דילמה - האם לתבוע? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דילמה - האם לתבוע?

xTz

Recommended Posts

קניתי שקית במבה, איך שפתחתי אותה הרגשתי שהיא קצת יבשה מדי, ישר אמרתי משהו מוזר פה.

הסתכלתי על תאריך התפוגה, מסתבר שלפני שבועיים הוא נגמר!

מה שגם השקית הייתה טיפ טיפונת קרועה (לא שמים לזה לב ישר)

עכשיו, הבעיה היא שקניתי את זה מהמכולת שנמצאת בבניין שלי, אני מכיר את המוכר (לא ממש אישית, אבל בכל זאת אני והוא פה 10 שנים ורואים אחד את השני לפעמים) ולא נעים לי לתבוע אותו.

השאלה היא, האם התביעה הולכת אליו או לחברה שמייצרת?

אם זה הולך לחברה יש סיכוי טוב שאתבע אותם.

מה אתם אומרים? מה כדאי לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה בדיוק אתה רוצה לתבוע?

את העלות של שקית הבמבה?

אם תתקשר למוקד של החברה הם יתנצלו ויתנו לך 10 שקיות במבה רק כדי שלא תציק להם יותר...

וד"א זו אשמת המוכר... השקיות כנראה שכבו אצלו במחסן יותר מדי זמן

אין מצב שהמוצר יצא מהמפעל כשהתאריך תפוגה כבר עבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אתה תובע את המכולת, אלא אם כן אתה יודע ויכול להוכיח שהשקית יצאה את שערי המפעל כשהיא פגת-תוקף.

ב. :lol:

ג. סביר שהשופט יזרוק אותך מכל המדרגות אם לפני התביעה לא ניסית לשאת ולתת עם בעל המכולת על פיצוי הולם לדעתך.

ד. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר הבמבה + הזמן שבוזבז לקנות אותה + הזמן שבוזבוז להחזיר אותה:

שווי הזמן יילקח לפי שכר מינימום

3.5 + 20\6 + 20\6 = 10~ שקל

טרם התביעה אל תשכח לשלוח מכתב אזהרה לפני תביעה, זה מראה לשופט שאתה פועל בתום לב.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה כמה פיסות במבה מעופשות הוא אכל?, כלומר אם הוא אכל יותר משני פיסות במבה מעופשות, בעל המכולת יטען שהוא כנראה נהנה מהטעם לפיכך אין לפסוק עוגמת נפש, ואם הוא אכל פחות מ-2 פיסות במבה מעופשות אז כבר כמה עוגמת נפש יכולה להיגרם לו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, ברצינות מסקרן אותי, אתה חושב שנגרם לך איזה שהוא נזק שמצדיק פיצוי במקרה כזה?

אתה גם יכול להתייעץ עם עו"ד. אבל כמובן (אני משער, אני לא משפטן) השיחה תהיה רצינית כמו התגובות באשכול הזה..[br]פורסם בתאריך: 19.12.2009 בשעה 16:42:00

השאלה כמה פיסות במבה מעופשות הוא אכל?, כלומר אם הוא אכל יותר משני פיסות במבה מעופשות, בעל המכולת יטען שהוא כנראה נהנה מהטעם לפיכך אין לפסוק עוגמת נפש, ואם הוא אכל פחות מ-2 פיסות במבה מעופשות אז כבר כמה עוגמת נפש יכולה להיגרם לו?

ואם הוא יטען שהוא פשוט לקח חופן ודחף הכל לפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעל המכולת יכול לטעון שהחופן שהוא לקח צריכה להחשב כפיסת במבה מעופשת אחת כיוון שככה הוא "קיבץ" אותן ביחד לכדי חבילה אחת, ומרגע זה הן הפכו לפיסה אחת, גדולה ככל שתהיה אבל פיסה אחת של במבה מעופשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...