פנדה מחשבים - שרות גרוע, ההתכתבות שלי עם המנכ"ל (תגובת החנות בעמוד 15) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פנדה מחשבים - שרות גרוע, ההתכתבות שלי עם המנכ"ל (תגובת החנות בעמוד 15)

toniviner

Recommended Posts

תשפטו אתם, תקראו מלמטה למאלה.

יאיר,

אם טעיתי אני יתקשר אליך אישית ואתנצל.

אני לא מטומטם חמום מוח, לבדוק WIFI של נתב זה לא קשה ולא צריך מעבדה בשביל זה. ואפשר לראות את זה ברגע בעניים.

לא כולם יודעים איך לעשות את זה אבל במקרה אני כן, ומוכר אצלכם בחנות אמור לדעת יותר טוב ממני. שלא לדבר על המעבדה של היבואן שהסכימו איתי.

מה שאני אומר כבר כמה פעמים הוא שאתם לא רציתם לבדוק למרות שהבדיקה קלה מאד.

אתכם לא מעניין אם המוצר תקול ובגלל זה לא בדקתם, אתכם מעניין שהיבואן יחזיר אותו. זה בדיוק מה שאמרו לי בחנות.

מה שאני רוצה סה"כ זה נתב שעובד, היום אמרתי לבחור בחנות, אחרי שהוא קיבל את הטופס,

מהיבואן שאני מעדיף זיכוי ואני יכך אחד אחר יותר זול (לא היה את אותו אחד במלאי),

רק שיעבוד, והבחור אמר לי שבגלל שהאריזה פתוחה הוא לא יכול לתת לי זיכוי, בניגוד למה שאתה אומר:

"כל מה שהיה צריך כמו שכתבתי להביא טופס DOA על מנת לתת חדש או זיכוי".

אני 100% בעד שתבדקו אותו, לא מעניין אותי להחזיר מוצר עובד, רק תבדקו.

כנראה לא קראת את מה שכתבתי קודם.

Regards.

Anton Vainer.

Intel, LAD

SV10G group.

From: יאיר סאטובי פנדה מחשבים [mailto:yair@pandas.co.il]

Sent: Thursday, July 22, 2010 4:48 PM

To: Vainer, Anton

Subject: RE: השרות בפנדה

היי אנטון

כל לקוח של פנדה לא מתעסק במחשבים או חומרה יומיים

הבעיה אצלך שאתה בטוח לגמרי שהנתב תקול וחושב שלנו את הזכות לבדוק את זה.

כמו שאמרתי רוב הלקוחות טועים באבחנה.

המעבדה של פנדה בקיסריה בסניפים לא עושים בדיקות ואין טכנאים – ובטח שלא נתבים

כל מה שהיה צריך כמו שכתבתי להביא טופס DOA על מנת לתת חדש או זיכוי בחנות למשהו אחר

או לחכות בסבלנות לבדיקה

99.9 אחוז מהלקוחות הוגנים ומבינים שיש לבדוק טענות של תקינות חומרה – בטח משהו שאי אפשר לראות ברגע בעיניים

נחכה לתוצאות ביום ראשון – בלי שום קשר אמרתי לך ההתנהגות שלך איננה מקובלת גם אם המוצר הוא תקול

זכותנו לבדוק את הטענות שלך ואם צריך נותנים חדש

תודה

עו"ד יאיר סאטובי, מנכ"ל

פנדה מחשבים ותקשורת בע"מ

הנהלה וסניף מרכז - שרון - רח' הנשיא 57 חדרה

סניף חיפה והצפון - דרך בר יהודה 146 בניין "הוט" נשר

סניף באר שבע והדרום - דרך חברון 60 צמוד למרכז "ביג"

סניף זכרון יעקב - קניון "מול זכרון" כביש 4

 04-6274005 begin_of_the_skype_highlighting 04-6274005 end_of_the_skype_highlighting |  04-6274006 |  yair@pandas.co.il

www.Pandas.co.il רשת המחשבים הטובה והמקצועית בישראל.

From: Vainer, Anton [mailto:anton.vainer@intel.com]

Sent: Thursday, July 22, 2010 4:25 PM

To: יאיר סאטובי פנדה מחשבים

יאיר,

(אנטון, לא אלון)

אולי לא הבנת אותי נכון, כל מה שאני רוצה זה נתב שעובד כמו שצריך, אני לא חדש בנתבים ואחרי שניסיתי הכול ואחרי שדיברתי עם התמיכה הטכנית של היבואן

אז כשבחנות בפעם השנייה שלחו אותי ליבואן כדי להביא טופס אחרי שביבואן אמרו לי שלא צריך שום טופס והחנות חייבת להחליף לי את המוצר בחדש, אז התעצבנתי.

אתמול לא באתי לחנות כי הצלחתי לגרום לנתב לעבוד, אומנם ללא רוב האפשרויות שלו (54G במקום 300N ויש כרטיס רשת N תואם) אבל בערב הוא שוב הפסיק.

הבעיה בנתב הייתה הWIFI, תחבר אותו לחשמל ותנסה להתחבר אליו ממחשב נייד ותראה את הבעיה, זה לא נראה לי כמו בדיקה מסובכת מידי, לך כן?

אני פעם עבדתי בחנות מחשבים, נכנס לקוח ואומר שהוא רוצה מחשב שלא יקפיץ מודעות, אומרים לו 1800 ₪ הוא מגהץ ויוצא מרוצה

בלי לדעת מה הוא קנה, לאנשים יש הרגלים לקנות באותו מקום והם לא יודעים איך זה במקומות אחרים. זה לא אומר שהשרות במקום טוב.

אני מסכים איתך 100% שצריכים לוודא שהמוצר לא עובד לפני שמחליפים אבל במקרה הזה אפשר היה בלי בעיה לעשות זאת

בחנות. אני התעקשתי היום שהייתי בחנות שהמוכר יתקשר ליבואן (אחרי שהיבואן אמר לי שהנתב תקול ושלא צריך שום טופס כדי להחליף)

ואחרי שהוא התווכח עם היבואן, היבואן שלח לו את הטופס בפקס והוא לקח ממני את הנתב.

לפי מה שהבנתי אתם לא מוכנים לקחת אחריות על המוצרים שאתם משווקים, אתם לא מוכנים לבדוק בחנות בגלל חשש שהיבואן לא יקבל מכם את המוצר.

ולכן אני צריך לבוא לחנות כשהמוצר תקול כדי שיפנו אותי ליבואן, וכשהיבואן יחליט שהמוצר תקול אני צריך לחזור לחנות עם טופס DOA כדי שהם ישלחו ליבואן

ואחרי זה אני צריך לחזור לחנות שוב כדי לקחת חדש.

ואם רק הייתם בודקים אותו בחנות הייתם יכולים לחסוך את כל זה ממני, אבל כמו שאמרת שלא אני כלקוח ולא חברי לא חשובים לכם, יש לכם 3000 כל חודש.

והעיקר זה שהיבואן יכך את המוצר בחזרה. לחנויות הרבה יותר קטנות מכם אין שום בעיה לבדוק מוצר בחנות ולהחליף בלי כל הכאב ראש הזה, ואני מאמין שחנויות

כאלה לפעמים סופגות מוצר פגום פה ושם על חשבונם כדי שהלקוחות יצאו מרוצים.

אני לא לקוח חדש בחומרת מחשבים, ואם אני קונה חומרה ומסתבר שהיא תקולה הם תמיד הצטערו והחליפו לחדש בלי לדרוש ממני כלקוח לסדר את העניין עם היבואן

לפני ההחלפה, ואף פעם לא הגעתי למצב שהתעצבנתי על משווק בגלל אחריות. אתם מתנהגים כמו שרות שליחויות מוצרים בין יבואן ללקוחות, אפילו כדי להסביר מה הבעיה

אתם שולחים אותי ליבואן.

זאת הפעם הראשונה שאני רואה שמשווק חושב שהלקוחות חייבים לו משהו, או מגדיר את הלקוחות שלא עושים עניין כשמוכרים להם מוצר תקול ושולחים אותם ליבואן

כ"לקוחות טובים".

אני מבין שאתה לא חושב שיש סיבה לכעס שלי, ולא נראה לי שזה ייפתר לסביאות רצוני וזה לא לעניין מצידי להסביר לך איך לנהל את העסק,

מה שהופך את הסיחה הזאת למיותרת. אבל עדיין מעניין אותי מה יהיו תוצאות הבדיקה האישית שלך של הנתב, אז תעדכן אותי.

Regards.

Anton Vainer.

Intel, LAD

SV10G group.

Sent: Thursday, July 22, 2010 2:36 PM

Cc: Alex Kirichenko; dror danon; Eddy; emil avshalumov; hen dayan; Lev Gelfenbuim; Moshe V; sshimon sshomron; אורלי אחרק - פנדה מחשבים; לינדה סאטובי - פנדה מחשבים; 'מלי מלכה'

אלון

יש מוצרים שבודקים ומחליפים בחנות – שקל לבדוק אותם, עכבר, מקלדת , דיסק און קי ולקוחות יוצאים מרוצים

יש מוצרים כמו נתבים,מחשבים , וכ"ו שמניסיון שלנו 12 שנה 90 אחוז הם תקינים בסופו של דבר.

ברור לך שמוצר תקין אין סיבה שנחליף ולכן יש לנו או ליבואן זכות לבדוק את זה

אם בסופו של דבר המוצר תקין – היבואן יחזיר לי אותו – ולא יהיה לנו מה לעשות איתו

ככה נוהגים כל החנויות במוצרים שיש לבדוק אותם טרם החלפה

אתה יוצא מנקודת הנחה שהמוצר תקול – ואני כמנהל שמקבל עשרות מוצרים בחודש שרובם נמצאים תקינים צריך לבדוק

האם מה שאתה אומר נכון – לא צריך להסביר את זה שוב ושוב

יחס כזה ללקוחת גורם לנו להישאר עם לקוחות הוגנים וטובים שמבינים בדיוק שמוצר תקין לא צריך החלפה

לקוחות שלא מעניין אותם כלום – וחושבים שיבואו לחנות ויגידו זה לא תקין ואני רוצה החלפה עכשיו ללא שבדקנו

אינם לקוחות רצויים הן מבחינה כלכלית והן מבחינה אנושית

לא הכל כסף או לקוחות ועסקים בחיים אם אינך מכבד את הזכות הבסיסית שלנו לבדוק שהמוצר אכן תקול – אז בהחלט אני מוותר עליך כלקוח

דרך אגב כל הסיפור הזה היה נמנע אם היית מביא טופס DOA שמעיד שהיבואן מאשר החלפה במקום לחדש

אז אני יודע שאכן היבואן מחוייב לקבל ממני את המוצר גם אם יימצא תקין

כמו שאמרתי יש לנו אלפי לקוחות בחודש – בענף המחשבים יש תקלות או חשש לתקלות

עובדה שלקוחות רבים מציינים לטובה את השירות וממשיכים להיות לקוחות טובים של פנדה

גם אם המוצר תקול זאת לא דרך או התנהגות מקובלת של לקוח

תודה

עו"ד יאיר סאטובי, מנכ"ל

פנדה מחשבים ותקשורת בע"מ

 04-6274005 |  04-6274006 |  yair@pandas.co.il

Sent: Thursday, July 22, 2010 2:28 PM

To: יאיר סאטובי פנדה מחשבים

יאיר,

אני לא מבין למה אני, היבואן ואתה אצלך בבית צריכים לבדוק את הנתב לפני שאתם מחליטים לעשות משהו בנידון, אולי תשלחו

אותו למפעל בסין כדי שהם יבדקו אותו על הדרך. אתם מוכרים מוצר ומתנערים מכל אחריות אליו.

קורא שמוצר שמוכרים תקול, קרא גם לי, כל פעם עד היום הגעתי לחנות,

המוכר בדק את המוצר וראה שיש בעיה והחליף לי אותו במקום. אף פעם לא נתקלתי בכזאת בירוקרטיה וכאב ראש בגלל מוצר תקול.

אני שמח בשבילך שאתם לא צריכים את החברים שלי או אותי כלקוחות אצלכם בחנות, ואומנם אני לא בעסק של מכירות ולא מבין

בזה יותר מידי אבל יש לי הרגשה שיחס כזה ללקוחות לא עוזר לעסק שלך, במיוחד שכל כך הרבה מקומות אחרים לא דורשים

בדיקת יבואן או של בעל החנות אצלו בבית כדי להחליף מוצר תקול כמו שכבר אמרתי קודם.

מחכה לתוצאות הבדיקה האישית שלך של הנתב.

Regards.

Anton Vainer.

Intel, LAD

SV10G group.

Sent: Thursday, July 22, 2010 2:05 PM

Cc: Alex Kirichenko; dror danon; Eddy; emil avshalumov; hen dayan; Lev Gelfenbuim; Moshe V; sshimon sshomron; אורלי אחרק - פנדה מחשבים; לינדה סאטובי - פנדה מחשבים; 'מלי מלכה'

שלום אנטון

אני לא מסכים איתך

השירות הוא מעולה – כל מה שביקשו ממך זה אישור של היבואן בכתב מאחר ויבואנים רבים אומרים דברים או הלקוחות אומרים שהיבואן אמר להם

ושהמוצר מגיע ליבואן הם לא עומדים במילה שלהם או הלקוח המציא דברים

לקחו ממך פרטי כרטיס אשראי למקרה שיבדקו אצלנו את במעבדה את הנתב ויגלו שהוא תקין לחלוטין

21 ימי עסקים זה המקסימום שרשום כמו שכתבת – בד"כ מקבלים תשובה תוך 3 עד 4 ימי עסקים

לא מכרו לך מוצר תקול ומאחר ואתה חכם גדול שכותב בצורה כזאת אגרסיבית ללא שום הצדקה

ובטרם בדיקה אני אישית אבדוק את הנתב שלך בסוף שבוע בבית שלי

ובמידה ויימצא תקין – תשלם את מלוא דמי הבדיקה כפי שכתוב

אל תמליץ לקנות בפנדה ולא צריכים את החברים שלך

יש לנו עשרות אלפי לקוחות הוגנים שמבינים שהדבר הבסיסי ביותר הוא הזכות שלנו ושל היבואן לבדוק שהמוצר אכן לא תקין בטרם החלפה

אני אודיע לך אישית במייל כאן ביום ראשון האם הנתב שלך תקין.

במידה והוא לא תקין תקבל אחד חדש כפי שמתחייב בחוק

פנדה משרתת מעל 3000 לקוחות כל חודש – בניהם קורה גם לקוחות שהמוצרים אכן תקולים

זאת לא הגישה שצריכה להיות ו 99.9 אחוז מהלקוחות לא נוהגים כמוך אלא מחכים בסבלנות לבדיקה או מביאים אישור DOA בכתב מהיבואן

אם אחרי 8 שנים שאתה לקוח קבוע ומרוצה – מחליט שזאת הסיבה לא לקנות בפנדה

אני מוותר עליך כלקוח בשמחה

סוף שבוע נעים

עו"ד יאיר סאטובי, מנכ"ל

פנדה מחשבים ותקשורת בע"מ

 04-6274005 |  04-6274006 |  yair@pandas.co.il

Sent: Thursday, July 22, 2010 1:27 PM

To: yair@pandas.co.il

Subject: השרות בפנדה

שלום,

אני לקוח פאנדה כ8 שנים, אני זוכר אותך עוד מאז, וזאת הפעם הראשונה שנתקלתי בכזה שרות.

לפני 3 ימים קניתי בסניף שלכם בנשר. מהרגע הראשון הWIFI שלו לא עבד כלל.

ביום שאחרי הגעתי לחנות בבוקר כדי להחליף אותו ואמרו לי שלא יכולים להחליף אותו בלי אישור

של היבואן. התקשרתי ליבואן ואחרי בדיקה קצרה איתם הם הגיעו למסכנה שהנתב באמת לא עובד,

ואמרו לי שלפי החוק אם לא עברו שבועיים מיון הקניה חייבים להחליף לי אותו בחדש בחנות שבה קניתי.

היום הגעתי לחנות ולא הסכימו להחליף לי את הנתב ללא טופס בכתב מהיבואן, עוד לקחו ממני פרטי

כרטיס אשראי כדי לשלוח אותו ליבואן למקרה שאני אצטרך לשלם על תיקון, ואמרו לי שיכך מקסימום

21 ימי עבודה לפני שאני יקבל חדש. החנות לא עובדת בשעות בהם אני פנוי אז אני מגיע לעבודה מאוחר כבר יומיים

בגלל שמכרתם לי מוצר תקול. סה"כ על שעולה 200 ₪ עד היום זה עלה לי יותר מ350 ₪.

השרות שלכם פשוט מגוחך ומהיום אני לא קונה יותר בפנדה ולא אמליץ על פנדה לחברי.

אני דורש חדש בימים הקרובים או החזר כספי מלא, אני לא הולך לבזבז יותר את הזמן והכסף שלי

בגלל חוסר המקצועיות שלכם.

Regards.

Anton .

Intel,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 172
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הפעם הראשונה שיש תלונות כאלה ואחרות על פנדה.

וטיפ קטן לעתיד:

לפני שאתה שולח מכתבים כאלה ואחרים לאנשים, תוודא שאין בהם שגיאות כתיב.

זה מראה על חוסר מקצועיות וצורם לעין ואנשים יגיבו בצורה שונה מאשר

אם לא היו טעויות כתיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע ששגיעות הכתיב לפעמים גורמות למיילים לא להראות מקצועיים מספיק, אבל בדרך כלל לא לוקח לאנשים הרבה זמן להבין שאני לא ילד בן 11.

אני גם מאמין שזה שכתוב בחתימה ואני שלחתי את זה מהמייל בעבודה עושה רושם מסויים שלא מדובר במטומטם.

אבל בלי קשר למייל עוד בחנות אמרו לי שהבעיה היא שהם לא מוכנים להחלפה ללא טופס התחייבות המיבואן שהם יחליפו להם אותו

ושאני אמור להסיג להם אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי להחזיר, הם לא הסכימו לקחת אותו בלי טופס מהיבואן שהם יחליפו להם אותו.

וזה אחרי 3 ימים מיום הקניה.

הם אמרו לי במפורש שהם לא יקחו את זה בגלל שאם היבואן לא יחליף להם אותו אז הוא סתם ישב להם בחנות

ואין להם מה לעשות איתו בלי התחייבות מהיבואן.

הם מתנהגים כמו שליחים בין היבואן ללקוחות וזהו, בלי שום שרות או התחייבות מצידם, ועוד מצפים מהלקוחות

לדבר עם היבואן כי הם רק "שליחים".[br]פורסם בתאריך: 22.07.2010 בשעה 19:40:21

ויש שם שלט שאומר שאיאפשר להחזיר אחרי שפתחו את האריזה.

בשלט הזה לא היה רשום כלום על מקרה שבו המוצר לא עובד,

אולי הם מצפים שהלקוחות יבדקו אם המוצר תקין בלי לפתוח את האריזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה ושאתה קונה מחנות אחרת לא עושים לך את זה ?

רק בחניות קטנות אין תבעיה הזו.. ובתכלס הוא צודק אם הנתב באמת תקול למה לא נתת אותו למעבדה שלהם ? כי אם הוא תקול כמו שאתה אומר אז הם ישברו תראש מול היבואן וגם לא תשלם עם הבדיקה.. (אם הבנתי נכון. אם לא טעות שלי)

ותבין שחנות לא יודעת מה הידע שלך שאתה בא אתה גם יכול להיות מהנדס RF מMIT אבל הם עדיין צריכים הוכחה שזה לא תקין..ולא רק שאתה אומר להם שזה לא תקין

כל ציקמוק ויש לא מעט כאלה ( לא רומז אפילו לטיפה עליך כי אני לא מכיר אותך אבל בכללי ) שחושבים את עצמם לגאונים והם ממש לא.. ודורשים החלפה רק עך סמך הדיעה שלהם.. זה לא הולך ככה בעסקים..

אגב אני תמיד מעדיף לדבר בנועם נראה לי שזה עובד יותר טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה זה היה צריך להגיע לפסים כאלה, כל כך מסובך היה לדבר עם הטכנאי שבדק את הנתב ולבקש אישור בפקס?

בכל מקרה, חשוב לשים לב שפנדה לא בודקת במעבדה שלהם נתבים ואולי חומרה אחרת אלא שולחים אותם ליבואן, כך שכל מי שייתקל בבעיות עם יצטרך לחכות לבדיקה של היבואן וצריך לקחת את זה בחשבון כשהוא קונה מפנדה. גם לי קרה שהיו צריכים לשלוח רכיב לבדיקה של היבואן (xbox 360 wireless controller) במקום לבדוק אותו במקום. זה בהחלט לא נעים, אבל זו רמת השירות במרבית חנויות המחשבים בארץ (אלו שלא מייבאות באופן עצמאי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלת הסבר דיי טוב למה שהולך כאן.

אמנם השפה שלו קצת בוטה, אבל הוא צודק בכך שיש להם זכות לבדוק את הנתב לפני שהם נותנים לך חדש ונתקעים עם זה.

תאר לך זה היה קורה ל1000 כמוך בחודש ומתוכם 900 כאלה תקינים. :nixweiss:

בסופו של דבר זה לא שהם סירבו לתת לך שירות/אחריות. זה פשוט יקח קצת זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערת שוליים קטנה:

אם אני לא טועה, מוצר שבאחריות צריך להיות מוחזר או מוחלף תוך 14 ימים לכל היותר ולא 21 כפי שפנדה אמרו כאן.

אם זכרוני אינו מטעה אותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...