אובד עצות הארד דיסק פשוט נעלם כאילו לא היה seagate 750gb... - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אובד עצות הארד דיסק פשוט נעלם כאילו לא היה seagate 750gb...

Blacky

Recommended Posts

כבר כמה חודשים שאני עובד עם 2 הארדיסקים אחד של 250 אחד של 750...

פתאום יום בהיר אחד ה750 החליט שהוא נעלם ואני לא יודע כבר מה לעשות... הוא בכלל לא מזוהה בביוס פתאום ולא נגעתי בכלום שזה ממש מוזר...

בדקתי מגעים החלפתי כניסות איפסתי ביוס ניסיתי עוד כל מיני דברים שום דבר לא עזר יש לי מישהו אולי מושג?

תודה מראש לכל העוזרים ושבוע טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני אבדוק את זה עכשיו אני אגיד לך בדיוק תדגם...[br]פורסם בתאריך: 6.06.2009 בשעה 18:16:46

אחינו יש אמת בדבריך יש לי תסידרה המעפאנה הזאת מתברר מה אני צריך לעשות כדי לסדר את זה?

והאם נמחקו לי כל הנתונים שבפנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני אבדוק את זה מחר כי אני לא מאמין שהם עובדים היום... תודה... :)

אל תלך לחברת שחזור, סתם יעלה לך הרבה כסף.

לאחי יש את הארד דיסק הזה והוא הפסיק לעבוד בגלל שיה דפקט לSEAGATE t אתה לא אשם ואתה לא צריך לשלם.

צור קשר עם , יגיע אליך שליח עד הבית של חברת TNT, ישלחו אותו להולנד, הוא יחזור ויעבוד לך.

בהצלחה.

נ.ב.- כל התהליך הזה לקח שבועיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, ציטוט מהשירשור הנ"ל:

אל תלך לחברת שחזור, סתם יעלה לך הרבה כסף.

לאחי יש את הארד דיסק הזה והוא הפסיק לעבוד בגלל שיה דפקט לSEAGATE t אתה לא אשם ואתה לא צריך לשלם.

צור קשר עם סיגייט, יגיע אליך שליח עד הבית של חברת TNT, ישלחו אותו להולנד, הוא יחזור ויעבוד לך.

בהצלחה.

נ.ב.- כל התהליך הזה לקח שבועיים.

אני בכל מקרה אבדוק קודם עם החנות שלי (כי מלבד הקטע הזה הם היו ממש סבבה ואני נהנתי בהזמנה ואני ממליץ עליהם)

אז קודם נראה מה הם יכולים לעשות (אני רק צריך למצוא את הזמן לגשת עליהם בזמן שהמעבדה פתוחה)

אם לא אז אני בהחלט אנסה ישירות דרך יקח כמה שיקח זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ראיתי תפיתרון הזה לא ממש היה לי כוח לקרוא...

2. דיברתי באמת עם החנות מחשבים שרכשתי את הארד דיסק והם גם אמרו לי שאני אפנה לסייגייט ישירות והם יסדרו את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...