מתאם MINI PCI-E לPCI-E X1 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתאם MINI PCI-E לPCI-E X1

דנדן

Recommended Posts

מנהלים, פתחתי את הדיון פה, כי בסופו של דבר הדיון הזה מתאים לפורום ניידים, פורום , ופורום , אז בעייתי לבחור לאן :)

כידוע לרוב האנשים שיש , ומחליטים לשדרג את הכרטיס , אין להם מה לעשות עם הכרטיס לאחר מכן

או מי שקונה מחשב עם אשר מחובר לMINI PCI-E (כמו בNETBOOKים) ומחליט להחליף אותו, אז הוא נתקע עם הכונן הזה ללא שימוש

או כל אדם אשר רוצה לרכוש במחירים זולים בחו"ל כרטיסי MINI PCI-E לעומת הכרטיסים הרגילים. (לדוגמא 5350 שהוא DRAFT-N + WIMAX

או 5300 שהוא DRAFT N, או כל מיני שרידי של אנשים שרוצים למכור וכו').

מצאתי סוף סוף חנות בחו"ל שמייצרת מתאמים מMINI PCI-E לPCI-E X1 (החריץ הנחמד שבדרך כלל לא בשימוש במחשב נייח)

אז הייתי רוצה לדעת, אם יש אנשים כאן באתר, שהיו מעוניינים בכזה רכיב, ואם כן, כמה הייתם מוכנים לשלם עליו.

עלות יבוא שלו היא כ40$ למוצר יחיד שזה יקר מאוד, אבל אם יהיו כמויות המחיר יצנח בצורה מטורפת.

אני אישית שוקל להזמין מחו"ל 2 כרטיסי 5300 אחד ללפטופ ואחד למחשב הורדות שלי, ככה תהיה תקשורת מטורפת בין שניהם, ואת המחשב הורדות אני אחבר ישירות לראוטר עם כבל .

והכרטיס הישן שישאר לי, כנראה אשים אותו בHTPC העתידי שלי.

יש שני סוגים של מתאמים, כרטיס בגובה רגיל, המאפשר לשים בו כל מוצר MINI PCI-E חוץ ממודמים סלולרים.

וכרטיס נמוך יותר, המאפשר לשים בו כל מוצר MINI PCI-E כולל מודמים סלולריים (יש מקום יעודי לסים).

דוגמא נחמדה למודם סלולרי, ניתן להשיג בEBAY ב40 דולר +/- 5 דולר, מודם HSDPA... כמובן שחבילת גלישה תצטרכו לקנות בארץ.

קיצר, שאלות, בקשות, וכמובן מי שמעוניין, תכתבו פה, ואז אני אראה אם שווה לקדם את הנושא הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנהלים, פתחתי את הדיון פה, כי בסופו של דבר הדיון הזה מתאים לפורום ניידים, פורום , ופורום , אז בעייתי לבחור לאן :)

כידוע לרוב האנשים שיש , ומחליטים לשדרג את הכרטיס , אין להם מה לעשות עם הכרטיס לאחר מכן

או מי שקונה מחשב עם אשר מחובר לMINI PCI-E (כמו בNETBOOKים) ומחליט להחליף אותו, אז הוא נתקע עם הכונן הזה ללא שימוש

או כל אדם אשר רוצה לרכוש במחירים זולים בחו"ל כרטיסי MINI PCI-E לעומת הכרטיסים הרגילים. (לדוגמא 5350 שהוא DRAFT-N + WIMAX

או 5300 שהוא DRAFT N, או כל מיני שרידי של אנשים שרוצים למכור וכו').

מצאתי סוף סוף חנות בחו"ל שמייצרת מתאמים מMINI PCI-E לPCI-E X1 (החריץ הנחמד שבדרך כלל לא בשימוש במחשב נייח)

אז הייתי רוצה לדעת, אם יש אנשים כאן באתר, שהיו מעוניינים בכזה רכיב, ואם כן, כמה הייתם מוכנים לשלם עליו.

עלות יבוא שלו היא כ40$ למוצר יחיד שזה יקר מאוד, אבל אם יהיו כמויות המחיר יצנח בצורה מטורפת.

אני אישית שוקל להזמין מחו"ל 2 כרטיסי 5300 אחד ללפטופ ואחד למחשב הורדות שלי, ככה תהיה תקשורת מטורפת בין שניהם, ואת המחשב הורדות אני אחבר ישירות לראוטר עם כבל .

והכרטיס הישן שישאר לי, כנראה אשים אותו בHTPC העתידי שלי.

יש שני סוגים של מתאמים, כרטיס בגובה רגיל, המאפשר לשים בו כל מוצר MINI PCI-E חוץ ממודמים סלולרים.

וכרטיס נמוך יותר, המאפשר לשים בו כל מוצר MINI PCI-E כולל מודמים סלולריים (יש מקום יעודי לסים).

דוגמא נחמדה למודם סלולרי, ניתן להשיג בEBAY ב40 דולר +/- 5 דולר, מודם HSDPA... כמובן שחבילת גלישה תצטרכו לקנות בארץ.

קיצר, שאלות, בקשות, וכמובן מי שמעוניין, תכתבו פה, ואז אני אראה אם שווה לקדם את הנושא הזה.

לפחות לגבי הנושא של חיבור כרטיסים אלחוטיים ומודמים סלולרים, אני חושב שהפתרון שלך יקר/מיותר:

1. העלות של כרטיסים אלחוטיים בתקן N הולכת ויורדת וניתן להשיג היום כרטיסים טובים מאוד במחירים הנמוכים מ-200 שקל. נראה לי שהעלות של המתאם + העלות של הכרטיס האלחוטי בפורמט MINI PCI-X, העלות של האנטנות והמתאמים בין החיבורים תהיה הרבה יותר מ-200 שקל.

2. לגבי חבילות גלישה סלולריות, הם כוללות היום את המודם בתוכן כך שאני לא רואה הרבה טעם ברכישת המתאם+המודם בחו"ל ורכישת חבילת הגלישה בארץ שכבר מגיעה עם מודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המודמים הסלולריים, כיום אתה מתחייב ל18 חודשים למודם סלולרי ומשלם 100-130 שקל לחברות השונות בשביל חבילת גלישה + מודם

לדוגמא באורנג', חבילת הגלישה עולה 80 שקלים, כל השאר זה תשלום למודם

וקניית מודם בחו"ל באופן כללי, 40 דולר זה 160 שקל חד פעמי, הרבה יותר משתלם.

בנוגע לDRAFT N, ברגע שניתן להשיג בחו"ל ב10-15$ והכל כמובן תלוי בכמה נוכל להשיג את המתאמים האלה, זה כן יכול להיות משתלם.

ה40$ הוא בעקבות עלות מוצר שהיא 25$ + 15$ משלוח, ובקלות אפשר להקטין עלויות.

וכמובן, ברגע שהכל פנימי, ולא כמו מתאם , וברגע שאפשר להחליף את הרכיב הפנימי למה שרוצים, מתי שרוצים, זה הופך להיות הרבה יותר משתלם...

ושוב פעם, המטרה היא לא בהכרח לקנות מראש DRAFT N + מתאם למחשב, אלא למי שרוצה לדוגמא DRAFT N לנייד שלו, ואז עם הכרטיס הישן שלו, הוא יכול לחבר אותו למתאם ולדחוף אותו למחשב נייח...

הדוגמא ההכי טובה, היא עכשיו עם אורנג', ההטבה שהם נותנים ל3 חודשים ללא עלות וללא דמי התקנה, המודם שאתה מקבל מהם תומך בDRAFT N, ולרובינו, אין DRAFT N, במיוחד לא בלפטופים...

ובגלל זה זה כן נראה לי משתלם (ואני בטוח שבכיף אפשר לרדת לפחות מ30$ למתאם יחיד...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...