרגש?או ששוב המשחק יהיה ביזיוני(GFWL/ובעיות אחרות)

והסרטון הזה מלפני 1/2 שנה בערך לא.

איזה אתר היא הראתה שם?ולמה אין ערוץ מחשבים נורמאלי בטלוויזיה שלנו?

אה כן,נאה הבחורה. :)

עריכה-צארלי שיין :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתרון זול יותר הוא להוריד את ההגדרות הגרפיות דרסטית ולהסתפק ברזו' נמוכה, שזה פחות או יותר כמו ב360.

להוריד את הרז' ל720P ולהשאיר קצת AA יגרום לזה להראות פחות או יותר כמו ה360, אבל עדיין פחות טוב... נפלאות האופטימיזציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיהיה להם מאוד קשה לבנות משחק מרגש יותר מי הIV, בגלל שאפילו משחקים כמו COD ו עלו לרמה שונה לגמרי ואפשר לעשות שהם כבר כמעט הכל, ככה שGTA V יצטרך להראות מה המשמעות האמתית של עיר פתוחה לגמרי והאפשרויות שלה, ואני מקווה מאוד שהפעם העיר תהיה משמעותית גדולה יותר ככה שמי קצה לקצה ייקח לנו לפחות שעתיים עם לא יותר להגיע כי זה בעצם מה שאני אוהב מרחבים כמה שיותר גדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיהיה להם מאוד קשה לבנות משחק מרגש יותר מי הIV, בגלל שאפילו משחקים כמו COD ו עלו לרמה שונה לגמרי ואפשר לעשות שהם כבר כמעט הכל, ככה שGTA V יצטרך להראות מה המשמעות האמתית של עיר פתוחה לגמרי והאפשרויות שלה, ואני מקווה מאוד שהפעם העיר תהיה משמעותית גדולה יותר ככה שמי קצה לקצה ייקח לנו לפחות שעתיים עם לא יותר להגיע כי זה בעצם מה שאני אוהב מרחבים כמה שיותר גדולים.

IV נתן את כל מה שאמרת פה, חוץ מהשעתיים שזה הזוי ומיותר, בTDU זה היה איזה חצי שעה וזה היה המון.

שישמרו על החבילה, אני אשמח לעוד משחק ברמה של IV.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...