SENDIT.COM החליט שישראל היא Palatine territories, Occupied - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SENDIT.COM החליט שישראל היא Palatine territories, Occupied

stone cold

Recommended Posts

טוב לא קניתי מהם כלום אבל ראיתי באתר אחר את זה -

ובכן אני בתור בעל קונסולת PAL קונה את משחקי באופן כמעט מוחלט מהאתר sendit.com שהוא אתר בעל מונטין טוב מבחינת עלויות של הכותרים וכן גם עלות משלוח וזמן ההגעה. אך היום שבאתי לפנק את עצמי במתנה קטנה ליום הולדתי - קניה של הסרט ולאס עם באשיר בבלוריי - הזדעזתי לראות שאין יותר משלוחים למדינתנו הקטנה. ובכן משהו מוזר, חשבתי לעצמי, עד כה תמיד היה אפשרות לשלוח לישראל. אז החלטתי לחפש ולראות לאן נעלמה מדינתו מרשימת המדינות וגילתי את התשובה המרגיזה ואף המחפירה!

אין אפשרות לשלוח לישראל אלא ל"Palatine territories, Occupied" !

אמרתי WTF?!!?!?!?!

והחלטתי שזהו, יש גבול. מעכשיו אני מחרים את האתר וכן ביקשתי במפורש לבטל את החשבון שלי שם. אז מי שקונה עדיין מאתר הזה אני מקווה שיחדל מיד ויבקש גם כן למחוק את החשבון שלו מהאתר.

במקום אתם יכולים לרכוש מאתר מתחרה - שאף מקבל כותרים יותר מהר אך במחיר משלוח מעט יותר גבוהה - Game.co.uk או מ HMV.com שעדיין שולחים לישראל ולא לפלסטין.

מי שקונה משם שיראה ויחליט מה לעשות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3681909,00.html

הזמנתי משם כמה משחקים בעבר הרחוק, לא יחזור על עצמו מן הסתם.

בנוסף, אפילו המלצתי עליהם בכמה הזדמנויות, ועכשיו ערכתי את כל ההמלצות האלה בת'רדים ישנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מבינים למה הובילה התמימות והעדינות שלנו .

עכשיו מערערים אלינו בשליטה על המדינה הזות.

אגב בדיוק לפניי חצי שנה רציתי לקנות משם ומזל שביטלתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטישמיות גלויה ובלי בושה!

אם הייתי מבין קצת(הרבה) במחשבים הייתי פורץ להם לאתר ושם תמונה של דגל .

הגיע הזמן שיהיה לנו ביצים להגיד לאנשים:לא רוצים אותנו?! לא רוצים אתכם ולא צריכים אותכם.

(עכשיו זה גולש לפוליטי)ליברמן אמר את זה למובארק, הוא אמר את זה לארדואן...שיהיה שר חוץ וילמד כמה אנשים שאנחנו רואים את 2 צדדי הפנים.

תפסיקו לקנות מהם משחקים. תפסיקו לטוס לטורקיה, יוון מטר מהם ויפה לא פחות. עד שיבינו אולי שהם צריכים אותנו ואם הם לא, אז אנחנו לא צריכים אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטישמיות גלויה ובלי בושה!

אנטישמיות זה לא. לפחות, אין ראיה שהמניע הוא אנטישמי.

זו אנטי ישראליות גלויה. חוץ מזה, זו פשוט דרך מחאה מטופשת וילדותית למדי שכן היא עוסקת בפרובוקציה ולא בעיקר. מאד מדאיג שחנות כזו מאפשרת לעצמה מהלך כלכך לא מקצועי ומסוכן. זה מעיד בהחלט על הלך רוח מסוג קיצוני בקרב הלקוחות.

אם הייתי מבין קצת(הרבה) במחשבים הייתי פורץ להם לאתר ושם תמונה של דגל .

זו תהיה דרך מחאה ילדותית ומטופשת אפילו עוד יותר שתגרום בוודאי לנזק גדול ממה שכבר יש.

הגיע הזמן שיהיה לנו ביצים להגיד לאנשים:לא רוצים אותנו?! לא רוצים אתכם ולא צריכים אותכם.

יש לך דרך חוקית והגיונית להגיד בדיוק את זה - אל תקנה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...