Pro Evolution Soccer 2011 -הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pro Evolution Soccer 2011 -הדיון הראשי

alexc32

Recommended Posts

PRO EVOLUTION SOCCER 2011

szu4hv.jpg

תאריך יציאה

נובמבר,2010

ז'אנר

ספורט

מפתחת ומפיצה

Konami

פלטפורמות

PC, 360,PS3

חברת קונאמי מכריזה באופן רשמי על Pro Evolution Soccer 2011, משחק הכדורגל החדש שייצא בסתו ויכלול שורה ארוכה של חידושים ושיפורים- עד כדי כך, שקונאמי טוענת שמדובר "במהפכה הכי גדולה מאז תחילת הסדרה".

"הגיע הזמן להשתנות", אמרו נציגי קונאמי, "PES 2011 הוא העיצוב-מחדש השאפתני ביותר בתולדות הסדרה. עבדנו בצמוד לאוהדים כדי להבין מה יש בכדורגל שסדרת PES לא מצליחה לעשות. הבנו שהם רוצים חופש מוחלט וגם מערכת אנימציות חדשה, והכנסו את שניהם למשחק החדש, שיציג שיפור עצום לעומת הגרסה של השנה שעברה".

בין השאר, PES 2011 יכלול "מד כוח" מעל כל שחקן שיקבע באיזו עוצמה ייבעט כל כדור, וכן בוטלה לחלוטין המערכת שעוזרת למסירות להגיע אל השחקנים הקרובים ביותר לכדור. גם מערכת השליטה במשחק עוצבה מחדש כדי שהשחקנים יוכלו לשלוט בצורה מלאה בכל אלמנט במשחק.

רשימת השינויים במשחק:

שליטה מלאה: מערכת שליטה חופשית לגמרי של 360 מעלות, עם אפשרויות מלאות לבעיטות, מסירות, העברות כדורים והטעיות. עליכם לכוון באופן מדויק כל מסירה ולהעריך לאן כל אחד מחברי הקבוצה שלכם רצים, ומהצד ההגנתי, תוכלו להפעיל לחץ על הכדור כדי שמסירות היריב תהיינה פחות מדויקות.

מד ובעיטות: חוץ ממד כוח כללי, לכל שחקן יש מד שישפיע על ביצועיו. ריצות וספרינטים בלתי פוסקים יובילו לעייפות, שתשפיע על מידת ההצלחה בבעיטות ובמסירות.

אינטליגנציה מלאכותית חדשה להגנה: מגנים כעת ישמרו על עמדותיהם ולא ירדפו אחרי כל כדור שיתקרב אליהם, עם העדפה להפעיל לחץ על השחקן התוקף ולגרום לו לטעות.

אנימציה ופיזיקה של שחקנים: שינוי מוחלט בכל אלמנט של מערכת האנימציות במשחק, עם דגש מיוחד על מגע בין שחקנים במקרה של תיקולים וחסימות, שנראות כעת נפלא. בנוסף, שחקנים הולכים, רצים ומתנהלים עם הכדור בצורה טבעית ועם מגוון של תנועות ייחודיות.

קצב המשחק: מערכת השליטה החדשה מאפשרת לקבוע קצב הגיוני יותר למשחק בהתאם לסיטואציה. השחקנים יכולים להשפיע על קצב המשחק באמצעות ניצול שטחים פתוחים ומסירות מהירות לפתיחת המגרש.

אסתטיקה: יותר מ- 1,000 אנימציות-פנים חדשות שנאספו במעל ל- 100 שעות של לכידת-תנועה.

טקטיקה ואסטרטגיה: ממשק "Drag and Drop" בכל האספקטים של המשחק, לא רק החלפות ושינויי מערך.

הטעיות: ניתן להשתמש בסטיק האנלוגי הימני כדי להפעיל את ההטעיות החביבות עליכם בצורה קלה.

מאסטר ליגה אונליין: ליגת אונליין חדשה (אין עדיין פרטים).

בנוסף: אינטליגנציה מלאכותית ואנימציות חדשות לשוערים ולשופטים, מערכת שדרנים ופרשנים חדשה.

ליונל מסי חוזר לתפקיד הכדורגלן שעל עטיפת המשחק, ולליגה האירופאית וליגת האלופות מצטרף הפעם גם גביע ליברטדורס הדרום-אמריקאי.

"וזה רק קצה הקרחון לגבי מה שמתוכנן ל- PES 2011", אמר ג'ון מרפי, ראש צוות הפיתוח האירופאי של PES. "הכרזות משמעותיות נוספות צפויות בקרוב".

PES 2011 יוצא "בסתו הקרוב" למחשב האישי, ה- PS3, ה- X360, ה- , הפלייסטיישן 2 וה- PSP.

http://www.vgames.co.il/article/10190.html

ngow1s.jpg[/q]

28ck55h.jpg

suty5j.jpg

[br]פורסם בתאריך: 17.10.2010 בשעה 00:16:28[hr.[br]פורסם בתאריך: 17.10.2010 בשעה 00:53:24

עדכונים וסוגי פאטצ'ים למינהם ;

http://downloads.gamingaccess.com/index.php?combo0=%25&lstCategory=%25&query_string=GamingAccess+Community&query_file_contact_name=All+Authors&search=1&B1=search[br]פורסם בתאריך: 17.10.2010 בשעה 01:03:35

עדכונים נוספים ;

http://www.pes-patch.com/

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בקטנה..

יאלה אנשים אני רוצה לראות את הדיון פעיל , תכתבו -שאלות,המלצות חוות דעת על המשחק וכ"ו

אני אישית במשחקים הראשונים ששיחקתי בפרו המלא קצת אתכזבתי מכל מיני באגים קטנים אך אם הזמן כשיחקתי יותר יותר ולמדתי את אופי/תכונות המשחק/גיימליי

ומאז נשכחו הדברים הקטנים שהפריעו לי לפני כן, ועכשיו אני יכול לומר שאני נהנה כמעט מכל רגע במשחק בין אם זה בתנועות השחקנים,תרגילים,מהלכי משחק,טקטיקות וכ"ו

המשחק מהנה עוד יותר במיוחד כשמשחקים נגד חבר ועוד יותר עם משחקים עם חבר באותה קבוצה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרטון ראשון שלי מPES 2011 הכולל מסירה חדשה שKONAMI הכניסו למשחק (השחקן עושה אתה אוטומטית במקרה הצורך בעט לחיצה על מסירה כרגיל בתנאי שיש לו TECHNIQUE מעל 80 אם אני לא טועה)

ועוד שער מדהים ביופיו שכבשתי והתלהבתי ממנו.

עוד סרטונים רבים צפויים לצאת בקרוב.

אם יש לכם בקשה מסויימת לסרטון שאתם רוצים לראות בנושאים מסויימים אתם מוזמנים לבקש.

לדוגמא: שערים מרחוק,בעיטות חופשיות,תרגילים ואפילו GUIDEים לכל דבר במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה חוץ מהמקשים..

מישהו יודע איך אני מגדיר את המקשים של המקלדת ?

תודה

תכנס לתקיה של המשחק שם תמצא "CONFIGURATION" ומשם אתה מכוון לך לפי הצורך.

אני יעשה לך את החיים קלים אז הנה תמונה בה מציינות כל הפעולות במשחק לפי המקשים.

14k8shw.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה יגבר !

מי היה מאמין שבשביל לשנות מקשים צריכים לצאת מהמשחק...

לא הבנתי בדיוק מה A עושה.. אני שייך לדור של פיפה 99 ו 2000 :)

גם אני הגעתי משם ;D פיפה 99 איזה משחק ענק!

אגב שים לב שהמקשים מכוונים בדיוק לפי הפיפה 99 :)

A זה להגביע/גלישה לכדור (גליצ')

R2 - זה לסובב את הכדור אחרי בעיטה רגילה,ובקרן זה הופך את ההגבהה לקשתית(הגבהה לגובה,טקטיקה מצויינת לשחקנים גבוהים כמו זלאטאן ובנדטנר פיקה וכ'ו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכנסתי עכשיו את הגול הראשון שלי במשחק,ספרד נגד .. לצערי שחקתי עם הקבוצה הספרדית מול כי לא הצלחתי לנצח את האירנים.. ;D :bash:

בפיפה היה אותו הסידור של המקשים.. זה מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכנסתי עכשיו את הגול הראשון שלי במשחק,ספרד נגד .. לצערי שחקתי עם הקבוצה הספרדית מול כי לא הצלחתי לנצח את האירנים.. ;D :bash:

בפיפה היה אותו הסידור של המקשים.. זה מצויין.

זה סידור קלאסי הכי נוח לדעתי.

תהנה מהמשחק,אני אישית סיימתי כבר את ה צ'מפיונס ליג ועכשיו התחלתי ML :)

אני נותן למשחק הזה ציון של 8.5 סה'כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...