Mass Effect - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

אחרי שהמשחק בגירסת הקונסולה קצר שבחים וקטף לא מעט פרסים וגם זכה לביקורות כמעט מושלמות

מגיעה גירסת ה של המשחק ולפי הביקורות הראשונות (ממוצע ציונים מעל 90% ) אפשר להבין

שההצלחה רק נמשכת.

masseffectpcboxcover015zd6.jpg

הפצה : Electronic Arts

פיתוח : BioWare

ז'אנר : Action Role-Playing

תאריך יציאה: May 28, 2008

אתר הבית- http://masseffect.bioware.com/

וויקי - http://en.wikipedia.org/wiki/Mass_Effect

עדכונים והורדות- http://www.gamespot.com/pc/rpg/masseffect/downloads.html?tag=tabs;downloads

ביקורות למשחק- http://www.metacritic.com/games/platforms/pc/masseffect

רקע על המשחק

המושג Mass Effect מתאר ארוע פיזיקלי בעל יכולות של גרביטציה ואלקטרומגנטיזם, או כמו שקוראים לזה במשחק "Dark Energy", המושג הזה מסביר את ההתפשטות האין סופית של היקום. ביקום של Mass Effect יצורים חיים מסוגלים להרגיש ולהשתמש ביכולות המיוחדים של האנרגיה האפלה.

במשחק אנחנו נכנסים לנעליו של המפקד שפרד, שנוכל לקבוע בתחילת המשחק את המקצוע שלו, נתונים ומין. שפרד הוא חייל בברית מערכות בני האדם וסמל ראשון על הספינה SSV Normandy. משימתם של חברי הצוות היא לאתר שדר מסתורי של גזע חייזרים עתיק בשם פרות'יאנים שבני האדם משתמשים בטכנולוגיה שלהם כדי לטייל ביקום. כדי לעזור לצוות, ברית מערכות בני האדם שולחת נציג משורות גזע החייזרים בשם טוריאנים, במטרה לגלות שרידים של של אותו גזע.

במשחק אנחנו נוכל לבחור לשפרד מספר של מקצועות, כאשר כל מקצוע נותן לשחקן יכולות אחרות ודרכים שונות להתמודד עם האתגרים שבמשחק. נוכל לבחור מבין חייל, דמות בעלת יכולות קרב מתקדמות, מהנדס, דמות שמתמחה ביצור ושימוש בחפצים ונשקים, מתלמד, שהוא מתמחה ביכולות האנרגיה האפלה, המסתננים שמשתמשים בהסוואה ומתקפות פתע, השומרים, שמתמחים בלוחמה ושימוש באנרגיה האפלה והסייר, שהוא שילוב של חייל ומתלמד. לכול דמות יש יכולות מיוחדות ונתונים שונים, אין מקצוע טוב יותר, כל המקצועות שווים. השחקן גם יכול לבחור רקע, בין עם זה לוחם וותיק או טייס , לכול רקע יש את ההשפעה המיוחדת שלו על הדמות ועל עולם המשחק, בעיקר על דמויות במשחק, התגובה שלהם תשתנה בהתאם לרקע שלהם ותשפיעה על הדרך שבה אתם מתקדמים במשחק.

המשחק יציג לנו דרך חדשה לאינטרקציה עם הדמויות במשחק, נוכל לבחור את המשפטים שאנחנו רוצים לומר וגם לבחור את רמת הטון שבה הדמות אומרת את המשפט, כך למעשה נוכל להשיג תגובות שונות לכל משפט שלנו. האינטרקציה שלנו עם דמויות במשחק תשפיע על ההתקדמות שלנו במשחק, בדיאלוגים אנחנו נקבע את הדרך שבה אנחנו נתקדם במשחק.

מערכת הקרב היא קלה ואפקטיבית לתכנון טקטי, נוכל לעצור את המשחק בכל זמן במהלך המשחק כדי לתת הוראות לדמויות שלנו. נוכל להשתמש בנשקים לטווח רחוק כגון רובים ואקדחים שנוכל לשדרג במהלך המשחק או לקנות חזקים יותר, נוכל גם להשתמש בנשקים לטווח קרוב או להשתמש ביכולות האנרגיה האפלה. במהלך המשחק אנחנו נעלה ברמה ונתחזק כך שיכולות הקרב שלנו יתעצמו ויהפכו לחזקים ביותר.

כדי לגלות את מפת עולם המשחק אנחנו נוכל לחקור עולמות חדשים, נוכל לעשות זאת בעזרת ספינת החלל שלנו CCV Normandy, נבחר כוכב במפת הכוכבים ונוכל לטוס לשם, ככול שנתקדם בעלילה כך נגלה עוד ועוד כובים חדשים. כל כוכב הוא בעל אופי שונה, אזורים שונים שישפיעו על המשחק מבחינת התקדמות, קרבות ואתגרים שונים כך שנצטרך לבחור את האמצעים הדרושים כדי לחקור כוכבים מסויימים.

המשחק יציע בפנינו הרפתקה אפית בעולם מדע בדיוני עם עלילה מרתקת, מפתחי המשחק יצרו למעננו אופרת נהדרת שתזכיר לחלקכם סרטים כמו בלייד ראנר, הנוסע השמיני ומלחמת הכוכבים.המשחק יציע בפנינו הרפתקה אפית בעולם בדיוני עם עלילה מרתקת, עולמות מדהימים וחווית RPG מרתקת.

* קרדיט לאתר פריק - http://www.freak.org.il/sg_product~1102087~15~70.htm

דרישות מערכת

Minimum System Requirements

Operating System:

Windows or Vista

Processor:

2.4+GHz or 2.0+GHz AMD

Memory:

1 (XP)

2 (Vista)

Video Card:

NVIDIA 6 series(6800GT or better)

ATI 1300XT or better (X1550, X1600 Pro and HD2400 are below minimum system requirements)

Hard Drive Space:

12 Gigabytes

Sound Card:

DirectX 9.0c compatible sound card and drivers

Recommended System Requirements

Operating System:

Windows or Vista

Processor:

2.6+GHz or 2.4+GHz AMD

Memory:

2 RAM

Video Card:

NVIDIA 7900 GTX or higher

ATI X1800 XL series or higher

Hard Drive Space:

12 Gigabytes

Sound Card:

DirectX 9.0c compatible sound card and drivers - 5.1 sound card recommended

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 571
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה זה משחק יצא לרשת?

דיונים נפתחים כשמשחקים יוצאים לחנויות ברחבי העולם

לא כשהם מוכנים להורדה בצורה פירטית

המשחק הזה כבר שוחרר לחנויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שסיים את המשחק על ה-360 אני יכול להבטיח שלשחקני ה- צפויה חוויה מדהימה פשוט.

האמת שגם לי יש אותו ל 360 ולא יוצא לי לשחק בו כולכך הרבה. מה שגם לא הכי אהבתי את מערכת הקרבות (או שפשוט לא הבנתי אותה עד הסוף) ונראה לי שבחרתי דמות מסוג מטומטם (Sentinel) או שפשוט מזה שלא שיחקתי הרבה אני עדיין לא מבין איך להשתמש בתכונות שלו.

עכשיו אני ב:

באיזה כוכב שאני לא זוכר את שמו שתקפו אותו היצורים המלאכותיים האלה , והיה במקום איזו חברה של חיפוש ארטיפקטים אז אני מתאר לעצמי שאני אמצא איזה ארטיפקט אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אולי זה לא המשחק בשבילך, לא כל משחק יכולים כולם לאהוב אבל זה לא אומר שהוא לא טוב (אני למשל לא סובל את הילו), מערכת הקרבות לדעתי בסדר גמור, אמנם לא FPS קלאסי אבל בהחלט מספקת כאשר לוקחים בחשבון שמדובר במשחק RPG בתכלס.

העולם של המשחק ענק, הדיבוב מצוין, הגרפיקה והאנימציה מעולות, הסיפור סביר ביותר, השליטה לדעתי נוחה, הרבה קווסטים צדדיים, אותי זה מספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

David32 כנראה אוהב רק משחקים אם טונות של דם רובים ותותחים ;D

לא ממש. די אהבתי את MASS EFFECT אבל הוא התקדם טיפה לאט ופתאום צצו לי משחקים אחרים שרציתי לשחק בהם (כרגע IV , GRID ) אז אני משחק בהם. מה גם שמשחק RPG שורף זמן ואני טיפה לחוץ בו עכשיו.

למי שכבר שיחק במשחק - מהי הדמות הכי מאוזנת? מה לבחור?

מצטרף לשאלה! למרות שאני לא הולך להתחיל את המשחק מחדש אני רוצה לדעת עד כמה הדמות שבחרתי היא טעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...