HP Pavilion VL060EA dv6-1330ej למשחקים, סרטי HD ועבודה משרדית. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HP Pavilion VL060EA dv6-1330ej למשחקים, סרטי HD ועבודה משרדית.

Achiron

Recommended Posts

גם גרפיקה, אבל שום דבר יותר מידי מסובך. קיצר, בדיוק כמו השרשור הקודם, רק שהפעם אני רוצה את חוות דעתכם על מחשב של HP, שהייתי די אנטי, עד שראיתי DV6 ונדלקתי ומצאתי אחד במחיר שפוי:

http://www.nayadnayad.co.il/Product.aspx?ProductID=769

http://www.hi-fi.co.il/Product.asp?PID=DV61330EJ&Cat2ID=&Cat2Cat1ID=36

מה דעתכם? בהשוואה ל:

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=4881&CatCode=315

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול מחיר מצויין למחשב הזה. כרטיס המסך בHP כמעט כפול בביצועיו מזה באייסר. גם המעבד בHP טוב יותר, C2D מול Dual-. הכרטיס בHP נחשב מצויין, אחד הטובים שאתה יכול להביא במחיר הזה. המעבד אמנם לא מהסדרה החדשה, אבל הוא לא רחוק בביצועיו מהI3-330M. אני משתמש במעבד הזה ואני יכול להגיד לך שהוא דיי והותר בשבילי.

בדגם הזה של גם יש שנתיים אחריות, שים לב אם זה מה שאתה מקבל במקום בו אתה קונה. עכשיו אני רואה שבנייד נייד זה רק שנה, ובHIFI לא רשום. מאוד ייתכן שזה לא אחריות רשמית של , לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול מחיר מצויין למחשב הזה. כרטיס המסך בHP כמעט כפול בביצועיו מזה באייסר. גם המעבד בHP טוב יותר, C2D מול Dual-. הכרטיס בHP נחשב מצויין, אחד הטובים שאתה יכול להביא במחיר הזה. המעבד אמנם לא מהסדרה החדשה, אבל הוא לא רחוק בביצועיו מהI3-330M. אני משתמש במעבד הזה ואני יכול להגיד לך שהוא דיי והותר בשבילי.

בדגם הזה של גם יש שנתיים אחריות, שים לב אם זה מה שאתה מקבל במקום בו אתה קונה. עכשיו אני רואה שבנייד נייד זה רק שנה, ובHIFI לא רשום. מאוד ייתכן שזה לא אחריות רשמית של , לשיקולך.

תודה רבה על התשובה המפורטת והמנוסחת היטב.

אחריות. האם אני באמת צריך אחריות? ז"א מאוד כיף להתמזמז בזה כשקונים, אבל אני אגיד לך תאכלס, עד היום, כמעט כל דבר שקניתי בעצמי (ז"א מהיום שהפסקתי לסמוך על הטכנאי שלי), לא הייתי צריך לממש את האחריות. מלבד פעם אחת, עם הMP3 הראשון שלי, ונותני האחריות היו באג, וגם אותם שרדתי (למי שמתעניין - אייריבר H10, בעיות בHDD, החלפתי וחזר עם בעיה בכניסת , חזר עוד פעם עם בעיה, כשחזרתי בפעם האחרונה זה כבר היה כשהאחריות פגה, אבל עם המוצר התקול שקיבלתי מהם "מתוקן". אחרי הרבה דיבורים עם המנהל, הסברים, האשמות הם הסכימו להחליף ואכן הוא חזר תקין. מאז כמובן באתי לבאג רק כדי לצחוק על הטכנאים הלא מוכשרים). האם בניידים התקלות שצריך בשבילן אחריות באמת כל כך קריטיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כן. תלוי מה נדפק במחשב, אבל עלות התיקון של תקלות במחשב נייד הן הרבה יותר יקרות ממחשב נייח. אם הלך או הארד דיסק זה לא בעיה כי אפשר להחליף דיי בזול. אבל למשל לנייד, או מסך של נייד זה עסק מאוד יקר, בגלל שאתה חייב דגם ספציפי. אני זוכר פעם מישהי שאמרה לי שרצו בHP מחיר מופקע של 1800 שקל עבור שנשרף ועבודה. זה כ"כ יקר שכבר לא שווה לתקן את המחשב. אני את המחשב שלי (LG) קניתי עם שנתיים אחריות, והרחבתי ל3 שנים ב190 שקל רק בשביל השקט הנפשי. כמובן שיש סיכוי גם שהמחשב ישרוד שנים בלי אף תקלה. השאלה היא באמת על מה אתה נופל - כי גם אם תקח מחשב שנחשב אמין מאוד אין לך עירבון שמשהו לא יתקלקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל איך נשרף? איך מסך מתקלקל? האם אלו דברים שעלולים לקרות ספונטנית במחשבים ניידים? במידה וכן, מה הסיכוי שתקלה כזו תצוץ אחרי שנה של שימוש? ושנתיים? הרי אם המישהי שסיפרה לך על הלוח אם גרמה לתקלה, בכל מקרה אין אחריות שמכסה טעויות של משתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על ה"מיני הקפצה" בדיוק ראיתי דיון אחר שקישרת לכאן...

אתה צריך לזכור בניגוד למחשב נייח - במחשב נייד כל החלקים מגיעים באריזה קטנה מאוד , כזאת שיש לה נטייה להתחמם.

לי בדיוק התקלקל מחשב נייד של (כמעט בן 4 שנים) שמהחום הלוח אם התעוות וגרם לכך שהכרטיס מסך המובנה התנתק מהלוח אם בצורה כזאת שרק בהחלפת הלוח האם המחשב היה "חוזר לחיים".

איך מסך מתקלקל? בדיוק איך שמתקלקל כל מכשיר אלקטרוני - חסר אנשים שקונים מסך חדש ויש פיקסלים שרופים או שנשרף פיקסל,שניים,שלושה וכו' עם הזמן?

לגבי אחריות - שווה להשקיע בשביל 3 שנים אחריות.

יש חבר שיש לו סטודיו שאחרי יותר משנה התקלקל לו הצורב ומהמקלדת נהיו לו שריטות על המסך - למזלו יש לו יותר משנה אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על ה"מיני הקפצה" בדיוק ראיתי דיון אחר שקישרת לכאן...

אתה צריך לזכור בניגוד למחשב נייח - במחשב נייד כל החלקים מגיעים באריזה קטנה מאוד , כזאת שיש לה נטייה להתחמם.

לי בדיוק התקלקל מחשב נייד של (כמעט בן 4 שנים) שמהחום הלוח אם התעוות וגרם לכך שהכרטיס מסך המובנה התנתק מהלוח אם בצורה כזאת שרק בהחלפת הלוח האם המחשב היה "חוזר לחיים".

איך מסך מתקלקל? בדיוק איך שמתקלקל כל מכשיר אלקטרוני - חסר אנשים שקונים מסך חדש ויש פיקסלים שרופים או שנשרף פיקסל,שניים,שלושה וכו' עם הזמן?

לגבי אחריות - שווה להשקיע בשביל 3 שנים אחריות.

יש חבר שיש לו סטודיו שאחרי יותר משנה התקלקל לו הצורב ומהמקלדת נהיו לו שריטות על המסך - למזלו יש לו יותר משנה אחריות.

מה שאתה מתאר זה לא דברים של שימוש סביר. פיקסלים שרופים זה דבר של מדיניות של החלפת מוצרים, אני שאלתי דברים בכיוון של MALFUNCTION, משהו בסגנון של מה שאתה תיארת. רק שבמקרה שלך מדובר על תכנון לקוי \ שימוש לא נאות. אם זה עניין של תכנון, הייתי הולך מול הנציגים של היצרן בארץ בקטנות. אני מבין את העניין שיש לאחריות, ואני עוד עלול באמת ללכת על הרחבת האחריות שהחנות מציעה לי, רק שאתם לא באמת מביאים לי דוגמאות ריאליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...