עזרה בחירה SSD - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בחירה SSD

boss

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תאמת - אחרי שחקרתי לעומק, אני נסגר יותר ויותר על SSD של אבל לא M4 אלא על דגם הקודם שלהם - C300...לפי הביקורות אני לא אתקרב ל-, גם בגלל הפרינציפ - על הסיפור עם הכונני ה-VERTEX 2 (מעבר ל-25 ננו ב"שושו")

אומנם מהירויות הכתיבה שלו יחסית לא גבוהות (יחסית ל- על בסיס הסנד-פורס) אך מהירויות הקריאה שלהם מדהימה, במיוחד כאשר אתה שם אותו על לוח-אם מבוסס P67 ומממש את המהירות של SATA-6.0GB/S...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף...אני בעצמי כולי במחקרים עדיין...קונה עוד 8 יום (כשתתפנה הוויזה :lol: )...עד אז - ממשיך לקרוא ולחקור, אז אם מצאת משהו מעניין ששווה מבט - פרסם פה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מתי יגיע היום שבו אנשים יפסיקו להאמין למפרט הטכני של כונני Sandforce... כל פעם מוכח שהמקום היחידי שבו הם מקיימים את הנתונים הללו הם אך ורק בATTO שזו התוכנת בנצ'מרק שהכי לא משקפת סיטואציה אמיתית.

שימו לב לכל הביקורות שיצאו כבר (כולל הביקורת שיש באתר) על הכוננים הללו ותראו פעם אחר פעם איך הם לא מקיימים את הנתונים שמפרסמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חותם תחת כל מילה.

מזמן אני לא מסתכל על מבחני ביצועים של היצרניות עצמן - זה מגוחח ולא יותר מצעד פרסומי נוסף.

קיימים המון פורומים בנושא, כולל של מבחני ביצועים שונים...לזה אני מאמין קצת יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי מפלונטר - ממש ממש אהבתי את השרות שם (תודה ענקית ליניר).

נתנו לי איתו מתאם מ-2.5 ל3.5 - איזה לקוח לא היה צריך אותו, של OCZ בטח נשאר מ-VERTEX 2.

ואני לא אלך על וורטקס. אני לא רוצה SSD מבוסס סנד-פורס. יותר מידי יופי בבנצ'ים, אבל אנשים שמבינים (ותאמין לי - קראתי המון על SSD בשבועיים האחרונים) אומרים שצריך ללכת או על אינטל או על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי מפלונטר - ממש ממש אהבתי את השרות שם (תודה ענקית ליניר).

נתנו לי איתו מתאם מ-2.5 ל3.5 - איזה לקוח לא היה צריך אותו, של בטח נשאר מ-VERTEX 2.

ואני לא אלך על וורטקס. אני לא רוצה SSD מבוסס סנד-פורס. יותר מידי יופי בבנצ'ים, אבל אנשים שמבינים (ותאמין לי - קראתי המון על SSD בשבועיים האחרונים) אומרים שצריך ללכת או על אינטל או על .

בחירה מצויינת, אני מאוד מרוצה מהC300 שלי וממה שיצא לי לראות עד כה ביצועי הIOPS של הC400 אפילו מרשימים עוד יותר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

########################

http://hwzone.co.il/news/135059

" עברו כמה חודשים, וראינו את כונני ה-Vertex 3 וה-Vertex 3 Pro מגיעים לידיהם של אתרי ביקורות שונים ברחבי הרשת, כשהם מצליחים לעמוד בהבטחות בצורה מרשימה ביותר, ונותנים את האות לצאת בחגיגות לכבוד בואו הרשמי של דור חדש ומשופר של כונני SSD "

" עד שנראה מה יוכלו להציע המתחרות - עושה רושם שהכונן האולטימטיבי של נהיה אולטימטיבי עוד יותר "

########################

קראתי לא מעט (גם באתר ובפורום כאן) שה- VERTEX3 מתקדם בהרבה מכל הישנים/החדשים האחרים.. מה שעשה אותו לבחירה מובנת מאליה עבורי.. אני פשוט מחכה לו.. ויש מצב שאקבל את ה- MAX IOPS בכלל..

פתאום אתם אומרים כאן שזה רק מספרים.. וזה מה שהחברה בחרה לפרסם.. מישהו יכול להסביר את זה בבקשה? מה עדיף על VERTEX3 ולמה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...