שביתה ברכבת ישראל. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שביתה ברכבת ישראל.

benor

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני תופס את ראשי ולא מאמין לחוצפה של כמה אנשים במנגנונים הללו. זכותם לבצע שביתה, אבל כך להחליט עליה באמצע הלילה בלי הודעה מוקדמת? לפעמים צר לי שאין זו מדינה דיקטטורית והיו יכולים לנער כמה רעות חולות כמו רכבת ורשות הנמלים על עשרות מחדליהם והמשכורות והתנאים המנופחים שלהם. הפרטה עכשיו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאחד שמשתמש ברכבת באופן כמעט יומיומי אני חייב לציין שזה פשוט ביזיון מה שהולך במדינה הזו....

אירגונים שובתים על ימין ועל שמאל, ולמה? בגלל עימותים וויכוחים פנימיים שלהם. ובסוף... כמו תמיד- אנחנו אוכלים אותה! :pissed:

נמאס מהשחיתות שרובצת את המדינה ברחביי אירגונים שונים, "רקבת ישראל", חברת חשמל, רשות הנמלים ולא חסרים עוד ארגונים חזקם ובולטים.

רוצים הפרטה עכשיו! (לפעמים עצוב לראות בארצנו את המונופוליות של חברות מסוימות שמשליטות "טרור" בתחומם. :-\ )

הערה: הגיעו "לפשרה", או איזשהו הסכם בעקבותיו הרכבות חזרו לפעול משעה 14:00 אאל"ט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שקורה כשהם החברה היחידה שמספקת שירות לכל המדינה.

הם מרשים לעצמם משום שאין כלל תחרות או סטנדרטים - "אנחנו היחידים שמספקים להם את שירותי הרכבת הם תלויים בנו ואין להם ברירה מלבד להענות לדרישותינו".

הפרטה מיד ופיתורין של כל אותם יפי נפש.

לא רק שהמערכת הזאת מרשה לעצמה יותר מדי אנחנו נחשפים גם לניהול קלוקל ותאונות שקורות לעיתים תכופות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה תעזור לך הפרטה? איך תעשה תחרות? יש בקושי 3 מסילות. נגיד איזה טייקון יקנה את הרכבת אתה חושב שפתאום תקבל שירות ברמה של יפן? בחלום. תקבל רכבת בינונית עם עובדים בשכר מינימום. הפרטה זה לא תמיד הפיתרון הטוב ביותר. בבריטניה הפריטו את הרכבת ורק רע יצא מזה.

אתם שוכחים שהרכבת הוזנחה במשך עשרות שנים ורק בשנים האחרונות נתנו להם תקציב. בזמן הזה בנו תחנות חדשות, הניחו מסילות חדשות, הזמינו רכש חדש. שינויים לוקחים זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לדעת רק שלושה דברים לגבי ראש הוועד שנעצרה אתמול:

1. מה תפקידה ברכבת מלבד היותה ראש וועד העובדים?

2. איזה שכר היא מקבלת תמורת תפקיד זה?

3. כמה קרובי משפחה שלה מועסקים שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה תעזור לך הפרטה? איך תעשה תחרות? יש בקושי 3 מסילות. נגיד איזה טייקון יקנה את הרכבת אתה חושב שפתאום תקבל שירות ברמה של יפן? בחלום. תקבל רכבת בינונית עם עובדים בשכר מינימום. הפרטה זה לא תמיד הפיתרון הטוב ביותר. בבריטניה הפריטו את הרכבת ורק רע יצא מזה.

אתם שוכחים שהרכבת הוזנחה במשך עשרות שנים ורק בשנים האחרונות נתנו להם תקציב. בזמן הזה בנו תחנות חדשות, הניחו מסילות חדשות, הזמינו רכש חדש. שינויים לוקחים זמן.

אין ספר שהבעיה המרכזית היא בהיעדר תקציבים מהמדינה. אבל לא הגיוני שנהג קטר מחורבן יקבל 30 אלף לחודש וכמוהו מאות יועצי שקר ודרגי ביניים שלא מקדמים את הגוף הזה לשום מקום. הרכבת מלאה בליקויים תחבורתיים שהם תוצר של הזנחה פושעת של עצמה בתור אירגון. היא משקרת כל הזמן בדוחו"ת על דיוק בזמנים ומקבלת על זה מליונים מהממשלה, ודואגת לשירות תת רמה במחירים לא שווי נפש. אז הם עושים המון כסף ולא משקיעים חזרה.

המצב הוא לגמרי WIN-WIN, אי אפשר לרדת יותר נמוך מתאונות קטלניות, שחיתות מסואבת וועד עובדים שיכול לתפוס תמדינה בביצים. מקומם של כל אלה במדינת עולם שלישי. ולכן הפרטה,כי לפחות לא ישלמו את כספי המיסים שלנו לפקידים כלומניקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל נהג קטר, זה לא "נהג קטר מחורבן", תדבר יפה !

וממתי הם מקבלים 30K שקל בחודש ?!?!?!?!?!?!?

מנסיון, נהגי קטר לא מקבלים מעל 15K שקל (לא שזה קצת), אבל זה לא 30K.

אחי עובד ברכבת , ואני תמיד מתעניין בכל מה שקורה שם. אחד הנהגים (שאני מכיר) שם משתכר בכ13 אלף שקלים בחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...