הוכרז Fallout 3 New Vegas - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוכרז Fallout 3 New Vegas

amir85

Recommended Posts

1240235584.jpeg

הוכרז Fallout 3: New Vegas

טוב מסתבר שזה לא משהו חדש אלא שהכרזה על כך הייתה לפני 4 שנים, המשחק בפיתוח ישא את הכותרת Fallout New Vegas

המשחק יפותח לא עלידי BETH ולא יהווה חבילת הרחבה לFO3, אלא יהיה משחק בפני עצמו, מלבד השימוש במנוע של FO3 והאווירה הפוסט אפוקליפטית יהיה מקרי לחלוטין עד כדי כך שBETH הגדירו אותו כSPIN OFF בסדרה (אני אמנע מלהביע את דעתי בהקשר של BETH , FO3 וSPIN OFFS ).

עדין אין הרבה מידע על המשחק או יותר נכון אין כמעט שום מידע עליו מלבד הבטחה שזה לא יהיה עוד FO TACTICS או FO BOS אלא משחק RPG

והמפתח המיועדת Obsidian Entertainment, אלו חדשות בהתחשב שהחברה שעבדו על FO1/2 המקורים ועזבו את Interplay לאחר פירוקה עובדים שם, כמו כן החברה היתה אחראית על מספר המשכים של IP מוכירם לנו היטב:

nwn2.jpg

kotor2.jpg

ומצד שני על IP חדש שלהם שבנתיים נראה קצת פחות טוב:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=399282.0

ap.jpg

בקיצר השאלה שנשאלת, האם Obsidian בכלל יוציאו את המשחק המיועד' האם זה באמת יהיה משחק פולאוט SPIN OFF שמינוף אבל לתפארת הסדרה

או שאני אתכזב שוב ומשחק אגדי יאנס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא חושב שזה הולך להיות ספין אוף - הרי סה"כ גם ככה אין המשכיות בין המשחקים בסדרת FALLOUT, בכל אחד מהם שיחקת דמות אחרת לגמרי (אם כי ב 2 אתה בעקרון צאצא רחוק של הגיבור של 1). אני מניח שזה סתם תירוץ לא לקרוא לזה FO4, אולי כי זה כבר תפוס על ידי בת'סדה.

בכל אופן אני דווקא שמח שהמשחק חוזר למפתחים המקוריים, לא שלדעתי FO3 הוא משחק רע, אבל אני תמיד טוען שבת'סדה הם יותר טובים ביצירת עולמות גדולים ומפורטים, אבל פחות ביצירת עלילה סוחפת כמו אובסידיון או .

(ואני חושב שלגבי חלק מהתמונות ששמת ניתן לומר - too much information)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קרה לאף אחד אין פה רעיונות/תקוות לגבי המשחק החדש??

שימו לב שLAS VEGAS למי שלא מכיר את ארה"ב נמצאת עעל החוף המערבי ליד SAN FRANSISCO (ניגוד ל FO3 שנמצא בבחוף המזרחי )

בוא נגיד שהמיקום המיועד הוא בערך אותו המיקום שVAN BUREN היה מיועד להיות...

דרך אגב שמעתי ש FO4 יהיה ב TEXAS יכול להיות מצחיק בטרוף עם המבטא שלהם ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Van Buren took place in the American southwest (Arizona, Nevada, Colorado, Utah). The westernmost sites on the game map are the easternmost borders of New California Republic

סבבה אתה תחליט איפה זה

עריכה: זה יותר מדויק. http://img188.imageshack.us/img188/5210/temph.jpg

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קרה לאף אחד אין פה רעיונות/תקוות לגבי המשחק החדש??

שימו לב שLAS VEGAS למי שלא מכיר את ארה"ב נמצאת עעל החוף המערבי ליד SAN FRANSISCO (ניגוד ל FO3 שנמצא בבחוף המזרחי )

בוא נגיד שהמיקום המיועד הוא בערך אותו המיקום שVAN BUREN היה מיועד להיות...

דרך אגב שמעתי ש FO4 יהיה ב TEXAS יכול להיות מצחיק בטרוף עם המבטא שלהם ;D

שמע עוד לא יצא שום שביב של מידע, אז על מה נדבר בדיוק? כולנו מקווים לטוב וחזקה על אוביסידיון שיעשו עבודה טובה, אבל צריך לחכות ולראות.

לגבי הבחירה במיקום, אני מניח שזה מעין הצהרה של "חזרה למקורות", הרי FO1 ו 2 התרחשו באזור החוף המערבי (וגאס גם הייתה במשחק השני), ו FO3 שינה כיוון והלך לחוף המזרחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי אכפת שייצא FO3 Gold/GotY Edition כבר. נמאס לי מלעקוב אחרי כל ההרחבות שיוצאות אליו, כל חודש DLC חדש...

לא קראת את ההתחלה :nono:

זה לא יהיה DLC או חבילת הרחבה לFO3 או שיהיה לו שום קשר לעלילה FO3של

טוב אין לי מושג מה זה VAN BUREN ולמה זה קשור לפה

זמן היסטוריה ;D

לפני FO3 שפותח עלידי BETH, היו FO1 ו FO2 האגדים שפותחו עלדי INTERPLAY

VAN BUREN היה שם הפרויקט שלFO3 המקורי שפותח עלידי INTERPLAY רק שהם פשטו את הרגל לפני שהם הספיקו לסימו ב2003

לאחר פשיטת הרגל BETH רכשו את הזכויות על FO3 כשהם משתמשים במנוע הגרפי המשודרג שלהם מ OBLIVION

אז מה קשור עכשיו VAN BUREN שוב?? זה כי BETH מכרו את הזכויות לפיתוח משחק FO לObsidian שבמקרה עובדים בה החברה

שעבדו בINTERPLAY על ה FO המקורים :P

ומכיוון שFO New Vegas לא יהיה לו קשר לעלילה של FO3 ואלו החברה המקורים של FO והמיקום תואם את המיקום שלVAN BUREN

ובתאכלס רוב העלילה שלו וכמעט כל המיקומים היו מוכנים אז יש סיכוי ש ITS A DUCK !! :xyxthumbs:

או מקסימום אני שוב אתאכזב

לגבי הבחירה במיקום, אני מניח שזה מעין הצהרה של "חזרה למקורות", הרי FO1 ו 2 התרחשו באזור החוף המערבי (וגאס גם הייתה במשחק השני), ו FO3 שינה כיוון והלך לחוף המזרחי.

רואה מדברים :P

דרך אגב סלח אני נעשיתי סינילי חבל על הזמן Cry איפה וגאס הייתה ב FO2 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראת את ההתחלה :nono:

זה לא יהיה DLC או חבילת הרחבה לFO3 או שיהיה לו שום קשר לעלילה FO3של

קראתי את זה, עדיין זה לא משנה, זה לא יהיה טוב כמו FO3, וזה ייצא עוד מספיק זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כם

דרך אגב סלח אני נעשיתי סינילי חבל על הזמן :'( איפה וגאס הייתה ב FO2 ?

http://fallout.wikia.com/wiki/New_Vegas

אוף כנראה אני סנילי, התבלבלתי עם WASTELAND...

אבל אני זוכר בפירוש שהייתה עיר דמויית וגאס בFO2 עם הימורים, קאזינואים, קרבות איגרוף וכל זה. אני אבדוק רגע איך קראו למקום.

עריכה: אוקיי, זה היה new reno (נו כמעט אותו דבר...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זמן היסטוריה ;D

לפני FO3 שפותח עלידי BETH, היו FO1 ו FO2 האגדים שפותחו עלדי INTERPLAY

VAN BUREN היה שם הפרויקט שלFO3 המקורי שפותח עלידי INTERPLAY רק שהם פשטו את הרגל לפני שהם הספיקו לסימו ב2003

לאחר פשיטת הרגל BETH רכשו את הזכויות על FO3 כשהם משתמשים במנוע הגרפי המשודרג שלהם מ OBLIVION

אז מה קשור עכשיו VAN BUREN שוב?? זה כי BETH מכרו את הזכויות לפיתוח משחק FO לObsidian שבמקרה עובדים בה החברה

שעבדו בINTERPLAY על ה FO המקורים :P

ומכיוון שFO New Vegas לא יהיה לו קשר לעלילה של FO3 ואלו החברה המקורים של FO והמיקום תואם את המיקום שלVAN BUREN

ובתאכלס רוב העלילה שלו וכמעט כל המיקומים היו מוכנים אז יש סיכוי ש ITS A DUCK !! :xyxthumbs:

או מקסימום אני שוב אתאכזב

דרך אגב סלח אני נעשיתי סינילי חבל על הזמן :'( איפה וגאס הייתה ב FO2 ?

אבל לפי מה שאתה אומר BETH השתמשו בכל החומר שהם קנו מIP כדי ליצור את FO3 לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...