מחפש תוכנה שתזהה סרטונים זהים וכפולים במחשב ע''י אורך הסרטון, פריימים וכו' - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש תוכנה שתזהה סרטונים זהים וכפולים במחשב ע''י אורך הסרטון, פריימים וכו'

SaXtoR

Recommended Posts

היי

אני מחפש תוכנה שתזהה סרטונים זהים וכפולים במחשב(בכוננים שונים, לא בהכרח באותה תיקיה ובאותו כונן), ותמקד למצוא אותם זהים ע''י אורך הסרטון או מבחינתי ניתוח 3 פריימים מכל סרטון , ואני אוכל למחוק ישירות מהתוכנה באופן נוח.

מדובר בסרטונים קצרים יחסית, שמבולגנים בכל המחשב, ויש להם עשרות כפילויות שקשה להגיע אליהם באופן ידני

שאני מתכוון פריימים - אז הכוונה היא פשוטה, נניח התוכנה תוגדר שבכל סרטון מ5 שניות ומעלה היא תעצור ותתן "סקרינשוט" באותה נקודה, תיקח את הצבעים והרזלוצייה, ככה ב3 נקודות ותשמור את זה אצלה במאגר ואז היא תשווה את זה לשאר הסרטונים( גם אם זה יקח קצת זמן.)

הסרטונים בסיומות של AVI, FLV, WMV וכו'.

איזה תוכנה כזאת בסגנון קיימת?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני מכיר. אבל אני מחפש יותר ספיציפי לקבצי ודיאו.. השם קובץ לא אותו דבר ברוב המקרים, וגם המשקל יכול להשתנות לפעמים. (אם נניח זה עבר המרה מFLV לAVI)

אני צריך משהו יותר מדויק

איזה תוכנה בסגנון של קבצים משוכפלים מדויקת יש כזאת?

כי משקל ושם לא רלוונטים במקרה הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מקפיץ.

בהמשך למה שגיל אמר, נתקלתי בריכוז תוכנות האלה: http://itbananas.com/remove-duplicates-junk/ לקבצים כפולים

הבעיה שאף תוכנה לא רלוונטית.

ניסתי את כולם שם: WinMerge, CloneSpy, DoubleKiller , KDiff3-, Easy Duplicate Finder וכו'

כולם לא מגיעות למה שאני צריך ולא אומרות לי איזה קבצים הם כפולים שאוכל למחוק.

שוב, הגודל והשם לא משחק פה משחק.. בגלל שהם יכולים להיות שונים. זה מאוד בעייתי

חייבת להיות איזה תוכנה בסגנון..

[br]פורסם בתאריך: 22.06.2010 בשעה 14:51:46

HELP..
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמדובר בדבר די קשה לתכנות עבור תוכנה. הרי אם לא מדובר בסרטון שזהה אחד לאחד, ועבר שינוי רזולוציה קטן, התוכנה צריכה לנתח את התוכן של הפריים ולנסות להחליט אם הוא דומה לפריים אחר. היא לא תוכל לעשות השוואות פיקסלים פשוטה..

אני חושב שלפניך יום-יומיים קשים של מיון... :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך לנסות את תוכנת NoClone.

אופן הפעולה שלה הוא השוואת קבצים ברמת בייט מול בייט ללא - להלן ציטוט מאתר החברה:

Find and Remove duplicate files by True Byte-to-byte comparison, not by CRC.

Search duplicate file contents regardless of file name.

* לגמרי במקרה השתמשתי בה היום לתיקיית הסרטים שלי ומצאתי כפילויות שחסכו לי כ 21GB.

קישור: http://noclone.net/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...