מישהו כאן התנסה במאווריים החדשים שנקראים טורבו הוריקן ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו כאן התנסה במאווריים החדשים שנקראים טורבו הוריקן ?

redead

Recommended Posts

זה מבית GOLD LINE

יש על זה הרבה פירסום לאחרונה וחשבתי אולי לקנות...

מעניין אותי אם זה באמת הרבה הרבה יותר טוב ממאורר רגיל ומה הצריכת חשמל שלו בהשוואה למאורר רגיל או מזגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההורים שלי קנו את השטות הזאת. בזבוז כסף טהור. אין כמו מאוורר פשוט ואיכותי.

בסופו של דבר דרוש מאוורר שיונק אוויר ו"זורק" אותו לאיזור אחר. אין חוכמות - וכל פתרון שהוא עובד בדיוק על העקרון הזה, רק עם כל מני תחכומים שלא תורמים דבר.

סביר מאוד להניח שצריכת החשמל שלו דומה מאוד למאוורר "רגיל" (כמו שאמרתי, זה גם מאוורר "רגיל", רק בצורה מתחכמת שלא תורמת דבר), אשר לו צריכת חשמל קטנה ביחס למזגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם מרעישים ומתמלאים אבק שקשה לנקות.

ומתקלקלים מהר ומרעישים עוד יותר עד שמפסיקים לעבוד לגמרי.

וגם תופסים שרירים.

מאווררי תקרה לעומתם שקטים, צוברים פחות אבק, וקל לנקות.

חיים הרבה זמן.

ומסתובבים לאט ולא תופסים שרירים כמו הקטנים.

וגם לא תופסים מקום בחדר.

אם אני לא טועה הם גם יותר חסכוניים בחשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכשתי את הטורבו הוריקן לאחר שהתנסיתי בחנות. בהחלט חזק מאוד גם על העוצמה הכי נמוכה ונותן אוויר כמו שום מאוורר שהיה לי בעבר. הבעיה היחידה איתו זה באמת הרעש שהוא משמיע אם זה חדר קטן והוא קרוב אליך למשל בלילה לא נחמד לצפות בטלוויזיה כשהוא דלוק, כמובן שאפשר להיות יצירתיים ולהשתמש באוזניות. מגיע בהחלט לטווחים גדולים וכשניסיתי בחנות אפילו מ5 מטר הרגישו אותו טוב. היתרונות שלו בהחלט עולים על החסרונות ואם אין לכם אפשרות/כסף למזגן זה פתרון מצוין לדעתי לקיץ ובמיוחד לימים החמים. אני ממליץ :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן מאווררי תקרה הם האפקטיבים ביותר, עדיף מאוורר בעל חמישה כנפים בקוטר הגדול ביותר 52 כמדומני ולהפעילו במהירות קטנה עד בינונית, סירקולציית האוויר הטובה ביותר בתנאים הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוכח שמאוורר תקרה יעלה פי כמה עשרות יותר ממאוור רגיל פלוס התקנה ושאר ירקות, אין ניידות ועלות התיקונים גבוהה מאוד (נקרע לי חוט השליטה כבר יותר מ-20 פעמים בתקופה של 5 שנים, ולמזלי שאנחנו משפחה של DIY אז ידענו לפרק הכל ולהחזיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוורר תקרה לא כזה יקר. לחבר שלי יש מנורה / מאוורר תקרה והוא נותן משהוא אבל לא כמו ונטה בחלון

והחוט של המאוורר הוא בעיה של איך שהוא מיוצר. תשים שם חוט נורמלי (במקום החוט כדורי פלסטיק הזה) והוא יחזיק בכיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הפכתם את הדיון למאוורר תקרה בעד או נגד?

תשתמשו בטורבו הוריקן, שלא רואה מאוורר תקרה או כל דבר אחר ממטר, ואז תגידו אם זה שווה או לא.

אם כבר להתקין משהו כזה אז עדיף מזגן ולא מאורר מעפן שלא מועיל בשיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה במאורר תקרה? מהנסיון שלי, זה עושה את העבודה. אני באופן אישי, שונא לישון עם מזגן. אני קם אחרכך מקורר ומצונן.

אני משתמש במאורר רצפתי פשוט. חוץ מהרעש שהוא עושה, אני דיי מרוצה בסה"כ. פחות מסורבל מכל המאוררים העומדים למינהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...