** מסע בעקבות יצרני הנתבים הסיניים ובסופו הפתעה (תוספת לגבי המלצה) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** מסע בעקבות יצרני הנתבים הסיניים ובסופו הפתעה (תוספת לגבי המלצה)

Cheif

Recommended Posts

לפני כחודש התפתח בפורום רשתות ופס רחב ב-"תפוז" שרשור לגבי הזמנת נתבים מאתר DealExtreme (הלינק לשרשור המקורי -- http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=20&msgid=138571980&archive=1).

בעקבות אותו שרשור הזמנתי את אחד הנתבים מהאתר.

את החוויות שעברתי מאז אתם מוזמנים לקרוא כאן -- http://www.netcheif.com/blog/?p=535

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה נחמד מאוד, אם הביקורת המלאה שלך תיהיה חיובית אולי אני אזמין אחד כזה ;D

לפי מה שראיתי גם בלי DD_WRT יש דיי הרבה אפשרויות שם L2TP שחסר בחלק מהראוטרים בארץ, QOS מלא שברוב הראוטרים אין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה נחמד מאוד, אם הביקורת המלאה שלך תיהיה חיובית אולי אני אזמין אחד כזה ;D

לפי מה שראיתי גם בלי DD_WRT יש דיי הרבה אפשרויות שם L2TP שחסר בחלק מהראוטרים בארץ, QOS מלא שברוב הראוטרים אין.

אתה יכול להתייחס לפוסט בבלוג כביקורת על הנתב. בעוד מספר שבועות, אחרי שהנתב יהיה בפעולה לאורך זמן, אני אדווח על ההתרשמות ממנו ואולי גם אפרסם בדיקת ביצועים. כפי שכתבתי, הקושחה המקורית של הנתב הזה היא די עלובה ולא הייתי בונה עליה. ב-DD_WRT אין תמיכה בחייגן L2TP אבל יש QOS מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שכתוב באינטרנט הקושחה האחרונה באתר של היצרן בסדר.

קראתי חלק מהדיונים ב dealextreme ובאחד מהם הוזכר עניין האנטנות, על הלוח יש מקום לחיבור האנטנה השלישית (ANT2). במקרה שמחברים את האנטנה הזו יהיה שיפור מורגש בביצועי הראוטר? כמו כן מישהו שם כתב שבבדיקה עם DD WRT המהירות הייתה רק 32Mbps (במצב N), אתה יכול להדוק אם זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר שלו מדובר על פתרון די איכותי בהנחה שלוקחים אותו וישר זורקים לו DD_WRT, חבל רק שהוא לא יעבוד עם החייגן של , אבל אני מניח שבחיבור ללא חייגן לא יהיו לו בעיות, או שאני טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שכתוב באינטרנט הקושחה האחרונה באתר של היצרן בסדר.

קראתי חלק מהדיונים ב dealextreme ובאחד מהם הוזכר עניין האנטנות, על הלוח יש מקום לחיבור האנטנה השלישית (ANT2). במקרה שמחברים את האנטנה הזו יהיה שיפור מורגש בביצועי הראוטר? כמו כן מישהו שם כתב שבבדיקה עם DD WRT המהירות הייתה רק 32Mbps (במצב N), אתה יכול להדוק אם זה נכון?

השאלה האמיתית היא מי היצרן...

בכל מקרה, DD_WRT נותנת אפשרויות שאין באף קושחה אחרת כולל תמיכה מלאה ב-QOS וסטטיסטיקה מלאה על השימוש בנתב.

לגבי המהירות -- כפי שכתבתי -- אני אבדוק וכאשר יהיו לי נתונים אני אפרסם אותם.

לגבי האנטנה השלישית -- אכן יש מקום לחבר אותה על הלוח אבל כיוון שכל רכיבי ה-RF לאנטנה הזו חסרים, איך בכך הרבה טעם.[br]פורסם בתאריך: 12.03.2010 בשעה 17:46:13

במחיר שלו מדובר על פתרון די איכותי בהנחה שלוקחים אותו וישר זורקים לו DD_WRT, חבל רק שהוא לא יעבוד עם החייגן של הוט, אבל אני מניח שבחיבור ללא חייגן לא יהיו לו בעיות, או שאני טועה?

DD_WRT היא קושחה מצויינת אבל היא לא תומכת בחייגן L2TP של הכבלים. בחיבור ללא חייגן אני לא צופה בעיות.[br]פורסם בתאריך: 12.03.2010 בשעה 17:47:40

חברים יקרים.

צונאמי של דוא"ל מתקיף אותי מאז שפרסמתי את הפוסט על הנתב הזה בבלוג שלי (http://www.netcheif.com/blog/?p=535).

במענה לכולם --

הפוסט שלי אינו המלצה על הנתב הזה. עליכם לזכור שבסופו של דבר מדובר בנתב סיני שהוזמן ביבוא אישי, שאין לו אבא או אמא ועל אחריות או שירות אין בכלל מה לדבר. מעבר לכך איכות הבניה שלו (תציצו בתמונה הגדולה של הלוח הפנימי) אינה מדהימה ואני לא יכול לנבא מה יהיה אורך החיים שלו. זה נכון שנתב תקן N התומך במלואו ב-DD_WRT במחיר של 150 שקל זו מציאה, אבל בסופו של דבר יש כאן סוג של הימור. זו אמנם לא השקעה גדולה אבל יש כאן סיכון. עוד נקודה שיש לזכור היא המכס. אם החבילה תעלה במדגם של המכס בדואר חבילות, יתכן שהיא תעוכב ותתבקשו להביא אישור ממשרד התקשורת. הסיכוי שתקבלו אישור כזה - קטן.

בשורה התחתונה וכפי שאומרים באנגלית - Your Milage May Vary (פירוש יש כאן -- http://en.wiktionary.org/wiki/your_mileage_may_vary).

CHEIF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת מעולה!

כן ירבו חבר! - החכמתי.

אך מאידך,

אני מסתייג מתוצר/תיכנון סיני.

לצערי נכוותי מאוד בשימוש עם ראוטרים זולים.

תקרא לי פנאט, תקרא לי משוחד תקרא איך שתרצה, בשבילי? רק Linksys .

המותג עם הראוטרים הכי יציבים שפגשתי, עלייה וקוץ בה, ה-ISR-ים שלהם לא זולים כלל וכלל.

גילוי נאות,

המגיב לומד בסיסקו ישראל.

גילוי נאות 2,

linksys איננה סיסקו, היא חברה שסיסקו רכשה וכיום נמצאת בפיתוח ב- תחת פיקוח של סיסקו.

אגב,

ה-ISR של linksys הם היחידים שנתקלתי בהם (אני מניח שיש עוד,רק שלא פגשתי) שבאים עם ממשק CLI מלא (כמובן,באופן יחסי) ומותאם לבוגרי/עוסקי נתבי סיסקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה אומר "גילוי נאות" ללא סיבה :s05: מילא היית עובד בסיסקו או לינקסיס. מה בין זה שאתה לומד שם משהו (קורס כולשהו?), לגילוי נאות ?

אגב לדעתי לשום חברה אין את ה"נתבים הכי יציבים". גם ללינקסיס היו ויש פאשלות עם דגמים שונים שעבדו היטב רק בגרסאות V1.1 וכדומה אז כל מקרה לגופו.

במקום להשקיע יותר בפיתוח, הם מוציאים קושחה מסורסת שלא נותנת יותר מדיי אפשרויות ועוד מתגאים בזה שה"אבא שלנו היא סיסקו".

דווקא מהם הייתי מצפה ל-DD-WRT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס,

כאחד שלומד בסיסקו מן הסתם העדפה שלי היא לציוד של סיסקו ושות' - מכאן בא הגילוי נאות .

בנוגע לנתבים יציבים, ראית מה רשמתי , אלו הם הנתבים הכי יציבים בהם אני (דגש על אני) פגשתי..

אני לא מאמין שיש מוצר שחף מתקלות ומפאשלות, אין מה לעשות, לא קיימת רמה של שלמות ובייחוד לא בנתבים בתחום ה-lowend .

המשך יום מעולה !

מור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...